Produkt archiwalny
Kabel HDMI - HDMI AVINITY 3 m
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Kabel HDMI - HDMI 4K GOLDENLINE 5 m
69 99 zł
79,99 zł
Cena przed obniżką
79,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Kabel HDMI - HDMI 4K GOLDENLINE V2.0B 2.5 m
59 99 zł
89,99 zł
Cena przed obniżką
89,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Kabel HDMI - HDMI AVINITY 3 m
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu
Kabel HDMI - HDMI AVINITY 3 m
Kabel HDMI-HDMI o długości 3 m, przeznaczony do transmisji cyfrowych danych audio i video o dużej szybkości transmisji. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiadający pozłacane końcówki.
Dane techniczne
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ kabla: | |
| Długość [m]: | 3 |
| Obsługiwany format: | 4K |
| Transfer danych: | 10.2 Gbit/s |
| Standard: | 1.4 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
Fizyczne | |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ kabla: | |
| Długość [m]: | 3 |
Techniczne | |
| Obsługiwany format: | 4K |
| Transfer danych: | 10.2 Gbit/s |
| Inne: | Ekranowanie 2-warstwowe, Pozłacane złącza, Przepustowość 340 MHz, Transmisja 3D |
| Obsługiwany format 4K: | Tak |
| Standard: | 1.4 |
| Interfejs ARC: | Tak |
| Wtyk kątowy: | Nie |
Parametry | |
| Przekazywany sygnał: | Audio - wideo |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HAMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 5 |
| Kod pocztowy: | 62-023 |
| Miasto: | Robakowo |
| Adres elektroniczny: | office@hama.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.