Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny

Kod: 474168
Porównaj
Przeznaczenie: Do telefonów
Czas pracy [h]: do 6
Typ słuchawek: Dokanałowe
Transmisja bezprzewodowa: Bluetooth
Dynamika [dB]: 94
Aktywna redukcja szumów (ANC): Nie
Regulacja głośności: Tak
Kolor: Czarny
Zobacz opis produktu
Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny
Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny
1 499 99
149,99 zł x 10 rat 0%

w tym roku nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

w tym roku nie płacisz

Opis produktu

Jeszcze lepiej dopracowane szczegóły

Bezkompromisowa jakość

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 to sprzęt, który łączy w sobie wiele różnych funkcji. Z jego pomocą można przez wiele godzin słuchać muzyki, rozmawiać przez telefon, a także cieszyć się idealnie dopracowanym dźwiękiem internetowego streamu. Mało tego! Sprzęt ten pozwoli również na odtwarzanie dźwięku w najwyższym standardzie Hi-Fi.

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny jakość standard HiFi

Idealne rozwiązanie dla osób mobilnych

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 to coś więcej niż tylko zestaw przetworników do bezprzewodowego odtwarzania muzyki. To przede wszystkim połączenie słuchawek i estetycznego etui. Można w nim z łatwością przechować swój sprzęt i jednocześnie podładować go, gdyż etui jest wyposażone w dodatkowy akumulator. O ile więc ogniwa znajdujące się w słuchawkach są w stanie zasilić je przez maksymalnie do 6 godzin, o tyle prąd zgromadzony w etui zwiększa ten czas do 24 godzin.

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny czas pracy czas działania

Funkcjonalne Bluetooth

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 to urządzenie, które w procesie transmisji danych korzysta ze standardu Bluetooth 5.2. Oznacza to, że jego posiadacz może słuchać muzyki będąc w odległości nawet 10 metrów od sparowanego z jego sprzętem urządzenia. Na tym jednak możliwości słuchawek się nie kończą. Wszystko dlatego, że wyposażono je w funkcję łatwego przełączania pomiędzy źródłami sygnału. W praktyce oznacza to, że użytkownik zestawu może z łatwością przełączać się pomiędzy muzyką transmitowaną ze smartfonu i podcastem emitowanym w tablecie.

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny technologia bluetooth

Obsługa asystenta głosowego

Kolejną, istotną zaletą urządzenia jest możliwość sterowania nim za pomocą asystenta głosowego. Wystarczą jedynie trzy delikatne dotknięcia słuchawek dokanałowych ASTELL&KERN UW100, by te automatycznie przeszły w tryb Voice Assistant. Od tej chwili będzie można sterować urządzeniem za pośrednictwem np. smartfonu lub tabletu i komend głosowych. Dzięki temu można będzie zarządzać podstawowymi funkcjami słuchawek bez konieczności odrywania rąk od ulubionej gry, książki itd.

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny tryb voice assistant asystent głosowy

Zestaw podwójnych mikrofonów do komunikacji

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 zostały wyposażone w zestaw dwóch mikrofonów, których zadaniem jest zapewnienie komunikacji głosowej w trakcie rozmów telefonicznych bądź za pośrednictwem aplikacji. Atutem tych mikrofonów jest ich specjalna konstrukcja, która eliminuje zakłócenia powstałe np. na skutek oddziaływania wiatru lub deszczu. Dzięki temu rozmówca użytkownika tego sprzętu zawsze wyraźnie zrozumie jego słowa.

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny zakłócenia mikrofony rozmowy telefoniczne

Aplikacja do zdalnego sterowania

Urządzenie może być nie tylko bezprzewodowym odtwarzaczem muzyki. Dzięki komunikacji Bluetooth można nim sterować i to z poziomu smartfonu lub tabletu. Proces ten jest możliwy dzięki specjalnej aplikacji, którą wystarczy pobrać na jedno z tych urządzeń. Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 mogą dzięki temu zmieniać (za pomocą kilku prostych kliknięć) barwę dźwięku i jego intensywność, a także wiele innych, interesujących właściwości.

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny aplikacja sterowanie zdalne

Sprzęt stworzony dla użytkownika

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 są rozwiązaniem niezwykle ergonomicznym. Można je obsługiwać w sposób dotykowy, a także łatwo dopasować do rozmiaru uszu. W zestawie z urządzeniem użytkownik otrzymuje aż 5 par wkładek dousznych w różnych rozmiarach. Zaletą słuchawek jest też ich lekkość. Zestaw ten waży zaledwie 7 g, co czyni go jednym z najlżejszych w swej klasie. Samo etui jest niewiele cięższe, gdyż waży około 40 g.

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny sprzęt waga ergonomia wkładki douszne

True Wireless

Słuchawki wyposażone zostały w funkcję True Wireless. Polega ona na tym, że każdy z przetworników jest tak naprawdę odrębnym urządzeniem. Oznacza to, że urządzenie mobilne łączy się z dwiema słuchawkami naraz, zapewniając tym samym jeszcze większą jakość odtwarzanego dźwięku. Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 to sprzęt, który sprawi, że słuchanie muzyki może być prawdziwą przyjemnością.

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny true wireless

Co w opakowaniu?

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100, etui z funkcją ładowania, kabel USB-C/USB-A, 5 par silikonowych tipsów, 5 par wkładek dousznych i dokumentacja.

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny

Nagroda REDDOT

Słuchawki ASTELL&KERN UW100 w roku 2022 został wyróżniony prestiżową nagrodą REDDOT.

Słuchawki ASTELL&KERN UW100 nagroda reddot

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ słuchawek: Dokanałowe
Przeznaczenie: Do telefonów
Transmisja bezprzewodowa: Bluetooth
Aktywna redukcja szumów (ANC): Nie
Funkcje dodatkowe: Asystent głosowy, Kończenie rozmów, Ładowanie bezprzewodowe, Odbieranie połączeń, SBC,AAC, aptX, Sparowanie z 2 smartfonami jednocześnie, Sterowanie dotykowe, Sterowanie muzyką, Tryb Ambient 
Kolor: Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

Inne produkty w kategorii:

Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny
Słuchawki dokanałowe ASTELL&KERN UW100 Czarny
1 499 99
149,99 zł x 10 rat 0%

w tym roku nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

w tym roku nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1499,99 zł
1 499 99