Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Wysoka jakość

Głośnik montażowy HECO INC 82 to największy model z serii Install Basic. Jego średnica wynosi 200 mm, dzięki czemu umożliwia mocne odtwarzanie zakresu basów i wysoką maksymalną głośność. Wodoodporny teksturowany stożek polipropylenowy i specjalnie powlekany kopułkowy głośnik wysokotonowy zapewniają krystalicznie czysty dźwięk.

Głośnik HECO INC 82 - Ogólny

Głośnik sufitowy

Koncentryczna konfiguracja sterownika w głośniku HECO INC 82 sprawia, że ​​świetnie sprawdza się do montażu sufitowego. Obrotowy głośnik wysokotonowy i opcja regulacji poziomu oznaczają, że akustykę brzmienia można również dostosować do innych warunków instalacji.

Głośnik HECO INC 82 - Głośnik Sufitowy

Łatwy montaż

Montaż głośnika HECO INC 82 jest bardzo łatwy i intuicyjny za pomocą specjalnego mechanizmu pozłacanych zacisków. Jest to bardzo szybka i pewna metoda montażu urządzenia w dowolnym miejscu.

Głośnik HECO INC 82 - Montaż

Dane techniczne

Moc maksymalna [W] 180
Moc znamionowa RMS (tryb dookólny) [W] 100
Załączona dokumentacja Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Impedancja [Ohm] 4
Kolor Biały
Liczba kolumn w zestawie 1
Pasmo przenoszenia [Hz] 34 - 28000
Skuteczność [dB] 91
Nazwa producenta/importera HECO
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną