Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Radiobudzik PHILIPS AJ3400

Kod: 854885
PHILIPS
Radio
Cyfrowe
Zakresy fal radiowych
FM
Dźwięk
Mono
Kolor obudowy
Czarny

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Opis i dane

Opis i dane

Doskonałe brzmienie i niezwykła wygoda użytkowania. Radiobudzik firmy Philips zapewnia najlepszy odbiór stacji radiowych dzięki cyfrowemu strojeniu FM. Duży wyświetlacz pozwala natychmiast odczytać godzinę, a wbudowane awaryjne źródło zasilania gwarantuje, że obudzisz się o wybranej godzinie nawet w przypadku awarii prądu.

ZALETY

Cyfrowe strojenie radia z pamięcią

Cyfrowe radio FM to dodatkowa muzyka różnych gatunków, którą możesz cieszyć się w zestawie audio firmy Philips. Wystarczy, że znajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

Do budzenia wybierz ulubioną stację radiową lub brzęczyk

Obudź się po włączeniu ulubionej stacji radiowej lub po usłyszeniu brzęczyka. Wystarczy skorzystać z funkcji budzika w radiobudziku firmy Philips i ustawić opcję budzenia z użyciem ostatnio odsłuchiwanej stacji radiowej lub za pomocą brzęczyka. Gdy nadejdzie godzina budzenia radiobudzik firmy Philips automatycznie włączy stację radiową lub włączy brzęczyk.

Podwójny alarm umożliwiający zaprogramowanie dwóch budzeń o różnych porach

Zestaw audio firmy Philips został wyposażony w możliwość ustawienia podwójnego alarmu. Ustaw jedną godzinę alarmu, aby się obudzić, zaś drugą - aby obudzić partnera lub partnerkę.

Funkcja powtarzania budzenia pozwala się zdrzemnąć w międzyczasie

Aby zapobiec zaspaniu, radiobudzik Philips został wyposażony w funkcję drzemki. Gdy włączy się sygnał budzenia, a Ty chcesz jeszcze troszkę pospać, wystarczy raz nacisnąć przycisk powtarzania budzenia i skorzystać z dodatkowego czasu. Za dziewięć minut budzenie włączy się ponownie. Możesz naciskać przycisk powtarzania budzenia co dziewięć minut dopóty, dopóki zupełnie nie wyłączysz funkcji budzenia.

Wyłącznik czasowy pozwalający zasypiać przy ulubionej muzyce

Wyłącznik czasowy pozwala określić, przez ile czasu chcesz słuchać muzyki lub stacji radiowej przed zaśnięciem. Musisz tylko ustawić limit czasu (maksymalnie 1 godzina) i wybrać stację radiową, której chcesz słuchać, leżąc w łóżku. Radio firmy Philips będzie grało przez tyle czasu, na ile zostało ustawione, a następnie automatycznie przełączy się na energooszczędny, cichy tryb gotowości. Wyłącznik czasowy pozwala zasypiać podczas słuchania ulubionego prezentera radiowego — bez liczenia owiec i bez zmartwień o zużycie prądu.

Duży wyświetlacz daje lepszą widoczność

Duży wyświetlacz poprawia czytelność treści wyświetlanej na ekranie. Teraz możesz łatwiej odczytać aktualną godzinę i ustawienie budzika, nawet z większej odległości. Jest to idealne rozwiązanie dla osób starszych lub cierpiących na wady wzroku.

Bateryjne podtrzymywanie zasilania

Bateryjne podtrzymywanie zasilania zapobiega utracie zapamiętanej godziny w razie awarii zasilania.

Specyfikacja

Waga [g] 330
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 191 x 69.5 x 103 mm
Alarm (budzik) Tak
Regulacja barwy dźwięku Tak
Sygnał alarmu Dźwiękowy, Radio
Wbudowany zegar Tak
Wyłącznik czasowy (sleep timer) Tak
Kolor obudowy Czarny
Wyposażenie Kabel sieciowy
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Częstotliwości fal radiowych FM 87.5 - 108 MHz
Liczba stacji radiowych do zaprogramowania 10
Radio Cyfrowe
Zakresy fal radiowych FM
Dźwięk Mono
Wyjście słuchawkowe Nie
Wyświetlacz Tak
Zasilanie Sieciowe
Nazwa producenta/importera PHILIPS
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Jennek
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3400
Radiobudzik kupiony dla mamy - jest zadowolona. Cyfry są duże, widoczne, obsługa prosta, dobrze odbiera radio, bez problemu budzi - to w skrócie najważniejsze cechy :)

Ocena

Fantastyczna
Marzena
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3400
Polecam, duży wyświetlacz.

Ocena

Fantastyczna
Farafel
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3400
To bardzo praktyczny radiobudzik. Jakość dźwięku jest w porządku, jestem natomiast zaskoczony tym jak dobrze wyłapuje on stacje radiowe - nie ma najmniejszego problemu ze słuchaniem radia. Dodatkowy plus za wygląd i "formę" - sprzęt nie zajmuje dużo miejsca.

Ocena

Fantastyczna
Katarzyna
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3400
W radiobudziku są bardzo duże i widoczne cyfry, co jest dużym ułatwieniem. Radio też działa bez zarzutu. Polecam wszystkim!

Ocena

Fantastyczna
Wojciech
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3400
Bardzo czytelny w dzień i nocy. Do tego bardzo fajnie gra radyjko.

Ocena

Fantastyczna
Toto
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3400
Fajny, niedrogi radiobudzik. Dla mnie zaletą jest to, że jego wyświetlacz jest naprawdę duży i bardzo czytelny, dzięki czemu nawet w nocy bez okularów dobrze widzę, która jest godzina. (Ma możliwość regulacji natężenia jego jasności). Łatwy w obsłudze. Dodatkowa funkcja budzika sygnałem lub dźwiękami z radia też są niewątpliwie zaletą. Jakość dźwięku z radyjka nie powala, ale to nie sprzęt Hi-Fi, gra czysto dość głośno.

Ocena

Fantastyczna
Mirosław
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3400
Piękne zielone cyfry na wyświetlaczu

Ocena

Fantastyczna
Zofia
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3400
Małe, poręczne radyjko z budzikiem. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Iwona
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3400
SUPER PRODUKT! To kolejny - trzeci radiobudzik tej marki w moim domu: najwyższej jakości, niezawodny, estetyczny wygląd. Duży wyświetlacz i duże cyfry, to dodatkowy plus! Żadnych innych! W radiobudzikach stawiam zawsze na Philips!!!

Ocena

Fantastyczna
Agnieszka
kupił/aRadiobudzik PHILIPS AJ3400
Super produkt. Doskonale pasuje do wnętrza i naprawdę bardzo łagodnie budzi ulubioną stacją radiową. Godny polecenia.....

Ocena

Fantastyczna

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną