Polecane produkty podobne

Opis i dane

Wygodne, kompaktowe rozwiązanie, gwarantujące stały dostęp do ulubionej muzyki

Wysokiej jakości dźwięk

Słuchawki dokanałowe HAMA Joy posiadają wykonane z silikonu wkładki – trzy dostępne rozmiary gwarantują idealne dopasowanie do kształtu uszu. Dobrze przylegające słuchawki wpływają także na redukcję szumów, co znacząco wpływa na jakość generowanego dźwięku. Odpowiada za nią również pozłacana powłoka wtyczki, która dodatkowo pozwala na lepszą transmisję sygnałów. Szerokie pasmo przenoszenia sprawia, że z HAMA Joy wyjątkowe wrażenia odsłuchowe są gwarantowane!

Słuchawki dokanałowe HAMA Joy - dźwięk

Komfortowe rozmowy

Dzięki wbudowanemu w słuchawki dokanałowe HAMA Joy mikrofonowi, możesz nie tylko słuchać ulubionych utworów muzycznych, ale również prowadzić rozmowy – zarówno wideo, jak i telefoniczne. Brak konieczności trzymania słuchawki telefonu bezpośrednio przy uchu i ustach to duże udogodnienie, zwłaszcza w trakcie przemieszczania się. Mikrofon gwarantuje sprawne przełączanie między muzyką a przychodzącymi połączeniami. Rozmawiaj z bliskimi swobodnie, gdziekolwiek się znajdujesz!

Słuchawki dokanałowe HAMA Joy  - rozmowy

Kabel i złącze

Długość kabla słuchawek wynosi aż 1,2 metra. Mimo takiej długości, nie jest możliwe splątanie się przewodów – jest to kabel taśmowy, który skutecznie temu zapobiega. Słuchawki dokanałowe HAMA Joy wyposażone są w uniwersalne złącze mini jack 3,5 mm, co pozwala na ich bezproblemowe podpięcie do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety czy laptopy.

Słuchawki dokanałowe HAMA Joy  - złącze

Pilot

Słuchawki dokanałowe HAMA Joy w białym kolorze wyposażone są w zintegrowanego pilota, który pozwala na łatwe ustawienie poziomu głośności. Dzięki niemu nie musisz zwiększać lub zmniejszać jej bezpośrednio za pomocą smartfona. Umożliwia on także przyjmowanie i kończenie połączeń telefonicznych oraz wybór utworu z listy odtwarzania.

Słuchawki dokanałowe HAMA Joy  - pilot

Zawartość zestawu

W opakowaniu razem z słuchawkami dokanałowymi HAMA Joy znajdują się trzy pary wkładek dousznych S/M/L. Do słuchawek dołączona jest również instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ słuchawek Dokanałowe
Przeznaczenie Do biegania, Na rower, Na siłownię
Transmisja bezprzewodowa Nie
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 20000
Aktywna redukcja szumów (ANC) Nie
Funkcje dodatkowe Kończenie rozmów, Nieplączący się kabel, Odbieranie połączeń, Odtwarzanie, Przełączanie między utworami
Kolor Czerwony

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Słuchawki dokanałowe HAMA Joy Czerwony

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756