Radio PURE Elan Connect Antracytowy

Radio
Cyfrowe DAB, Cyfrowe DAB+
Zakresy fal radiowych
DAB, DAB+, FM, Radio internetowe
Dźwięk
Mono
Zasilanie
Bateryjno-sieciowe
399,00
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
399,00

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Odkryj świat muzyki i radia dzięki radiu Elan Connect. Dzięki dostępowi do radia DAB + / FM, internetowych stacji radiowych na całym świecie i bezproblemowej łączności Bluetooth, Elan Connect zapewnia niezrównany wybór słuchania. Radio jest wyposażone w żywy, kolorowy wyświetlacz i przejrzysty układ przycisków, dzięki czemu nawigacja jest szybka i łatwa. Dzięki opcji zasilania przewodem USB lub bateriami (4 x AA), Elan Connect można przenieść do dowolnego pomieszczenia i wypełnić Twój dom radiem i muzyką, którą kochasz.

Więcej stacji, cyfrowa jakość
Cyfrowe radio DAB + zapewnia różnorodną gamę wspaniałych treści z bardzo szczegółowym dźwiękiem o cyfrowej jakości; większość z nich jest dostępna tylko w radiu cyfrowym. Elan Connect automatycznie wyszukuje wszystkie dostępne stacje cyfrowe w Twojej okolicy, aby ułatwić słuchanie, a także radio FM dla każdej stacji, która jeszcze nie stała się cyfrowa.

Światowe radio
Mając dostęp do ponad 25 000 internetowych stacji radiowych z całego świata, zawsze znajdzie się coś odpowiedniego dla Twojego nastroju.

Łączność Bluetooth
Po prostu podłącz swój smartfon, laptop lub tablet do Elan Connect, aby używać go jako osobistego bezprzewodowego głośnika. Przesyłaj swoje ulubione listy odtwarzania z dowolnej aplikacji z cyfrowym dźwiękiem wysokiej jakości.

Świetna jakość dźwięku
Wysokiej jakości dźwięk jest standardem w Elan Connect. Słuchaj swoich ulubionych stacji, podcastów i osobistych list odtwarzania przez głośnik o mocy 3 W w połączeniu z cyfrowym wzmacniaczem, aby zapewnić wyraźny i naturalny dźwięk. Regulowane sterowanie basami / wysokimi tonami umożliwia dostosowanie dźwięku do osobistych preferencji, zapewniając pełną kontrolę nad wrażeniami słuchowymi. Zapisz swoje osobiste preferencje w My EQ lub użyj dowolnego z pozostałych 8 dostępnych ustawień EQ.

Szybkie i intuicyjne sterowanie
Wyświetlaj informacje o stacji i okładki albumów w pełnym kolorze na 2,4-calowym wyświetlaczu TFT Elan Connect. To w połączeniu z prostym i przejrzystym układem przycisków sprawia, że ​​nawigacja po Elan Connect jest dziecinnie prosta.

W całym domu
Przenośny Elan Connect może być zasilany dostarczonym kablem zasilającym USB lub bateriami 4xAA, dzięki czemu idealnie nadaje się do wielu różnych lokalizacji w domu. Elan Connect zawiera funkcje, takie jak alarmy i wyłączniki czasowe.

Pełen funkcji
Dzięki łącznie 20 zaprogramowanym stacjom na źródło (DAB +, FM, Internet) i 3 przyciskom szybkiego dostępu, możesz łatwo znaleźć swoją ulubioną stację w Elan Connect. Dzięki dodatkowemu wyjściu słuchawkowemu możesz także słuchać prywatnie, nie przeszkadzając innym.

Zaprojektowany i wykonany w Wielkiej Brytanii
Podobnie jak wszystkie nasze produkty, Elan Connect został zaprojektowany i skonstruowany w Wielkiej Brytanii przez zespoły ekspertów Pure.


Dane techniczne

Waga [g] 500
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 187 x 109 x 85 mm
Alarm (budzik) Nie
Funkcje dodatkowe Bluetooth
Regulacja barwy dźwięku Tak
Wbudowany zegar Tak
Wyłącznik czasowy (sleep timer) Nie
Kolor obudowy Antracyt
Wyposażenie Kabel sieciowy
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+ 174 - 240 MHz
Częstotliwości fal radiowych FM 87.5 - 108 MHz
Liczba stacji radiowych do zaprogramowania 20
Radio Cyfrowe DAB, Cyfrowe DAB+
Zakresy fal radiowych DAB, DAB+, FM, Radio internetowe
Rodzaj Przenośne
Dźwięk Mono
Wyjście słuchawkowe Tak
Wyświetlacz Tak
Zasilanie Bateryjno-sieciowe
Nazwa producenta/importera PURE
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj ubezpieczenieDodaj ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

399,00