Produkt archiwalny
Telewizor PHILIPS LED 32PFH5300/88
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 40A5S 40" QLED VIDAA Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor JVC LT-32VQF540A 32" QLED Android TV
Telewizor SAMSUNG QE32LS03C 32" QLED Tizen TV Frame
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
Telewizor SONY KD-32W800P1 32" LED Android TV
Sugerowana cena producenta:
1 749 zł
Produkt archiwalny
Telewizor PHILIPS LED 32PFH5300/88
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTelewizor PHILIPS LED 32PFH5300/88
Wyświetlaj w telewizorze zawartość urządzenia inteligentnego i oglądaj ją z rodziną i przyjaciółmi. Wykorzystując proste polecenie, można wyświetlić na dużym ekranie wszystko od zdjęć i filmów po gry i inne elementy ze smartfona lub tabletu. Wbudowana karta Wi-Fi telewizora Philips Smart TV sprawia, że łączenie z siecią domową jest szybkie i łatwe, co pozwala na dostęp do świata rozrywki lub bezprzewodowe udostępnianie multimediów w domu. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu, które analizuje obraz w 6400 różnych strefach i odpowiednio go reguluje, zyskujesz niesamowity kontrast i wspaniałą jakość obrazu, które pozwalają jeszcze pełniej przeżyć to, co dzieje się na ekranie. Technologia Perfect Motion Rate to połączenie technologii wyświetlania firmy Philips oraz zaawansowanych technologii przetwarzania obrazu — stworzone z myślą o poprawie jakości każdej klatki obrazu. Zatem bez względu na to, czy lubisz gry, dynamiczne wydarzenia sportowe czy filmy akcji, możesz rozkoszować się doskonałą ostrością i płynnością ruchomych obrazów. Odkryj możliwości technologii Smart TV, które wykraczają poza tradycyjną telewizję. Wypożyczaj i oglądaj filmy, nagrania wideo i gry z internetowych sklepów z filmami. Oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Smart TV. Zapomnij o plątaninie przewodów dzięki pojedynczemu przewodowi przesyłającemu sygnały wizji i fonii z urządzeń do telewizora. Złącze HDMI wykorzystuje nieskompresowane sygnały, co zapewnia najwyższą jakość sygnałów przesyłanych od źródła do ekranu. Funkcja Philips Easylink sprawia, że do wykonywania większości operacji na telewizorze, odtwarzaczu DVD lub Blu-ray, dekoderze lub zestawie kina domowego wystarczy tylko jeden pilot. Dziel się przyjemnością. Podłącz nośnik pamięci USB, aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3 lub inne urządzenie multimedialne do złącza USB w telewizorze, aby oglądać zdjęcia i filmy oraz słuchać muzyki, korzystając z łatwej w obsłudze ekranowej przeglądarki.
Dane techniczne
| Ekran: | 32" LED, Full HD, 1920 x 1080px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Tuner: | , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Złącza: | HDMI x2, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 80 |
| Format HD: | |
| Jasność ekranu: | 300 cd/m2 |
| Tuner: | , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Perfect Motion Rate 200 Hz |
| Procesor: | Jednordzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Dopasowanie do ekranu, , Pixel Plus HD, Podstawowe - Wypełnienie ekranu, Powiększenie, Rozciągnięcie, Zaawansowane - Przesunięcie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| Moc głośników [W]: | 10 |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Automatyczne ustawianie poziomu głośności, Dynamic Bass Enhancement, Wyraźne brzmienie |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | Antenowe, , Złącze usługi |
| Aplikacje Smart TV: | Aplikacje społecznościowe, Spotify |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 2 |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 72.6 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 48.5 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 18.6 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 72.6 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 43.6 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 7.7 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 5.7 / 5 |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 7.40 |
Informacje dodatkowe | |
| Telegazeta: | Tak |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 29 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.3 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 42 kWh = 25.62 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 42 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Baterie, Broszura bezpieczeństwo i zgodność z przepisami, Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Funkcje | |
| Funkcje Smart TV: | Funkcja Multiroom, |
Komunikacja | |
| Liczba złączy EURO: | 1 |
Parametry | |
| Rodzaj matrycy: | |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Philips Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Aleje Jerozolimskie 195B |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | consumer.care@philips.com |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.