NOWSZY MODEL
Projektor OPTOMA UHD38X
Projektor OPTOMA UHD38X
4 329 00
216,45 zł x 20 rat 0%

Opis produktu

Rozrywka na dużym ekranie

Rozdzielczość 4K UHD

Przedstawiamy projektor OPTOMA UHD38, który z powodzeniem zastąpi standardowy telewizor, stając się centrum domowej rozrywki.

Projektor OPTOMA UHD38 - Projektor

Doskonała jakość obrazu

Projektor OPTOMA UHD38 to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników oddawania się multimedialnym przyjemnościom. Doskonale sprawdza się w grach czy filmach, wyświetlając obraz w jakości 4K UHD. Wyjątkowa jasność obrazu i nieznaczne opóźnienia sprawiają, że korzystanie z projektora jest wygodne i komfortowe.

Projektor OPTOMA UHD38 - 4K UHD

Rozmiar ma znaczenie

Obraz o wielkości nawet do 300 cali jest nieporównywalny do tego na standardowym ekranie telewizora. Żywe kolory, jasność i wysoki kontrast sprawiają, ze emocje płynące z prowadzonych rozgrywek czy akcji filmowej są jeszcze większe. Tym, co robi prawdziwe wrażenie, jest ogromna rozdzielczość i rozmiar obrazu. Oglądanie filmu z takiego projektora dostarcza zupełnie innych, mocniejszych wrażeń, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Projektor OPTOMA UHD38 - Rozmiar

Centrum domowej rozrywki

Projektor doskonale nadaje się zarówno do grania w gry komputerowe, jak i do oglądania filmów na ogromnym ekranie. Tego typu rozrywka w takim rozmiarze daje nieprawdopodobne efekty i niesamowite emocje. Wbudowane głośniki emitują dźwięk o głośności 26-28 dB, co jest wartością optymalną dla wygodnego korzystania z multimediów w domowym zaciszu.

Projektor OPTOMA UHD38 - Centrum rozrywki

Płynny ruch 240 Hz

Ciesz się wyjątkowo płynnym ruchem i niskim opóźnieniem. Wysoka częstotliwość odświeżania ułatwia śledzenie akcji, co daje większą szansę wcześniejszego trafienia w cel. Idealny do szybkich gier akcji.

Projektor OPTOMA UHD38 - 240Hz

Funkcjonalne złącza

Projektor posiada cały szereg dodatkowych złącz, które podnoszą funkcjonalność urządzenia. Wśród nich wymienić należy 2 wejścia HDMI, wejście D-Sub 15pin, port RS-232, a także wejście i wyjście liniowe audio oraz złącze USB. Tak duża ilość dodatkowych złącz i wejść sprawia, że projektor może być użytkowany do różnych celów, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność i praktyczność. W połączeniu z wyjątkowo atrakcyjną ceną, staje się bardzo dobrą propozycją alternatywy dla telewizora.

Projektor OPTOMA UHD38 - złącza

Nowoczesny design

Nowoczesny design i biała obudowa projektora sprawiają, że staje się on wyjątkową dekoracją każdego wnętrza. Projektor OPTOMA UHD38 doskonale zaprezentuje się w nowoczesnym salonie, a także w stylowo urządzonej sali konferencyjnej. W każdym z tych miejsc sprzęt ten sprawdzi się wręcz śpiewająco, spełniając nawet najbardziej wygórowane oczekiwania i oferując obraz o niesamowitej jakości wbijającej w fotel.

Projektor OPTOMA UHD38 - design

Dodatkowe wyposażenie

Do urządzenia dołączony jest intuicyjny pilot, ułatwiający obsługę projektora. Do kompletu z projektorem dołączone są baterie do pilota, kabel zasilający, a także instrukcja obsługi urządzenia w języku polskim i karta gwarancyjna. Gwarancja na lampę obejmuje 1000 h działania bądź okres 12 miesięcy, w zależności od intensywności użytkowania.

Projektor OPTOMA UHD38 - pilot

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ matrycy: DLP
Jasność [ANSI lumen]: 4000
Współczynnik kontrastu: 1000000:1
Rozdzielczość podstawowa: 4K UHD (3840 x 2160)
Moc lampy [W]: 240
3D ready: Tak
Prezentacja bez komputera: Nie
Głośniki: Tak

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Projektor OPTOMA UHD38
Produkt archiwalny

Projektor OPTOMA UHD38

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756