Produkt archiwalny
Kabel HDMI - HDMI BASEUS 2 m
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Kabel HDMI - HDMI 4K GOLDENLINE 1.5 m
Produkt archiwalny
Kabel HDMI - HDMI BASEUS 2 m
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneBaseus Enjoyment Series to kabel z dwoma interfejsami HDMI obsługującym rozdzielczość 4K przy 60 Hz.
Najnowszy standard 2.0 znacznie zwiększa przepustowość do 18 Gb/s, a także jest wstecznie kompatybilny ze wszystkimi poprzednimi standardami HDMI.
Aluminiowa osłona oraz pozłacane, odporne na korozję złącza chronią przed zewnętrznymi zakłóceniami sygnału, gwarantują stabilną transmisję sygnału i minimalizują utratę jakości.
Łączy urządzenia Blu-ray, Apple TV, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, komputery i inne urządzenia z obsługą HDMI z telewizorami, projektorami, monitorami itd.
Idealny do codziennego użytku.
Dane techniczne
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ kabla: | |
| Długość [m]: | 2 |
| Obsługiwany format: | 4K |
| Transfer danych: | 18 Gbit/s |
| Standard: | 2.0 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
Fizyczne | |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ kabla: | |
| Długość [m]: | 2 |
Techniczne | |
| Obsługiwany format: | 4K |
| Interfejs: | HDMI |
| Transfer danych: | 18 Gbit/s |
| Inne: | Pozłacane złącza, Transmisja 3D, Zwrotny kanał audio ARC |
| Obsługiwany format 4K: | Tak |
| Standard: | 2.0 |
| Interfejs ARC: | Tak |
| Wtyk kątowy: | Nie |
Parametry | |
| Przekazywany sygnał: | Audio - wideo |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Baseus Technology Poland Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Domaniewska 39A |
| Kod pocztowy: | 02-672 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | cee@baseus.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.