Produkt archiwalny

        Radio PHILIPS AE5020

Radio PHILIPS AE5020

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Opis i dane

Opis i dane

Radio PHILIPS AE5020


Przenośne radio AE5020/12

Wspaniały dźwięk w każdym miejscu dzięki radiu DAB+


Funkcja DAB

Cyfrowe radio DAB (Digital Audio Broadcasting) to, poza transmisją analogową FM, nowy sposób nadawania programu radiowego przy użyciu sieci nadajników naziemnych. To radio zapewnia odbiorcom większy wybór informacji i krystaliczną jakość dźwięku pozbawioną trzasków. Technologia umożliwia odbiornikowi wybranie najsilniejszego dostępnego sygnału. W przypadku stacji cyfrowych DAB nie trzeba zapamiętywać częstotliwości, a wystarczy podać nazwę stacji — nie trzeba zatem dostrajać radia w czasie jazdy.


Zgodny z DAB i FM

Cyfrowe radio DAB (Digital Audio Broadcasting) to, poza transmisją analogową FM, nowy sposób nadawania programu radiowego przy użyciu sieci nadajników naziemnych. To radio zapewnia odbiorcom większy wybór informacji i czystą jakość dźwięku pozbawionego trzasków. Technologia umożliwia odbiornikowi wybranie najsilniejszego dostępnego sygnału. W przypadku stacji cyfrowych DAB nie trzeba zapamiętywać częstotliwości, a wystarczy podać nazwę stacji — nie trzeba zatem dostrajać radia w czasie jazdy.


Cyfrowe strojenie z pamięcią

Wystarczy, że znajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk
programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.Wbudowany głośnik


Głośnik zapewnia dobrą jakość dźwięku i przyjemność słuchania.


Szybkie skanowanie stacji DAB

Cyfrowe radio DAB (Digital Audio Broadcasting) to, poza transmisją analogową FM, nowy sposób nadawania programu radiowego przy użyciu sieci nadajników naziemnych. To radio zapewnia odbiorcom większy wybór informacji i krystaliczną jakość dźwięku pozbawioną trzasków. Technologia umożliwia odbiornikowi wybranie najsilniejszego dostępnego sygnału. W przypadku stacji cyfrowych DAB nie trzeba zapamiętywać częstotliwości, a wystarczy podać nazwę stacji — nie trzeba zatem dostrajać radia w czasie jazdy.Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora


Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii włącza się, gdy baterie są niemal rozładowane.


Zasilanie sieciowe lub bateryjne

Zasilaj radio firmy Philips bateriami lub bezpośrednio z sieci elektrycznej i korzystaj z niezwykłej wygody oraz elastyczności. Kiedy gniazdko elektryczne nie jest dostępne lub nie chcesz ciągnąć za sobą przewodu, po prostu zasilaj zestaw bateriami. Jeśli potrzebujesz ciągłego i stabilnego zasilania, podłącz zestaw bezpośrednio do gniazdka elektrycznego. Teraz możesz naprawdę cieszyć się wolnością słuchania w dowolnym miejscu.

Specyfikacja

Waga [g] 970
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 211.2 x 155 x 147.8 mm
Alarm (budzik) Nie
Funkcje dodatkowe Wskaźnik zużycia baterii, Automatyczne strojenie, Regulacja głośności
Regulacja barwy dźwięku Tak
Wbudowany zegar Nie
Wyłącznik czasowy (sleep timer) Nie
Kolor obudowy Kremowo-brązowy
Wyposażenie Zasilacz
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Liczba stacji radiowych do zaprogramowania 20
Radio Cyfrowe
Zakresy fal radiowych DAB+, FM
Dźwięk Mono
Wyjście słuchawkowe Tak
Wyświetlacz Tak
Zasilanie Bateryjno-sieciowe
Nazwa producenta/importera PHILIPS
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Jan
kupił/aRadio PHILIPS AE5020
Wyglądem przypomina radia z drugiej połowy XX wieku. Technologicznie reprezentuje XXI wiek za sprawą DAB. Jestem zadowolony z zakupu.

Ocena

Fantastyczna
Kortez
kupił/aRadio PHILIPS AE5020
Jeśli chodzi o wygląd to nie mogłem oprzeć się jego urokowi. Był to główny punkt, dla którego go kupiłem. Ale oprócz estetycznemu designowi radio jest bardzo funkcjonalne i gra bardzo dobrze.

Ocena

Fantastyczna
Kortez
kupił/aRadio PHILIPS AE5020
Jeśli chodzi o wygląd to nie mogłem oprzeć się jego urokowi. Był to główny punkt, dla którego go kupiłem. Oprócz tego radio jest bardzo funkcjonalne i gra bardzo dobrze.

Ocena

Fantastyczna
Kiwi
kupił/aRadio PHILIPS AE5020
Radio jest dobrze wykonane pod względem detali. Widać dbałość o szczegóły i jakość materiału. Wizualnie zakochałem się w nim od pierwszego spojrzenia na sklepowej półce. ;)

Ocena

Fantastyczna
Joanna
kupił/aRadio PHILIPS AE5020
Dobre radio - UKF z RDS-em, oraz dla osób które już są w zasięgu cyfrowe DAB+, w każdym z nich można zapisać po 20 stacji. Czułość i selektywność na przyzwoitym poziomie. Wizualnie radio bardzo dobrze się prezentuje.

Ocena

Bardzo dobra
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną