Produkt archiwalny
Radio cyfrowe DigitRadio 80 DAB+
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio cyfrowe DigitRadio 80 DAB+
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneCyfrowe radio
Design pierwsza klasa
Obudowa w kolorze białym z aluminiowym wykończeniem frontu w DIGITRADIO 80 zapewnia Ci stylowy wygląd. Czytelny wyświetlacz OLED z funkcją podświetlenia zapewni Ci komfort użytkowania. Radio posiada wbudowane głośniki stereo, a także możliwość zapisania 10 stacji.
DAB+, czyli doskonała jakość dźwięku
Radio DIGITRADIO 80 z funkcją obsługi w doskonałej jakości odbioru, które można odbierać stacjonarnie i mobilnie przez antenę. Bez zakłóceń i szumów z doskonałą jakością dźwięku. W Polsce możesz słuchać wielu stacji radiowych, a oferta programowa jest coraz większa.
Budzik i timer wyłączania
DIGITRADIO 80 wyposażone jest w praktyczną funkcję programowania czasu jego wyłączenia. Dzięki temu można spokojnie oddać się wieczornemu relaksowi, nie zaprzątając sobie głowy wyłączaniem urządzenia. Do dyspozycji jest również funkcja radio-budzika, która na życzenie obudzi muzyką z ulubionego programu. Również funkcja drzemki ułatwi poranne wstawanie.
Klasyka przede wszystkim
Odbierzesz za pomocą tego radia stacje radiowe FM. Dodatkowe wyświetlanie informacji o audycji czy częstotliwość zapewni Ci Radio Data System (RDS). Już nie musisz się martwić o brak tytułu piosenek, które wpadną Ci w ucho podczas relaksu.
Zegar
Na ekranie wyświetlana jest aktualna godzina. Cyfry są wyjątkowo duże i czytelne.
Wejście USB
Dzięki wejściu USB w DIGITRADIO 80 możesz naładować swój tablet, smartfon. Za pomocą kabla USB podłączysz swoje urządzenie do radia.
W skład zestawu wchodzi
Urządzenie podstawowe, antena teleskopowa, antena drutowa, narzędzie do złączek F (umożliwia zdjęcie anteny teleskopowej), zasilacz.
Dane techniczne
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Biały |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Radio z funkcją RDS, USB |
| Sygnał alarmu: | Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Rodzaj: | |
Techniczne | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
Fizyczne | |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 168 x 114 x 136 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Antena, Zasilacz |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TechniSat Digital Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 2 |
| Kod pocztowy: | 55-120 |
| Miasto: | Oborniki Śląskie |
| Adres elektroniczny: | biuro@technisat.com |