Produkt archiwalny
Głośnik mobilny GOGEN BS060B Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Głośnik MARSHALL WOBURN III Kremowy
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound A5 Beżowy
Sugerowana cena producenta:
6 499 zł
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound A5 Brązowy
Sugerowana cena producenta:
7 429 zł
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Citation 500 Czarny
Produkt archiwalny
Głośnik mobilny GOGEN BS060B Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWspólnik nie tylko do podróży
Bezprzewodowy głośnik GoGEN BS060 z Bluetooth jest wyśmienitym wspólnikiem nie tylko do podróży. Pomimo swoich niewielkich wymiarów dysponuje wystarczającą porcją mocy do tego, aby w twojej okolicy wytworzył dla ucha miłą kulisę dźwiękową. Możesz go wziąć z sobą w podróż do jakiegokolwiek bagażu.
Bezprzewodowy przekaz muzyki za pomocą funkcji Bluetooth
Z Bluetooth głośnikiem Gogen BS060 możesz słuchać swojej ulubionej muzyki kiedykolwiek i gdziekolwiek. Za pośrednictwem Bluetooth V4.2 streamuje muzykę na odległość aż 9 m. Wyśmienicie nadaje się do tabletów, smartfonów Android i Apple (iPhone, iPad), które wygodnie ustawisz wprost na głośnik do specjalnie wytworzonego rowka.
Zabudowana doładowywana bateria
Baterię doładujesz łatwo z jakiegokolwiek portu USB. Zapas energii wytrzyma minimalnie 3 godziny. Ładować oczywiście możesz niezależnie od słuchania muzyki, dlatego głośnik jest zawsze przygotowany do drogi.
Z audio kablem i eleganckim designem do każdego komputera
Urządzenia, które nie mają zabudowanego adaptera bezprzewodowej technologii Bluetooth, możesz podłączyć klasycznym 3,5mm jackiem/złączem. Kiedy podłączysz jack, włączy się muzyka z podłączonego urządzenia.
Dane techniczne
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| Złącza: | Jack 3.5. mm |
| Wyposażenie: | Kabel micro USB |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Czas ładowania [h]: | 4 |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Informacje dodatkowe: | Zasięg: 9 m |
| Moc [W]: | |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zasilanie: | |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Wodoszczelność: | Nie |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 123 |
| Szerokość [mm]: | 123 |
| Waga [g]: | 245 |
| Wysokość [mm]: | 40 |
Dźwięk | |
| Mikrofon: | Nie |
| Radio FM: | Nie |
| System dźwięku: | |
Komunikacja | |
| AirPlay: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| NFC: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Asystent głosowy: | Nie |
| Złącza: | Jack 3.5. mm |
| Google Assistant: | Nie |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel micro USB |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | "DIGISON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" |
| Ulica i numer budynku: | ul. Aleksandra Ostrowskiego 7 |
| Kod pocztowy: | 53-238 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | kontakt@digison.pl |