Produkt archiwalny
Polecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 40A5S 40" QLED VIDAA Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor AIWA 55GO70804UHD 55'" LED 4K Google TV Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG QE32LS03C 32" QLED Tizen TV Frame
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
Telewizor SONY KD-32W800P1 32" LED Android TV
Sugerowana cena producenta:
1 749 zł
Produkt archiwalny
Telewizor LG 42LB5610
42-calowy TV z podświetleniem LED o rozdzielczości Full HD 1920x1080 pikseli. Telewizor pozwala na łatwe regulowanie parametrów obrazu, takich jak barwa, odcień, ostrość a technologia Motion Clarity Index MCI 100 Hz zapewnia czysty obraz pozbawiony rozmyć. Posiada tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T oraz tuner telewizji kablowej DVB-C.
Cechy główne:

Wysokowydajny procesor obrazu Triple XD Engine pozwala cieszyć się obrazem o idealnych barwach, kontraście i ostrości.
Najnowszy i najbardziej zaawansowany procesor obrazu Triple XD Engine firmy LG zapewnia najwyższy poziom doskonałości pod względem głębi kolorów, kontrastu i ostrości, co przekłada się na perfekcyjną jakość obrazu.

Picture Wizard III
Funkcja Picture Wizard III pozwala na łatwe regulowanie parametrów obrazu, takich jak poziom czerni, barwa, odcień, ostrość, czy intensywność podświetlenia.

Wyraźne i dobrze słyszalne dialogi dzięki funkcji Clear Voice II.
Funkcja Clear Voice II automatycznie rozpoznaje pasmo częstotliwości głosu ludzkiego i uwydatnia je, tak aby były lepiej słyszalne na tle innych dźwięków.

Aby na ekranie telewizora oglądać filmy z zewnętrznych nośników, wystarczy podłączyć do portu USB pamięć lub dysk twardy.

DivX HD
Telewizory LG posiadają certyfikat DivX Certified® i odtwarzają pliki DivX® o rozdzielczości nawet 1080p. Dzięki zgodności z formatem DivX HD można korzystać z szerokiego wyboru treści Premium dostępnych w Internecie.

Ograniczając zużycie energii, funkcja inteligentnego oszczędzania energii pomaga prowadzić bardziej pro-ekologiczny tryb życia.
Na inteligentne oszczędzanie energii składa się regulacja podświetlenia ekranu, wyłączanie wyświetlacza podczas odtwarzania dźwięku, a także funkcja Standby Mode Zero pozwalająca na przełączenie telewizora w tryb hibernacji, w którym zużycie energii maleje do zera.
Dane techniczne
| Ekran: | 42" LED, Full HD, 1920 x 1080px |
|---|---|
| Smart TV: | Nie |
| Tuner: | , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Złącza: | HDMI x2, USB x1 |
| Kolor obudowy: | Grafitowy |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 107 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Tuner: | , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Motion Clarity Index 100 Hz |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Picture Wizard III, Triple XD Engine |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
Dźwięk | |
| System dźwięku: | Virtual Surround |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Clear Voice II |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 2 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Grafitowy |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 96.1 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 61.3 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 21.8 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 96.1 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 56.7 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 5.5 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 9.5 / 9.2 |
| Standard VESA: | 400 x 400 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 12.70 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 52 |
| Pobór mocy (max) [W]: | 100 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.3 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz, Sieciowe |
| Roczne zużycie prądu: | 76 kWh = 46.36 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 76 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Baterie, Pilot, Podstawa |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Komunikacja | |
| Liczba złączy EURO: | 1 |
Parametry | |
| Rodzaj matrycy: | |
| Wzornictwo: | Metalowy Design |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Wołoska 22 |
| Kod pocztowy: | 02-675 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | kontakt@strefalg.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.