Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

Kolumny głośnikowe AUDIOENGINE HD6 Czarny (2 szt.)

Kod: 376712

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

Moc znamionowa RMS [W]: 50
Impedancja [Ω]: 48000
Pasmo przenoszenia [Hz]: 50 - 22000
Skuteczność [dB]: 88
Liczba kolumn w zestawie: 2
Kolor: Czarny
5,5" głośniki niskotonowe z włókna aramidowego
Bluetooth aptX HD, 24-bit przetwornik AK4396A
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Kolumny głośnikowe AUDIOENGINE HD6 Czarny (2 szt.)
Kolumny głośnikowe AUDIOENGINE HD6 Czarny (2 szt.)
3 499
01
174,95 zł x 20 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Kolumny głośnikowe AUDIOENGINE HD6 to flagowe głośniki aktywne klasy premium. Zestaw HD6 to kompletny domowy system muzyczny z odważnym dźwiękiem stereo, który wypełni każde pomieszczenie. Połączenia przewodowe lub bezprzewodowe, w tym cyfrowe optyczne z telewizora, aptX-HD Bluetooth z telefonu lub stare dobre analogowe z gramofonu lub magnetofonu.

 

Głośniki bezprzewodowe HD6 to nie tylko kolejny świetnie brzmiący głośnik Audioengine, ale kompletny, pełnowymiarowy system muzyczny Bluetooth, który współpracuje ze wszystkimi Twoimi aplikacjami, muzyką i urządzeniami. Łącząc to, co najlepsze z przeszłości i teraźniejszości, HD6 łączy w sobie oszałamiający wygląd z naprawdę użytecznymi funkcjami. Tidal, Spotify, Pandora… wszystkie Twoje ulubione aplikacje do przesyłania strumieniowego są odtwarzane natychmiast. Bez względu na to, jak słuchasz, bezprzewodowe głośniki HD6 zapewnią Ci ochronę.

 

HD6 jest Idealny do dźwięku z telewizora. Bezprzewodowo współpracuje ze wszystkimi urządzeniami i aplikacjami. Bez konfiguracji sieci, bez haseł, bez kłopotów. Wysokiej klasy dźwięk w ręcznie budowanych drewnianych obudowach i prosta konfiguracja, bez odbiornika. Optyczne wejście audio, pozszerzony zasięg bezprzewodowy aptX-HD Bluetooth i możliwość podłączenia subwoofera – to atuty, które przemawiają przed wyborem HD6!

 

Kolumna ze zintegrowany wzmacniaczem na tylnej obudowie posiada wejścia: mini-jack 3.5 mm, RCA L/R, wejście optyczne (SPDIF), Bluetooth aptX oraz wyjścia liniowe. W kolumnach zastosowano 5,5-calowe głośniki niskotonowe z włókna aramidowego, 1-calowe głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką.

 

Audioengine projektuje i produkuje własne przetworniki głośnikowe i inne podzespoły. Zestaw HD6 zawiera elementy zaprojektowane na zamówienie, wykonane zgodnie z autorskimi specyfikacjami. Kolumny głośnikowe, przetworniki, innowacyjne konstrukcje portów basowych, wzmacniacze i pasywne zwrotnice są ze sobą krytycznie dostrojone dla każdego modelu Audioengine. To z kolei sprawia, że system jest znacznie wydajniejszy, wymaga mniej mocy niż głośniki pasywne i zintegrowanego wzmacniacza. Wszystkie te zalety wbudowano w lewą obudowę głośnika, aby bardzo łatwo było podłączyć smartfon, tablet, komputer, telewizor, odtwarzacz sieciowy lub inny produkt audio.

 

Audioengine wykorzystało funkcje z dwóch najlepiej sprzedających się produktów, odbiornika Bluetooth B1 aptX HD i 24-bitowego przetwornika cyfrowo-analogowego D1, i połączyło niektóre z tych obwodów z zaawansowanymi komponentami głośnikowymi, aby uzyskać kompletny, wysokiej klasy analogowy i cyfrowy system audio.

 

Bluetooth wbudowany w głośniki Audioengine HD6 ma kodowanie aptX HD, które jest zaawansowanym kodekiem audio Bluetooth z bardzo imponującym dźwiękiem. Nawet jeśli Twój telefon lub tablet nie ma aptX HD, rozwiązanie HD6 Bluetooth jest wstecznie kompatybilne z kodekami SBC i AAC, a także standardowym aptX, dzięki czemu możesz bezprzewodowo przesyłać muzykę z dowolnego urządzenia obsługującego Bluetooth i nadal cieszyć się wszystkimi swoimi muzyka. Wysokiej jakości Bluetooth aptX HD, który naprawdę działa i świetnie brzmi.

 

Rozszerzony zasięg bezprzewodowy
Większość implementacji Bluetooth ma bardzo ograniczony zasięg, zwykle w jednym pomieszczeniu. Ale dzięki starannemu układowi zarządzania sygnałem i dostrojeniu anteny, oferujemy doskonałe rozwiązanie, które ma do 3 razy większy zasięg niż standardowy Bluetooth do użytku w wielu pomieszczeniach, bez pogorszenia jakości dźwięku.

 

24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy
HD6 zawiera przetwornik cyfrowo-analogowy AKM AK4396A, powszechnie znany z niskiego poziomu szumów i wysokiej wierności. Wejście optyczne konfiguruje AK4396A jako bit-perfect 24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy, który natywnie przetwarza częstotliwości próbkowania do 192 kHz. Ale w przypadku Bluetooth AK4396A jest używany jako przetwornik cyfrowo-analogowy z upsamplingiem i dostosowuje wszystkie głębokości bitowe do 24 bitów, uzyskując wyższy stosunek sygnału do szumu i niższy poziom szumów. Ze względu na wysokie specyfikacje sygnału do szumu AK4396A, fakt, że sygnał cyfrowy jest upsamplowany do 24-bitów, a także dodatkową korzyść z wbudowanej potrójnej redundancji konwersji i filtrowania źródła zasilania, implementacja HD6 Bluetooth zapewnia imponujący niski poziom szumów i niska charakterystyka zniekształceń z zauważalną poprawą w porównaniu z innymi urządzeniami Bluetooth.

 

Obudowy HD6 są dostępne w białym lakierze o wysokim połysku. Dołączone są również zdejmowane maskownice, które zapewniają dodatkowe walory estetyczne, ponieważ są mocno trzymane na miejscu za pomocą ukrytych magnesów neodymowych, aby uzyskać czysty wygląd.

 

Wzmacniacze w aktywnych głośnikach Audioengine znajdują się w lewym głośniku i są konserwatywnie ocenianą analogową konstrukcją monoblokową klasy A / B. Jest to bardziej tradycyjne połączenie głośnik / wzmacniacz, które zapewnia doskonałą jakość dźwięku i większą elastyczność. Wszystkie płytki drukowane sekcji mocy i przedwzmacniacza są zamontowane pionowo, aby zapewnić maksymalną ochronę przed wstrząsami mechanicznymi.

 

Audioengine wykorzystuje audiofilską jakość chłodzonych ferrofluidem jedwabnych głośników wysokotonowych z magnesami neodymowymi. Jedwabne głośniki wysokotonowe dobrze wytrzymują przy dużej mocy, a konstrukcja napędzana krawędziami zapewnia bardzo płynną reakcję. Głośniki niskotonowe są wykonane z kompozytu szklanego z włókna aramidowego z gumową obwódką. Włókno aramidowe jest oczywiście bardzo mocne, co oznacza, że głośnik niskotonowy zachowuje swój kształt, gdy jest napędzany na wysokich poziomach. Głośniki niskotonowe HD6 są umieszczone w odlewanych aluminiowych ramach, które zapewniają dużą sztywność i zwiększone rozpraszanie ciepła.

 

Transformatory mocy mają kluczowe znaczenie dla wysokiej jakości dźwięku, zwłaszcza w niższych wersjach i znowu, bez gotowych części. Audioengine wykorzystuje transformatory toroidalne z rdzeniem bez przerw, które mają mocniejsze promieniowane pole magnetyczne, co przekłada się na niższy poziom szumów. Są lżejsze niż standardowe, tańsze transformatory, a także wytwarzają mniej ciepła. Każdy z przetworników głośnikowych HD6 jest bezpośrednio ekranowany magnetycznie.

 

W zestawie zastosowano następujące zabezpieczenia: ograniczenie prądu wyjściowego, przegrzanie termiczne, zabezpieczenie przeciwprzepięciowe włączania / wyłączania zasilania, wymienny zewnętrzny bezpiecznik główny. Pobór mocy to 10W (bezczynność), 6W (wyciszenie) i 4W (uśpienie).

 

Lewy głośnik (aktywny)
Wymiary: 30 cm x 18,5 cm x 25 cm
Waga: 8 kg

 

Prawy głośnik (pasywny)
Wymiary: 30 cm x 18,5 cm x 25 cm
Waga: 5.5 kg

 

Dane techniczne

Dane podstawowe

Pasmo przenoszenia [Hz] 50 - 22000
Skuteczność [dB] 88
Liczba kolumn w zestawie 2
Typ Podstawkowe
Technologia Aktywne
Kolor Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Kolumny głośnikowe AUDIOENGINE HD6 Czarny (2 szt.)
  Kolumny głośnikowe AUDIOENGINE HD6 Czarny (2 szt.)
  3 499
  01
  174,95 zł x 20 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie w sobotę
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756