Produkt archiwalny
Telewizor PHILIPS 40PFL3107H/12
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 40A5S 40" QLED VIDAA Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor JVC LT-32VQF540A 32" QLED Android TV
Telewizor SAMSUNG QE32LS03C 32" QLED Tizen TV Frame
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
Telewizor SONY KD-32W800P1 32" LED Android TV
Sugerowana cena producenta:
1 749 zł
Produkt archiwalny
Telewizor PHILIPS 40PFL3107H/12
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne40-calowy telewizor z podświetleniem LED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Cechuje się jasnością na poziomie 400 cd/m2 i kontrastem dynamicznym 100 000:1. Wyposażony jest w technologię Digital Crystal Clear, Easy Link i Incredible Surround.
Digital Crystal Clear jest pakietem innowacyjnych funkcji poprawy obrazu regulujących cyfrowo jego parametry w celu uzyskania optymalnego poziomu kontrastu, koloru i ostrości, w rezultacie otrzymujemy wyjątkowo ostre obrazy z dowolnego źródła.
Natomiast Incredible Surround to funkcja występująca w urządzeniach firmy Philips, wzbogacająca charakterystykę dźwiękową TV i urządzeń audio. Funkcja ta wzmacnia efekt stereofonii poprzez wrażenie szerszego niż w rzeczywistości rozstawienia głośników.
Produkt posiada m.in. trzy złącza HDMI, port USB, złącze komponentowe, common interface+ i AV. Dodatkowo posiada podstawę oraz ma możliwość montażu ściennego - jest zgodny ze standardem VESA 200 x 200 mm.
Dane techniczne
| Ekran: | 40" LED, Full HD, 1920 x 1080px |
|---|---|
| Smart TV: | Nie |
| Android TV: | Nie |
| Tuner: | , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Złącza: | HDMI x3, USB x1 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 102 |
| Format HD: | |
| Jasność ekranu: | 400 cd/m2 |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Tuner: | , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Perfect Motion Rate 100 Hz |
| Procesor: | Jednordzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
Dźwięk | |
| System dźwięku: | Stereo |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Nie |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | Antenowe, AV, Łącze Pixel Plus, Wejście PC |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 93 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 60.1 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 22 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 93 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 55.9 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 7.8 |
| Standard VESA: | 400 x 300 |
Informacje dodatkowe | |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 61 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.3 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 89 kWh = 54.29 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 89 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Baterie, Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Komunikacja | |
| Wejście PC VGA: | Tak |
| Liczba złączy EURO: | 1 |
Parametry | |
| Rodzaj matrycy: | |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Philips Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Aleje Jerozolimskie 195B |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | consumer.care@philips.com |