Produkt archiwalny
Telewizor LG 83C41LA 83" OLED 4K 120Hz WebOS Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor SAMSUNG QE100QN80F 100" QD-Mini LED 4K 144Hz VRR Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
20 999 zł
Telewizor HISENSE 100U78Q Pro 100" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 85X11K 85” QD-miniLED 4K 144HZ Google TV Dolby Atmos Dolby Vision
Sugerowana cena producenta:
19 999 zł
Produkt archiwalny
Telewizor LG 83C41LA 83" OLED 4K 120Hz WebOS Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneArcydzieło udoskonalone dzięki doświadczeniu gromadzonemu z biegiem czasu. Lata zaangażowania w innowacje są gwarancją doskonałego produktu. Niestandardowy procesor alfa telewizora OLED przenosi wrażenia wizualne na wyższy poziom. Arcydzieło udoskonalone dzięki doświadczeniu gromadzonemu z biegiem czasu. Lata zaangażowania w innowacje są gwarancją doskonałego produktu. Niestandardowy procesor alfa telewizora OLED przenosi wrażenia wizualne na wyższy poziom. Od 11 lat wciąż jesteśmy na pierwszym miejscu. Niezmiennie pozostajemy światowym liderem sprzedaży telewizorów OLED. Procesor Alpha 9 Gen7 AI na nowo definiuje technologię OLED dzięki ulepszeniom, które jednocześnie dodają imponujące i realistyczne szczegóły. Doświadczenie OLED jest udoskonalane za pomocą sztucznej inteligencji. Niesamowity realizm i prawdziwy urok. Sztuczna inteligencja dostosowuje rozdzielczość. Po klasyfikacji klatek funkcja redukcji szumów AI i super rozdzielczość AI realistycznie poprawiają sceny.
Dane techniczne
| Ekran: | 83" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , , |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, LG EVO |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 210 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Tuner: | |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , , |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 120Hz |
| Procesor: | Alpha 9 Gen 7 AI 4K |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | ALLM, FreeSync, G-Sync, Tryb HGiG, VRR |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | OLED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2.1 |
| Moc głośników [W]: | 40 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Tak |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Clear Voice Pro |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | , Dolby Digital |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Tak |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | eARC |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime, Disney+, Netflix, SkyShowtime, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Tak |
| Airplay: | Tak |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
| TITAN OS: | Nie |
| TiVo OS: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze 12V: | Nie |
| Inne złącza: | RF |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 185.1 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 109.2 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 27.9 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 185.1 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 106.2 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 5.53 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 41.6 / 32.3 |
| Standard VESA: | 400 x 400 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 56 |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | Picture AI, Procesor AI, Skalowanie AI, Sound AI |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
| Kod EPREL: | 1876035 |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 150 |
| Pobór mocy (max) [W]: | 283 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 150 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 283 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 150 kWh = 193.5 zł |
| Zasilanie: | AC 100 - 240 V; 50/60 Hz |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Techniczne | |
| Typ baterii pilota: | 2 x AA |
| Baterie na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj USB: | USB-A 2.0 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Wołoska 22 |
| Kod pocztowy: | 02-675 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | kontakt@strefalg.pl |