Opis produktu

Naprawdę wyjątkowe możliwości wyświetlania obrazu

Precyzja obrazu

Projektor PHILIPS Screeneo S6 SCN650 ma rozdzielczość w wysokości 8,3 miliona pikseli, co w praktyce oznacza precyzyjny obraz odtwarzający właściwie każdy detal. Oglądanie ulubionych filmów z takim projektorem wniesie zupełnie nową jakość do naszego domu, która zachwyci wszystkich gości i mieszkańców. 4K Ultra HD odpowiada za obraz z fantastycznym odwzorowaniem kolorów. Projektor wyposażony jest w matrycę typu DLP. Jasność podawana w ANSI lumenach wynosi 2000. Istnieje możliwość regulowania wielkości obrazu. Maksymalna wartość wynosi 180 cali. Maksymalna rozdzielczość wynosi 3840 x 2160. Standardowy format obrazu wynosi 16:9, natomiast skompresowany format obrazu wynosi 4:3. Fantastyczną opcją jest także automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych oraz automatyczna regulacja ostrości. Dzięki tym funkcjom nie musimy się przejmować faktem, że projektor nie jest usytuowany poprawnie, czyli naprzeciwko ściany.

PROJEKTOR PHILIPS SCREENEO S6 obraz jakość

Wygoda użytkowania

Automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych i autofocus umożliwiają natychmiastowe i automatyczne uzyskanie doskonałego obrazu. Ponieważ nie zawsze jest możliwe ustawienie projektora przed ścianą, dodaliśmy funkcję korekcji 4 narożników, nawet jeśli urządzenie jest ustawione pod kątem 45 stopni, można precyzyjnie dostroić obraz i zapewnić dopasuj i przechyl w prawo lub w lewo.

PROJEKTOR PHILIPS SCREENEO S6 wygoda użytkowania

Dodatkowe funkcje

Projektor posiada złącze HDMI, które umożliwia przesyłanie obrazu u dźwięku za pomocą tylko jednego kabla. Dzięki temu nie ma konieczności używania większej ilości różnych złączy. Dwa wejścia USB w urządzeniu pozwalają na podłączenie urządzeń zewnętrznych. Projektor posiada także opcję umożliwiającą połączenie się z WiFi. Pozwala to na przesyłanie obrazów lub filmów bezpośrednio z internetu, bez konieczności podpinania dodatkowych kabli. Projektor ma wbudowane głośniki, dzięki czemu możesz swobodnie odtwarzać dźwięk, nie używając do tego głośników zewnętrznych. Urządzenie posiada także tryb ekonomiczny, którego ustawienie pozwala na dłuższą żywotność lampy - aż do 30 000 godzin.

PROJEKTOR PHILIPS SCREENEO S6 HDMI

Albumy w projektorze

Fantastycznym rozwiązaniem projektora PHILIPS Screeneo S6 SCN650 jest wbudowany odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu w dowolnej chwili będziemy mogli umilić sobie czas, oglądając fotograficzne wspomnienia z wakacji lub najważniejszych momentów w naszym życiu. Za pomocą WiFi będziemy mogli także na dużym ekranie wyświetlać zawartość naszych smartfonów i innych urządzeń.

PROJEKTOR PHILIPS SCREENEO S6 pliki multimedialne

AirMote

Wskaż lub użyj gestów, aby wybrać, co chcesz oglądać, i łatwo nawiguj dzięki intuicyjnym elementom sterującym AirMote.

PROJEKTOR PHILIPS SCREENEO S6 AirMote

Bluetooth

Odtwarzaj muzykę bezpośrednio z projektora. Użyj Screeneo jako odtwarzacza głośników, podłączając smartfon lub inne urządzenie z obsługą Bluetooth, aby cieszyć się potężnym dźwiękiem.

PROJEKTOR PHILIPS SCREENEO S6 bluetooth

System operacyjny Android

Dzięki systemowi operacyjnemu Android możesz korzystać w pełni z nieograniczonych możliwości rozrywki. Korzystaj z serwisów Youtube, Netflix i innych!

PROJEKTOR PHILIPS SCREENEO S6 Android

Co zawiera zestaw?

Kupując projektor PHILIPS SCREENEO S6 w zestawie otrzymujesz: urządzenie, pilot, baterie, przewód zasilający, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.

PROJEKTOR PHILIPS SCREENEO S6 zestaw

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ matrycy: DLP
Jasność [ANSI lumen]: 2000
Współczynnik kontrastu: 150000:1
Rozdzielczość podstawowa: 4K UHD (3840 x 2160)
3D ready: Nie
Prezentacja bez komputera: Tak
Głośniki: Tak

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Projektor PHILIPS Screeneo S6 SCN650

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756