Produkt archiwalny
TV LED PHILIPS 40PFL5007K/12
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Telewizor PHILIPS 43PUS9060 43" QLED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
2 099 00 zł
Sugerowana cena producenta:
2 299 zł
Porównaj
Telewizor SHARP 50GR8465E 50" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Cena z kodem
1 799 00 zł
1 999,99 zł
Cena przed kodem
1 999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
TV LED PHILIPS 40PFL5007K/12
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
TV LED PHILIPS 40PFL5007K/12
40-calowy telewizor z podświetleniem LED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Cechuje się jasnością na poziomie 400 cd/m2. Posiada 4 złącza HDMI, 1 złącze Euro, Component wideo, wejście PC VGA + wejście audio L/P, cyfrowe wyjście audio optyczne oraz złącze USB.
Dane techniczne
| Ekran: | 40" LED, Full HD, 1920 x 1080px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA |
| Kolor obudowy: | Czarno-szary |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 102 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Jasność ekranu: | 400 cd/m2 |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Podwójny tuner HD: | Tak |
| Tuner: | , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Perfect Motion Rate 400 Hz |
| Procesor: | Jednordzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Automatyczne wypełnianie, Nieskalowany, Panoramiczny, Pixel Plus HD, Powiększenie |
| Kontrast (dynamiczny): | 500000:1 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | Tak |
| System dźwięku: | Stereo |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Automatyczne ustawianie poziomu głośności, Wyraźne brzmienie |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Nie |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Tak |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe, Złącze usługi |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarno-szary |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 92.9 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 60 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 24 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 92.9 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 55.72 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 3.6 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 15 / 11.65 |
| Standard VESA: | 200 x 200 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 55 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.15 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 71 kWh = 43.31 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 71 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Adapter AV, Adapter SCART, Baterie, Kabel zasilający, Obrotowa podstawa, Pilot, Przejściówka złącza komponentowego |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Komunikacja | |
| Eurozłącze (Scart): | Tak |
| Wejście PC VGA: | Tak |
| Liczba złączy EURO: | 1 |
Parametry | |
| Rodzaj matrycy: | |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Philips Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Aleje Jerozolimskie 195B |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | consumer.care@philips.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.