Polecane produkty podobne

Opis i dane

Odpowiednia jakość dźwięku

Głównym zadaniem słuchawek jest odpowiedni przekaz dźwięku do naszych uszu, dlatego to przy nim powinieneś zatrzymać się na dłużej. HAMA Neon mogą być odpowiednie dla Twoich potrzeb, gdyż są wykonane z najczęściej stosowanej membrany dynamicznej o średnicy 10 mm. Minimalne pasmo przenoszenia dźwięku wynosi 20 Hz, maksymalne, to aż 20 000 Hz. Oczywiście nie zapomniano o dynamice w wysokości 99 dB i impedancji liczącej 32 omy.

Słuchawki HAMA NEON impedancja membrana średnica pasmo przenoszenia dynamika

Łączność

Trzymając telefon w kieszeni bądź w torebce, nie zawsze chce Ci się go wyciągać, a wtedy jak na złość przychodzi najwięcej połączeń. W związku z tym słuchawki Hama Neon przychodzą z pomocą! Przez odpowiednio dobraną długość kabla 1.2 m możesz zapomnieć o tym problemie. Dodatkowo dzięki swojej nylonowej otoczce kabel ten jest odporny na splątania, co powoduje, że się nie niszczy, a także zaoszczędzi Twój cenny czas, którego nie będziesz tracić na żmudne rozplątywanie.

Słuchawki Hama Neon łączność kabel długość

Sprawdza się przy rozmowach

Poprzez wbudowane mikrofony w słuchawkach HAMA Neon możesz się cieszyć rozmowami z innymi. Poprzez kompatybilność zintegrowanego pilota znajdującego się na kablu odpowiedzialnego za zdalne sterowanie, a telefonu masz szansę odbierania i kończenia rozmów telefonicznych, bez konieczności sięgania po telefon.

Słuchawki Hama Neon mikrofon pilot

Komplet zawiera

Słuchawki marki HAMA Neon z końcówką jack 3.5mm, 3 pary wkładek dousznych S/M/L oraz instrukcję obsługi w języku polskim.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ słuchawek Dokanałowe
Przeznaczenie Do biegania, Do telefonów, Na rower, Na siłownię, TV - Hi-Fi
Transmisja bezprzewodowa Nie
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 20000
Aktywna redukcja szumów (ANC) Nie
Funkcje dodatkowe Kończenie rozmów, Nieplączący się kabel, Odbieranie połączeń
Kolor Zielono-czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Słuchawki dokanałowe HAMA Neon Zielono-czarne

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756