Produkt archiwalny
Słuchawki nauszne BLUEDIO H2 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Słuchawki douszne XMUSIC XTW300B Niebieski
Słuchawki douszne XMUSIC XTW300K Czarny
Słuchawki nauszne XMUSIC XWH300K ANC Czarny
Słuchawki nauszne XMUSIC XWH300B ANC Niebieski
Produkt archiwalny
Słuchawki nauszne BLUEDIO H2 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Słuchawki nauszne BLUEDIO H2 to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth i redukcją szumów ANC. Steruj swoimi słuchawkami w najbardziej intuicyjny sposób dzięki panelowi dotykowemu. Za pomocą płytki indukcyjnej możesz między innymi regulować głośność czy zmieniać utwory. Słuchawki bezprzewodowe Bluedio H2 są wyposażone są również w możliwość uruchomienia asystenta głosowego oraz odbieranie połączeń telefonicznych. Wbudowany układ czujnika zbliżeniowego pomaga również w automatycznym odtwarzaniu muzyki i pauzie podczas zakładania lub zdejmowania słuchawek. Wygodne użytkowanie zapewni Ci świetną zabawę.
Nigdy więcej kabli
Bluedio H2 to wszystkie cechy swojego poprzednia i jeszcze więcej. Dodano między innymi skuteczny system redukcji szumów oraz możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio z karty SD (do 32 GB). H2 to aż do 40 godzin odtwarzania muzyki dzięki technologii Bluetooth 5.0 i pojemnej baterii. Producent zadbał również o ergonomię. Wiele godzin korzystania ze słuchawek dzięki lekkiej konstrukcji oraz wygodnym regulowanym nausznikom, to nie problem. Model H2 został dopracowany z dbałością o najmniejsze szczegóły. System ANC dostępny w poprzednich modelach jak chociażby T7 plus, zyskał jeszcze większą skuteczność a adapter samolotowy który otrzymujemy w zestawie, zadba o kompatybilność słuchawek z samolotowymi systemami audio.
Technologia dźwięku
Bluedio nie zapominało jak się robi słuchawki z najlepszym możliwym brzmieniem w zakładanym budżecie. Słuchawki oferują brzmienie typowo angażujące na planie V. Przetworniki o rozmiarze aż 57 mm to gwarancja szerokiego pasma przenoszenia. Aktywne słuchawki Bluetooth, Bluedio H2 z redukcją szumów wykorzystują dynamiczne przetworniki o dużej mocy, które pozwalają pokazać więcej szczegółów audio, takich jak jasna góra oraz mocny i bogaty bas. Jakość dźwięku Hi-Fi z minimalnymi zniekształceniami. Bezprzewodowe połączenie Bluetooth zapewnia niską latencję, niski pobór mocy i niskie zniekształcenia. Połączenie kablem audio 3,5 mm umożliwia słuchanie takiej muzyki, jaką chcesz, nawet jeśli Twoje urządzenia nie obsługują technologii Bluetooth.
Dane techniczne
| Typ słuchawek: | |
|---|---|
| Transmisja bezprzewodowa: | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| Aktywna redukcja szumów (ANC): | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, Czujnik zbliżeniowy, Rozmowy telefoniczne, Sterowanie dotykowe, Sterowanie muzyką |
| Kolor: | Czarny |
Funkcje | |
| Transmisja bezprzewodowa: | |
|---|---|
| Aktywna redukcja szumów (ANC): | Tak |
| True Wireless: | Nie |
| Mikrofon: | Tak |
| Odtwarzacz MP3: | Tak |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Przewodnictwo kostne: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, Czujnik zbliżeniowy, Rozmowy telefoniczne, Sterowanie dotykowe, Sterowanie muzyką |
| Ładowanie indukcyjne: | Nie |
Charakterystyka | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| Dynamika [dB]: | 116 |
| Impedancja [Ω]: | 16 |
Fizyczne | |
| Typ słuchawek: | |
| Składane: | Nie |
| Waga [g]: | 400 |
Techniczne | |
| Bezprzewodowe: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ membrany: | Dynamiczne |
| Średnica membrany [mm]: | 57 |
| Złącze: | Micro-SD, |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje AI: | Nie |
| Wyposażenie: | Adapter samolotowy, Kabel audio |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Dla sportowców: | Nie |
| Czas pracy [h]: | do 40 |
| Dedykowane: | , , |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | MOZOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Sokratesa 13 /37 |
| Kod pocztowy: | 01-909 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | sklep@mozos.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.