Projektor SAMSUNG LSP9T The Premiere

(1)
Kod: 467967
Porównaj
Typ matrycy: DLP
Jasność [ANSI lumen]: 2800
Współczynnik kontrastu: 2000000:1
Rozdzielczość podstawowa: 4K UHD (3840 x 2160)
3D ready: Nie
Bluetooth: Tak
Zobacz opis produktu
Projektor SAMSUNG LSP9T The Premiere
Projektor SAMSUNG LSP9T The Premiere
18 999 99
Odbierz

Opis produktu

phpF9qkCh LSP9T OK

* Obrazy stanowią symulację dla celów ilustracyjnych. Specyfikacje graficznego interfejsu użytkownika (GUI), które nie mają wpływu na działanie produktu, mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.* W rzeczywistości urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.* Obraz emitowany z projektora laserowego może być wyświetlany na płaskiej, białej lub jasnej, jednolitej ścianie bez konieczności korzystania z dodatkowego ekranu. Aby uzyskać bardziej zoptymalizowane wrażenia, zaleca się używanie ekranu przeznaczonego do projektora o ultrakrótkim rzucie.

Najważniejsze cechy

phpiDe438 Obszar roboczy 2 kopia 3

Technologia Potrójnego Lasera

phpGhXeuQ Obszar roboczy 2

Potężny Dźwięk

phpBZub8n Obszar roboczy 2 kopia 2

Ultra Krótki Rzut

phpPY6ppp Obszar roboczy 2 kopia

Smart TV

phpZuFROS 2
phpkY5QDq 3
phpNc2Vef 4
phpKgIEgY 5

Technologia Potrójnego Lasera

The Premiere wykorzystuje innowacyjną technologię Potrójnego Lasera pozwalającą oddać kinową jakość doświadczenia zgodną z wizją reżysera dzięki wsparciu standardu HDR10+ i funkcji Filmmaker Mode. Czas na widowisko wielkiego formatu z precyzyjnymi kolorami i bezkompromisowym kontrastem na ekranie o rozmiarze nawet 130 cali w rozdzielczości 4K.

* Dane uzyskane na podstawie wewnętrznych badań firmy SAMSUNG.* Standardy BT.2020, stworzone przez International Telecommunication Union, obejmują różne aspekty transmisji wideo dla projektorów Ultra HD, telewizorów i sprzętu nadawczego.

Akcja! Lepszy i większy obraz

Wielki ekran z rozdzielczością 4K

Przygotuj się na nowe kinowe wrażenia w domowym zaciszu. Niezależnie od tego, w którym miejscu usiądziesz, nawet 130-calowy ekran nie ma sobie równych. Umożliwi Ci zanurzenie się w oglądane treści, a kryształowo czysta rozdzielczość 4K zapewni Twoim oczom niesamowicie wyraźny obraz i optymalną paletę kolorów, zasługujesz na to. Odkryj najbardziej subtelne szczegóły w każdej scenie.

phpbnfRJ2 pl-feature-the-premiere-lsp9t-363908819

* Oznacza telewizor Samsung o przekątnej 65 cali. Symulacja obrazująca sposób działania funkcji. 

Szczegóły wyraźne nawet w jasnym świetle

2800 ANSI lumenów

Jasność 2800 ANSI lumenów zapewnia dostateczną ilość światła, byś mógł się cieszyć w pełni tym, co masz ochotę obejrzeć, o każdej porze dnia. Dostrzeżesz najdrobniejsze szczegóły, nawet w środku dnia, bez potrzeby przysłaniania okien.

phpOcSYGd 7

* Dane uzyskane na podstawie wewnętrznych badań firmy SAMSUNG.

Kinowa jakość obrazu

Filmmaker Mode™

Filmmaker Mode™ to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie zastosowane w projektorze, które umożliwia oglądanie filmu zgodnie z wizją reżysera.

* Logo trybu FILMMAKER MODE™ jest znakiem handlowym firmy UHD Alliance, Inc.

phpEJWJwO 8
php9QGf0z 9
phpac8rfv 10

Zanurz się w potężnym dźwięku przestrzennym

phpypb9bl 11
phpPiGicD 12
phpTzahMC czarne

Potężny Dźwięk

Wypełnij przestrzeń potężnym dźwiękiem przestrzennym dzięki 40-watowym głośnikom w formacie 4.2 i wbudowanym głośnikom niskotonowym.

Samsung Acoustic Beam

Jeszcze lepsza jakość dźwięku. Technologia Samsung Acoustic Beam wykorzystuje 44 otwory do wypełnienia przestrzeni potężnym dźwiękiem. Poszerzając scenę na lewo i prawo sprawia, że ulubione filmy wciągną Cię jak nigdy wcześniej.

phpTzahMC czarne
phpsN8y2K 13

Harmonijnie wkomponowany w Twoją przestrzeń

php5eNS4A 14

Dzięki kompaktowemu designowi możesz lepiej zorganizować przestrzeń w pokoju. Kompaktowy, zaokrąglony design sprawia, że wyłączony staje się dekoracją i wtapia we wnętrze Twojego domu.

Wolność w aranżacji osobistego kina

Ultra Krótki Rzut

Miejsce projektora jest tam, gdzie Ci wygodnie. The Premiere może stać bardzo blisko ściany, wyświetlając olbrzymi obraz. Dzięki wbudowanym czujnikom wie, kiedy zbliżają się dzieci, obniżając jasność lasera, by chronić ich oczy. Ultra Krótki Rzut potęguje wrażenia z oglądania!

phpZdogYF 15
php9tKO1S 16
phpwLJA9i 17

Łatwy montaż

Nie potrzebujesz dodatkowego uchwytu sufitowego

phpwLJA9i 17

Łatwe połączenie

Niezwykły porządek z kablami

phpwLJA9i 17

Wtopiony w przestrzeń

Zajmuje mało miejsca i dobrze komponuje się z otoczeniem

phpbCkltD 18
phpdpxCOO 19

Oglądaj bez ekranu

Zastosowanie ekranu dedykowanego projektorom pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszej jakości obrazu, ale z The Premiere jest on zbędny. Po prostu skonfiguruj urządzenie i ciesz się nim na prostej, białej ścianie. To rozwiązanie idealne dla osób, które chcą utrzymać prostotę w swoim wnętrzu.

phpH0PYkD 20

* Obraz emitowany z projektora laserowego może być wyświetlany na płaskiej, białej lub jasnej, jednolitej ścianie bez konieczności korzystania z dodatkowego ekranu. Aby uzyskać bardziej zoptymalizowane wrażenia, zaleca się używanie ekranu przeznaczonego do projektora o ultrakrótkim rzucie.

Jeszcze więcej sposobów, by cieszyć się projektorem The Premiere

Korzystaj z Samsung Smart TV

Ciesz się ulubionymi treściami dostępnymi dzięki obsłudze funkcji Smart TV znanych z telewizorów Samsung dzięki prostocie obsługi i przyjemności z korzystania. W odróżnieniu do lampowych projektorów, The Premiere włącza się natychmiastowo.

phpTYF2uc 21

* Usługi Smart i GUI (graficzny interfejs użytkownika) mogą się różnić w zależności od modelu, kraju, języka, urządzeń mobilnych lub produktu* Konfiguracja projektora The Premiere wymaga konta Samsung. Rzeczywiste wrażenia użytkowników mogą się różnić.* Niektóre aplikacje i funkcje oferowane przez podłączone urządzenia mogą nie być obsługiwane lub ich zastosowanie może być ograniczone.

Gotowy na streaming

Twoje ulubione usługi

The Premiere z miejsca jest gotowy dostarczać rozrywki, dzięki czemu możesz streamować to, co lubisz z YouTube, Netflix, Amazon Prime Video I wielu innych.

phpcZRdZV 22

* Dostępne rozwiązania w ramach usługi Smart Service mogą się różnić w zależności od kraju.* Subskrypcje usług streamingowych OTT należy zakupić osobno.* Projektor musi być podłączony do sieci.* Inteligentne usługi i GUI (graficzny interfejs użytkownika) mogą różnić się w zależności od modelu i kraju. Korzystanie z usługi może zostać uniemożliwione przez dostawcę usługi w dowolnym terminie. Samsung nie odpowiada za usunięcie usługi, ani nie ma na nią wpływu.

Od oglądania do doświadczania

Z małego ekranu na duży

Przenieś oglądanie swoich ulubionych programów z urządzenia mobilnego na The Premiere i doceń moc dużego obrazu.

* Obsługuje smartfony z systemem operacyjnym Android OS oraz iOS.

phpTzahMC czarne
phpiF6Nid 23
phphiEM8z 24

Funkcja AirPlay 2

Dzięki wsparciu AirPlay 2 możesz bezproblemowo odtwarzać filmy, muzykę i zdjęcia na The Premiere prosto z iPhone, iPad czy komputera Mac.

* Funkcja AirPlay jest dostępna we wszystkich wersjach usług Samsung Smart z roku 2020 i późniejszych.* AirPlay 2 wymaga systemu operacyjnego iOS 12.3 lub późniejszego, albo MacOS 10.14.5 lub jego późniejszej wersji.* Oglądaj Little Voice z subskrypcją Apple TV+.

Łatwe połączenie ze smartfonem

Dotknij i Wyświetl

Zwykłe dotknięcie sprawi, że wyświetlisz treści ze smartfona na obrazie projektora. Po prostu dotknij The Premiere smartfonem i automatycznie wyświetl jego zawartość.

* Funkcja dostępna na urządzeniach mobilnych Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym. Zapoznaj się ze specyfikacją urządzenia lub stroną pomocy.* Usługa dostępna tylko gdy The Premiere i telefon komórkowy są włączone.

php2pIKep 25
phpSCmbL3 26

Więcej kontroli, więcej wygranych gier

Game Enhancer

Graj bez opóźnień. Funkcja Game Enhancer wybiera właściwe ustawienia i zapewnia optymalizację, która przybliży Cię do zwycięstwa

* Dostępność funkcji może się różnić w zależności od konsoli do gier.* Dostępność funkcji może się różnić w zależności od rozmiaru urządzenia.

Ponad 20 tysięcy godzin filmowych wieczorów

Żywotność przekraczająca 20 000 godzin

Z trwałą technologią Potrójnego Lasera, The Premiere oferuje ponad 20 tysięcy godzin zachwycającego obrazu, dzięki czemu możesz obejrzeć z The Premiere ponad 10 tysięcy filmów.

*Dane uzyskane na podstawie wewnętrznych badań firmy SAMSUNG.* Obliczono na podstawie czasu wyświetlania filmu wynoszącego 2 godziny.

phpTzahMC czarne
phpVwBm8f 27
phpuSfLvx 28

* W rzeczywistości urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.

Specyfikacja

php2DHJN9 packshot

Projektor LSP9T

Przekątna ekranu

100~130”

Rozdzielczość

Tuner

4K (3840 x 2160)

DVB-T2CS2/HEVC

Procesor obrazu

UHD Processor

HDR

Jasność (ANSI Lumeny)

Tak

2800

Typ wyświetlacza

Typ lampy

DLP

Potrójny laser

Żywotność lampy

Smart TV

20000 godzin

Tak

Technologia Samsung 

Acoustic Beam

Tak

Dźwięk

40W 4.2CH

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ matrycy: DLP
Jasność [ANSI lumen]: 2800
Współczynnik kontrastu: 2000000:1
Rozdzielczość podstawowa: 4K UHD (3840 x 2160)
3D ready: Nie
Prezentacja bez komputera: Tak
Głośniki: Tak

Opinie

2.8/5
1 opinii
Jakość obrazu
2 /5
Jakość wykonania
4 /5
Głośność pracy
2 /5
Prosta obsługa
3 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
2.8/5
Drm 12 maja 2022
Opinia
Średnie, niewarte ceny.
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Projektor SAMSUNG LSP9T The Premiere
Projektor SAMSUNG LSP9T The Premiere
Projektor SAMSUNG LSP9T The Premiere
18 999 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 18999,99 zł
18 999 99