Produkt archiwalny
Polecane produkty podobne
Wieża DENON CEOL N12 DAB Czarna, HDMI ARC, Odtw.CD, Tuner AM/FM/DAB/DAB+, BT, Wi-Fi, Airplay2, Multiroom HEOS
2 899 00 zł
2 999,00 zł
Cena przed obniżką
2 999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Wieża DENON CEOL N12 DAB Biała, HDMI ARC, Odtw.CD, Tuner AM/FM/DAB/DAB+, BT, Wi-Fi, Airplay2, Multiroom HEOS
2 899 00 zł
2 999,00 zł
Cena przed obniżką
2 999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
![]() |
Boomboxy
to urządzenia idealne zarówno dla najmłodszych, jak i osób starszych.
Duża funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi sprawiają, że
radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków w
salach dydaktycznych, ale również jako przenośne źródło rozrywki
zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Radioodtwarzacz przenośny BB31LED to najnowszy i najbardziej zaawansowany model w ofercie marki Blaupunkt. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk, dzięki mocnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku oraz niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu różnych źródeł. Kolorowe oświetlenie LED sprawi, że każdy zwróci uwagę na to urządzenie. |
| |
|
|
Model posiada wbudowany moduł
Bluetooth, który pozwala na połączenie z wszelkiego rodzaju
urządzeniami przenośnymi, kompatybilnymi z tą nowoczesną technologią i
odtwarzania utworów muzycznych wybranych przez Ciebie lub Twoich
znajomych w trakcie spotkania towarzyskiego. Zarówno utwory zgromadzone
w pamięci tego typu urządzeń, jak i muzyka z serwisów streamingowych
czy rozgłośni internetowych, zabrzmi zdecydowanie lepiej, niż w
przypadku odsłuchu za pomocą fabrycznych głośników.
Dostępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu klasycznych płyt CD-Audio oraz ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas posiada zarówno tradycyjne płyty z muzyką, do której lubi wracać lub audiobooki z ulubionymi lekturami. |
![]() |
Dane techniczne
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Radio: | Cyfrowe, FM |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Typ kolumn: | Szerokopasmowy |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
Funkcje | |
| Korektor dźwięku (Equalizer): | Nie |
|---|---|
| Podbicie basu: | Nie |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Nie |
| System dźwięku przestrzennego: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
Odtwarzacz | |
| Magnetofon: | Nie |
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 |
| Odtwarzanie płyt DVD: | Nie |
| Sposób umieszczania płyty: | Od góry |
| Wbudowany gramofon: | Nie |
Radio | |
| Radio: | Cyfrowe, FM |
Techniczne | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Typ kolumn: | Szerokopasmowy |
| Zgodność z iPod/iPhone/iPad: | Nie |
Złącza | |
| Cyfrowe złącze koaksjalne: | Nie |
| Cyfrowe złącze optyczne: | Nie |
| Wejście antenowe: | Tak |
| Wejście liniowe audio AUX: | Tak |
| Wyjście AV: | Nie |
| Wyjście do aktywnego subwoofera: | Nie |
| Wyjście komponentowe: | Nie |
| Wyjście liniowe audio: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze Ethernet: | Nie |
| Złącze EURO: | Nie |
| Złącze HDMI: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
Fizyczne | |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Wymiary kolumn (szer. x wys. x głęb.): | 145 x 150 x 170 mm |
| Wymiary zestawu (szer. x wys. x głęb.): | 150 x 150 x 205 mm |
Parametry | |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Rodzaj wieży: | |
| Wyposażenie: | Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
| Dla dzieci: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | 2N-EVERPOL SP.Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | UL. PUŁAWSKA 403a |
| Kod pocztowy: | 02-801 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | info@everpol.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
5/5
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Moc
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 1 opinia
Potwierdzony zakup
(1)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Alina 18 lipca 2022
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Bombowy odbiór
Fajna wieża, głośniki dają czadu. Dobry odbiór CD.
Czy ta opinia była pomocna?
Kasia 6 lutego 2020
Wieża z dobrym dźwiękiem w przystępnej cenie
Kupiłam wieżę około 1,5 miesiąca temu. Dobrze się prezentuje i jak na sprzęt w tej cenie ma fajny dźwięk, a co dla mnie było ważne jest małych rozmiarów i jest łatwa w obsłudze (kupiona dla rodziców).
Czy ta opinia była pomocna?
Łukasz 24 czerwca 2019
Polecam
Wieża bardzo ładnie się prezentuje, jakość dźwięku bardzo dobra, odbiór stacji radiowych również nie najgorszy. Płyty odtwarza bez zarzutu. Jak za takie pieniądze, bardzo dobra jakość wykonania. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?

