Telewizor SAMSUNG QE65QN95B 65" MINILED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265

Kod: 465961
Ekran: 65", UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Częstotliwość odświeżania ekranu: 144 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x3
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny
Graj bez użycia konsoli z XBOX GAME PASS
Pilot SolarCell zasilany energią świetlną
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 65
65
75
85
Zobacz wszystkie warianty >
Przekątna ekranu [cal]: 65
Zobacz wszystkie warianty >
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG QE65QN95B 65" MINILED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
Telewizor SAMSUNG QE65QN95B 65" MINILED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
Taniej o 1 000
14 999 , 00
13 999 00
699,95 zł x 20 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Opis i dane

Doświadczaj w 4K intensywniej niż kiedykolwiek

QN95B wyświetla szczegółową, rozblendowaną grafikę, która prezentuje trwałość kolorów w technologii Quantum Dot. QN95BATXXH

* Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

Najważniejsze cechy

Quantum Mini LED. QN95BATXXH

Quantum Mini LED 

Absolutnie Bezgraniczny Design. QN95BATXXH

Absolutnie Bezgraniczny Design 

Moduł One Connect Pro. QN95BATXXH

Moduł One Connect Pro 

Dolby Atmos®. QN95BATXXH

Dolby Atmos®

Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu

Quantum Mini LED 


QN95B nie pozwoli Ci przegapić żadnego detalu w oglądanych scenach, bez względu na to, czy są one ciemne, czy jasne. Zadba o to technologia Quantum Mini LED, kontrolująca podświetlenie ekranu przy pomocy 14-bitowej skali luminacji.

Dzięki Quantum Mini LED i mikrowarstwie, wizerunek surfera na ekranie wyświetlany jest w każdym detalu bardzo wyraźnie, zarówno w jasnych, jak ciemnych obszarach. QN95BATXXH

Piękno minimalizmu

Absolutnie Bezgraniczny Design 


Zapomnij o kompromisach pomiędzy znakomitym stylem i emocjami wbijającymi w fotel. Zobacz prawdziwe piękno minimalizmu z Absolutnie Bezgranicznym Designem swojego telewizora Samsung. Jego niespotykanie smukły profil zapewnia nową jakość wizualnych doświadczeń, nie tylko podczas wyświetlania filmów.

Ultracienka konstrukcja telewizora QLED pokazanego z boku. QN95BATXXH

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Neuronowy Procesor AI Quantum 4K 


Przeżywaj jeszcze więcej emocji przed ekranem dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Zobacz, jak współpracuje on z 20 wielomodelowymi sieciami neuronowymi i korzysta z technologii szczegółowego uczenia się. Każda z sieci odpowiada za określony obszar. Procesor pobiera od nich dane wejściowe i wysyła sygnały, w jaki sposób mają poprawić kolory i kontrast, by wyskalować obraz do rozdzielczości zbliżonej do 4K.* Pozwól nowoczesnym technologiom pozytywnie Cię zaskoczyć!

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Chip procesora Neo QLED TV Widać logo Samsung i logi procesora AI Neutral Quantum 4K. Kobieta grająca w tenisa. QN95BATXXH

Spektakularny dźwięk przestrzenny

Dolby Atmos®  


Rozkoszuj się dźwiękiem tak dobrym, jak w sali kinowej. Przekonaj się, jak działa technologia Dolby Atmos® i wbudowane wielokanałowe głośniki. Wejdź na zupełnie nowy poziom wrażeń!

* Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®.

Telewizor QLED wyświetla dziecko bawiące się w deszczu. Fale dźwiękowe z Dolby Atmos rozchodzą się z telewizora, wypełniając pokój. QN95BATXXH
Na ekranie samochód z włączonymi światłami jedzie przez gęsty las. Telewizor QLED dokładnie odzwierciedla jasne i ciemne kolory, wychwytując każdy szczegół obrazu. QN95BATXXH

Spektakularny kontrast i detale

Neo Quantum HDR 2000 


Technologia Quantum Mini LED sprawi, że oglądane treści dosłownie Cię pochłoną. Daj się zaskoczyć niespotykanej wcześniej głębi obrazu i zanurz się w niej. Technologia Neo Quantum HDR 2000 dodatkowo pogłębia kolory, zwiększa kontrast scen i sprawia, że dostrzeżesz wszystkie detale obrazu tak, jakbyś był bohaterem oglądanego filmu.

* Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.

Eliminacja rozpraszających odblasków

Powłoka Antyrefleksyjna 


Powłoka Antyrefleksyjna maksymalnie ograniczy rozpraszające odblaski świetlne pojawiające się na ekranie, aby swobodnie dało się zatracić w tym, co najbardziej lubisz oglądać. Usiądź wygodnie w dowolnym miejscu salonu i rozkoszuj się doskonałym obrazem nawet w samo południe.

Telewizor QLED wyświetla matową, przypominającą fale grafikę, bez refleksów światła. QN95BATXXH
Mężczyzna ogląda telewizor QLED w nocy, korzystając z optymalizacji obrazu w Trybie Komfortu dla Oczu. QN95BATXXH

Optymalizacja jasności

Tryb Komfort dla Oczu  


Tryb Komfort dla Oczu pozwoli Ci odprężyć się podczas oglądania ulubionych treści. Telewizor przeanalizuje warunki oświetleniowe w pomieszczeniu i dostosuje do nich jasność obrazu oraz temperaturę kolorów. Dzięki tej funkcji Twój wzrok podczas oglądania będzie męczył się o wiele mniej.

* Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Trójwymiarowa głębia obrazu

Wzmocnienie Głębi Obrazu  


Technologia Wzmocnienia Głębi Obrazu odwzorowuje postrzeganie głębi przez ludzkie oko. Funkcja zwiększa kontrast pierwszego planu, pozostawiając tło na bazowym poziomie. Każda scena wydaje się dzięki niej jeszcze bardziej trójwymiarowa, wyrazista i realna.

Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu. QN95BATXXH
2 samochody sportowe ścigają się na torze. 1 wygląda wyraźniej i jedzie szybciej. Wyświetlanie w 144 Hz. QN95BATXXH

Większa dynamika ruchu

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu Pro   


Zobacz niesamowicie ostry obraz o niespotykanej płynności, bez względu na to, czy kibicujesz, czy sam bierzesz udział w rozgrywkach na konsoli. Innowacyjna funkcja wyświetlania ruchu do 144 Hz w 4K sprawia, że jest on wyrazisty, bez opóźnień i rozmyć.

Płynność i pełna kontrola

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+   


Chcesz, by Twój telewizor idealnie współpracował z konsolą? Samsung TV QN95B został wyposażony w Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+! Zwiększoną płynności animacji, redukcję ścinania klatek i zniwelowanie szarpania zapewni Ci funkcja FreeSync Premium Pro. Reaguj błyskawicznie na każdy ruch, dzięki niezauważalnym opóźnieniom w Automatycznym Trybie Gry. Zmieniaj wszystkie parametry obrazu i dźwięku tak, jak lubisz, korzystając z udoskonalonego Panelu Gracza. Odkryj ulubione gry na nowo!

Zalety funkcji FreeSync Premium Pro ukazane na przykładzie szarpania obrazu, gdy jest ona wyłączona. QN95BATXXH
Symulacja rozchodzenia się fal dźwiękowych z telewizora i soundbara grających równomiernie dzięki technologii Q Symphony. QN95BATXXH

Harmonijne brzmienie

Q-Symphony    


Odkryj, jak świetnie głośniki telewizora mogą współpracować z głośnikami soundbara. W QN95B zapewni Ci to funkcja Q-Symphony, która stoi na straży harmonijnego współbrzmienia obu urządzeń. Delektuj się wrażeniami, jakich dostarcza wzmocnione, intensywne brzmienie.

* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem+ 


Odbieraj dźwięki tak, jakbyś był w środku akcji. Dźwięk Podążający za Obiektem+ dostarczy Ci niezwykłych wrażeń o kinowej jakości brzmienia. Usłysz warkot nadjeżdżającego auta czy szelest podkradającego się zwierzęcia. Telewizor z dźwiękiem przestrzennym pozwoli Ci doświadczyć jeszcze więcej dzięki wbudowanemu systemowi głośników 4.2.2.

Przy widoku z lotu ptaka, łódź wydająca dźwięki robi na ekranie koło i wypływa w górnym lewym rogu. QN95BATXXH
Nowy Smart Hub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści. QN95BATXXH

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub 


Nowy Smart Hub pozwoli Ci intuicyjnie znaleźć te treści, które Cię interesują. Udoskonalona technologia dzieli wyświetlane treści na kategorie i optymalizuje je pod kątem Twoich poprzednich wyszukiwań. Nie trać czasu na przeszukiwanie – poświęć go na oglądanie!

* Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThings 


Przekonaj się, ile wygody do Twojego życia może wnieść funkcja SmartThings. Dzięki niej telewizor automatycznie wykryje inne urządzenia w domu i połączy się z nimi. SmartThings znajdzie nie tylko urządzenia mobilne i inteligentne, ale też te starszej generacji. Sprawdź, jak wygodnie kontroluje się je za pomocą pilota od telewizora!

* Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.
** Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle. 

Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza. QN95BATXXH
Mężczyzna prowadzi wideorozmowę z dwojgiem innych osób przez Google Duo. QN95BATXXH

Rozmowy na dużym ekranie

Wideorozmowy 


Wideorozmów nie musisz prowadzić na ekranie smartfona. Podłącz telefon bezprzewodowo z modelem QN95B, uruchom aplikację Google Duo i ciesz się spotkaniem z przyjaciółmi lub zespołem z pracy na dużym ekranie! Zamiast kamery swojego smartfona możesz użyć też kamery Samsung SlimFit albo Logitech.

* Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.

Wszystko na jednym ekranie

Multi View 


Nie trać cennych sekund meczu, zerkając na ekran telefonu, by sprawdzić statystki sportowe. Połącz smartfon z telewizorem i za pomocą funkcji Multi View wyświetl wszystko na ekranie QN95B. Korzystanie z kilku treści jednocześnie nigdy wcześniej nie było tak proste.

* Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2.

Mężczyzna korzysta z funkcji QLED Multi View, by oglądać mecz piłki nożnej i czytać wiadomości na tym samym ekranie, w tym samym czasie. QN95BATXXH

Porównaj modele

QN95B
QN800B
QN91B

QN95B

QN800B

QN91B

Przekątna ekranu

85", 75", 65", 55"

85", 75", 65"

75", 65", 55", 50", 43"

Rozdzielczość

4K (3,840 x 2,160)

8K (7,680 x 4,320)

4K (3,840 x 2,160)

Częstotliwość odświeżania

100Hz (4K 144Hz VRR)

100Hz

100Hz1

Tuner

DVB-T2CS2/HEVC x 2

DVB-T2CS2/HEVC x 2

DVB-T2CS2/HEVC x 2

Procesor

Neuronowy Procesor AI Quantum 4K

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K

Procesor AI Neo Quantum 4K  

HDR

Neo Quantum HDR 2000

Quantum Mini LED

Neo Quantum HDR 20002

Głośniki

70W 4.2.2CH

70W 4.2.2CH

60W 4.2.2CH3

Rodzaj podświetlenia

Quantum Mini LED

Quantum Mini LED

Quantum Mini LED

Design

Absolutnie Bezgraniczny Design 

Absolutnie Bezgraniczny Design

Neo Slim Design

Kąt Widzenia

Ultra Szeroki Kąt Widzenia

Ultra Szeroki Kąt Widzenia

Ultra Szeroki Kąt Widzenia4

Smart TV

Tak

Tak

Tak

1 Modele 43" oraz 50" z serii QN91B posiadają 4K 144Hz VRR.

2 Neo Quantum HDR 1500 dla modeli 43" oraz 50" z serii QN91B.

3 20W 2.0CH dla modelu 43" oraz 40W 2.2CH dla modelu 50" z serii QN91B.

4 Szeroki Kąt Widzenia dla modeli 43" oraz 50" z serii QN91B.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran 65", UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV Tak
Android TV Nie
Dla graczy Tak
Tuner Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu 144 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range) HDR10, HLG
Złącza HDMI x4, USB x3
Funkcje Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy Srebrny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Pęknięta matryca w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Wymienimy ekran.
Otrzymasz nowy sprzęt jeśli padłeś ofiarą kradzieży z włamaniem.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

  Pakiet STANDARD (Telewizor)


  • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)

  Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów

  Więcej

  Pakiet SMART (Telewizor)

  • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Sortowanie dostępnych kanałów telewizji naziemnej w kolejności wskazanej przez Klienta ( do 15 kanałów)
  • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)
  • Sparowanie i konfiguracja z  zakupionym soundbarem
  • Podłączenie do Internetu i aktualizacja oprogramowania TV
  • Parowanie i konfiguracja SMART TV z klawiaturą, słuchawkami, padem
  • Parowanie i konfiguracja SMART TV ze smartfonem klienta- funkcja pilota
  • Aktywacja funkcji udostępniania plików (DLNA) i udostępniania/współdzielenia obrazu (screen mirroring)
  • Założenie konta (na życzenie), aktywacja i prezentacja usługi VOD ( np. NETFLIX)
  • Instruktaż z zakresu łączenia się z sieciami bezprzewodowymi (Wi-Fi, bluetooth, NFC)
  • Instruktaż z zakresu wykorzystania HDD/Flash do nagrywania materiału

  Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów, podłączenie do Internetu, konfiguracja SMART TV .

  Więcej

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Montaż podstawy
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
  • Konfiguracja ustawień podstawowych
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Zabranie opakowania (na życzenie)

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Montaż telewizora na ścianie


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Doradztwo w zakresie wyboru miejsca montażu
  • Wywiercenie otworów i osadzenie kołków rozporowych, we wskazanym miejscu
  • Przymocowanie uchwytu ściennego
  • Osadzenie TV/soundbara i kontrola stabilności
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
  • Konfiguracja ustawień podstawowych
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
  Telewizor SAMSUNG QE65QN95B 65" MINILED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
  Telewizor SAMSUNG QE65QN95B 65" MINILED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
  Taniej o 1 000
  14 999 , 00
  13 999 00
  699,95 zł x 20 rat 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 13999,00 zł
  13 999 00
  14 999 , 00
  Taniej o 1 000