Produkt archiwalny
Radio KENWOOD CR-ST100S Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio KENWOOD CR-ST100S Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneFunkcjonalne i stylowe
Parametry tunera FM
Możesz odbierać fale radiowe o częstotliwościach: DAB, DAB+ 174.9 - 239.2 MHz, FM 87.5 - 108 MHz. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć 40 stacji radiowych z automatycznego strojenia. Będziesz mieć swoje ulubione audycje w zasięgu ręki.
Mocniejsze brzmienie
Radio KENWOOD CR-ST100S zostało dodatkowo ulepszone o obudowę Bass Reflex, która wykorzystuje promieniowanie tylnej strony membrany głośnika, aby wzbogacić i podbić brzmienie niskich tonów.
Czytelny wyświetlacz
Zastosowany w KENWOOD CR-ST100S kolorowy ekran wyświetla aktualną datę i godzinę. Ponadto, posiada wbudowany system RDS (Radio Data System). Pokazuje informacje o tytule i wykonawcy aktualnie odtwarzanego utworu, a także o nadawanej stacji.
Przyjemniejsze poranki
Urządzenie posiada funkcję budzenia alarmem dźwiękowym lub radiem, z powodzeniem zastąpi więc klasyczny budzik.
Bezprzewodowe przesyłanie muzyki
Radioodtwarzacz KENWOOD CR-ST100S może być obsługiwane w sposób tradycyjny lub z poziomu smartfona czy tabletu. Wystarczy sparować radioodtwarzacz z wybranym urządzeniem za pomocą łączności Bluetooth, co da możliwość wyboru kawałków, które mają być odtwarzane, a także zmieniania głośności czy przełączania ich.
Zawartość zestawu
Zakupując radio KENWOOD CR-ST100S, otrzymujesz urządzenie podstawowe, pilota, zasilacz oraz dokumentację.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM, Radio internetowe |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Obudowa Bassreflex, Odtwarzanie plików z pamięci USB, Radio z funkcją RDS, Spotify Connect, Sterowanie smartphonem, Wejście AUX, Wi-Fi |
| Regulacja barwy dźwięku: | Tak |
| Sygnał alarmu: | Dźwiękowy, Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Mikrofon: | Nie |
| Streamer: | Tak |
| Komunikacja Bluetooth: | Tak |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174.9 - 239.2 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 40 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM, Radio internetowe |
| Rodzaj: | |
| Dla dzieci: | Nie |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Złącza: | MicroUSB, USB |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 1700 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 245 x 145 x 115 mm |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Pilot, Zasilacz |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | JVC Kenwood Europe B.V. |
| Ulica i numer budynku: | Rendementsweg 20 B-9 |
| Kod pocztowy: | 3641 |
| Miasto: | Mijdrecht |
| Adres elektroniczny: | product-compliance@nl.jvckenwood.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.