Polecane produkty podobne

Opis i dane

Doskonałe urządzenie do Twojego domu

Doskonała jakość obrazu

Wysoka jakość obrazu nawet w mocno oświetlonych pomieszczeniach o małym i średnim metrażu została zapewniona dzięki lampie o jasności 4200 lumenów. Obraz jest doskonale widoczny nawet w środku dnia, czy przy zapalonym świetle. Projektor INFOCUS IN2124x posiada współczynnik kontrastu 14000:1, który zapewnia niezwykłą ostrość obrazu i dobrą widoczność nawet najmniejszych detali filmów, tekstów czy wyświetlanych zdjęć. Zastosowana technologia wyświetlania DLP Digital Light Processing pozwala na uzyskanie głębokiej czerni i wysokiego kontrastu, a jednocześnie sprawia, że pobór energii jest wyjątkowo niski. Dodatkowo DLP gwarantuje doskonałą jakość kolorów przez całą żywotność urządzenia.

Projektor INFOCUS IN2124x DLP doskonala jakosc obrazu przez caly czas uzytkowania jasnosc kontrast ostrosc DLP Digital Light Processing

Łatwa obsługa

Obsługa prezentowanego projektora jest niezwykle prosta, a instalacja intuicyjna, dzięki czemu każdy sobie z nią poradzi bez żadnych problemów. Projektor INFOCUS to kompaktowe urządzenie o prostym, ale ciekawym designie, który doskonale wpasuje się do każdego wnętrza. Urządzenie jest niezwykle lekkie i łatwe do przetransportowania.

Projektor INFOCUS IN2124x lekki waga latwa obsluga latwa instalacja kompaktowe

Idealny do małych pomieszczeń

Projektor IN126STx doskonale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach, umożliwiając wyświetlenie ogromnego ekranu o wyrazistym obrazie.

Projektor INFOCUS IN2124x do malych pomieszczen wyrazisty obraz

Wszechstronność

Projektor INFOCUS IN126STx ma wbudowane złącze HDMI, dwa wejście liniowe audio i jedno wyjście liniowe audio, dwa wejścia oraz jedno wyjście D-Sub 15pin, a także wejście S-Video mini DIN i dwa porty USB. Dzięki temu z łatwością może współpracować z wieloma różnymi urządzeniami domowymi, a odtwarzanie obrazów, czy zdjęć z różnych nośników (komputer, płyty Blue–ray i inne) jest niezwykle proste. Dodatkowe wyposażenie stanowi port RS-232. Projektor INFOCUS IN126STx ma także wbudowany głośnik mono o głośności do 34 dB. który zapewnia dźwięk w doskonałej jakości.

Projektor INFOCUS IN2124x doskonala jakosc dzwieku wbudowany glosnik zlacze wszechsteonnosc wejscia wyjscia HDMI D-Sub 15pin S-Video USB RS-232

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ matrycy DLP
Jasność [ANSI lumen] 4200
Współczynnik kontrastu 14000:1
Rozdzielczość podstawowa XGA (1024 x 768)
Moc lampy [W] 230
3D ready Tak
Prezentacja bez komputera Tak
Głośniki Tak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Projektor INFOCUS IN2124x

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756