Produkt archiwalny
Radio PURE Move R3 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio PURE Move R3 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneKompaktowy i solidny
Radio mobilne Pure's Move R3 to doskonale brzmiące urządzenie wielkości karty kredytowej, idealne do życia w podróży. Jego smukły i kompaktowy korpus mieści się starannie w kieszeni i działa nawet przez 15 godzin na jednym ładowaniu. Dzięki dołączonym słuchawkom i odpornej na zarysowania konstrukcji jest to niesamowity towarzysz dźwięku na zewnątrz.
Mobilny i wytrzymały
Model Move R3 został stworzony do życia na zewnątrz; przednie szkło hartowane chroni przed uderzeniami i zarysowaniami. Niezwykle wyraźny ekran OLED zapewnia wyraźny podgląd informacji o stacji i łatwą nawigację w menu. Wybierz 3 najlepsze ustawienia wstępne za pomocą przycisków szybkiego dostępu z przodu. W zestawie znajdują się słuchawki izolujące hałas, dzięki czemu jesteś gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka.
Czyste brzmienie
Ciesz się doskonałej jakości reprodukcją dźwięku i cyfrowym wzmocnieniem, z osobnym sterowaniem tonów niskich i wysokich w radioodbiorniku PURE Move R3 w celu jak personalizacji brzmienia do Twoich upodobań.
Programowanie Cyfrowe
Radio PURE Move R3 DAB zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, informacje tekstowe i łatwy wybór według nazwy stacji. Standard DAB + jest gotowy na następną rozszerzoną generację stacji DAB, a FM jest dostępny dla wszystkich stacji, które nie będą jeszcze cyfrowe.
Wyłącznik czasowy
Przy pomocy praktycznego wyłącznika czasowego możesz ustawić radioodbiornik PURE Move R3 tak, aby wyłączał się automatycznie po określonym czasie.
Dane techniczne
| Radio: | , , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo w słuchawkach |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Nie |
|---|---|
| Regulacja barwy dźwięku: | Tak |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | USB |
Radio | |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | , , |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
Techniczne | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dźwięk: | Stereo w słuchawkach |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 87 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 53 x 99 x 14 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Słuchawki |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | AQIPA GmbH |
| Ulica i numer budynku: | Möslbichl 78 |
| Kod pocztowy: | 6250 |
| Miasto: | KUNDL |
| Adres elektroniczny: | info@aqipa.com |