Produkt archiwalny
Głośnik mobilny REBELTEC Revolution Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound A5 Beżowy
Sugerowana cena producenta:
6 499 zł
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound A5 Brązowy
Sugerowana cena producenta:
7 429 zł
Produkt archiwalny
Głośnik mobilny REBELTEC Revolution Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Głośnik mobilny REBELTEC Revolution Czarny
![]() |
Przenośny odtwarzacz bluetooth
sterowany za pomocą smartphona lub 4 wbudowanych przycisków. Głośnik
posiada wbudowany moduł Bluetooth kompatybilny z Bluetooth
4.0/3.0/2.1/2.0. Moc głośników wynosi 10 W RMS.
|
| |
|
Urządzenie posiada wbudowany akumulator
1200mAh ładowany z micro USB, dzieki
któremu działa
nawet do 10 h pracy. Wyposażony w fukcje dodatkowe takie jak:
bluetooth,
radio, pen drive, karta microSD, AUX. Pasmo
przenoszenia 30Hz-18kHz.
|
![]() |
Dane techniczne
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| Złącza: | Jack 3.5. mm |
| Wyposażenie: | Kabel audio 3.5 mm, Kabel micro USB |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Funkcja głośnomówiąca, Obsługa kart microSD, Odtwarzanie z zewnętrznych nośników pamięci |
| Moc [W]: | |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zasilanie: | |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm, Urządzenia ze złączem USB |
| Popularna seria: | |
| Wodoszczelność: | Nie |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 95 |
| Szerokość [mm]: | 95 |
| Wysokość [mm]: | 145 |
Dźwięk | |
| Mikrofon: | Tak |
| Radio FM: | Tak |
| System dźwięku: | |
Komunikacja | |
| AirPlay: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| NFC: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Asystent głosowy: | Nie |
| Złącza: | Jack 3.5. mm |
| Google Assistant: | Nie |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel audio 3.5 mm, Kabel micro USB |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k |
| Ulica i numer budynku: | Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| Kod pocztowy: | 02-781 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | r.wegrzyn@rebeltec.eu |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

