STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Telewizor SAMSUNG QE85Q70B 85" QLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265

(5)
Kod: 465945

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Ekran: 85" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Technologia HDR (High Dynamic Range): HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED
Kolor obudowy: Czarny
Graj bez użycia konsoli z XBOX GAME PASS
Pilot SolarCell zasilany energią świetlną
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG QE85Q70B 85" QLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
Telewizor SAMSUNG QE85Q70B 85" QLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
Taniej o 800
8 799 , 00
7 999 00
399,95 zł x 20 rat 0%
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Podkręć obraz podczas gry

Ekran Q70B wyświetla szczegółową, rozblendowaną grafikę, która prezentuje trwałość kolorów w technologii Quantum Dot. Q70BATXXH

* Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów. 

Najważniejsze cechy

Procesor AI Quantum 4K. Q70BATXXH

Procesor AI Quantum 4K 

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+. Q70BATXXH

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+ 

Tryb Komfort dla Oczu. Q70BATXXH

Tryb Komfort dla Oczu 

Inteligentna Kalibracja. Q70BATXXH

Inteligentna Kalibracja 

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Quantum 4K 


Odkryj, jak Twój telewizor uczy się dzięki zastosowaniu inteligentnego procesora AI. Urządzenie samo udoskonali i zoptymalizuje treści, które najczęściej oglądasz, a dodatkowo wyskaluje je do rozdzielczości zbliżonej do 4K.*

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.  

Chip procesora telewizora QLED. Na jego wierzchu widać logo Samsung oraz logo procesora Quantum Lite 4K. Q70BATXXH

Większa dynamika ruchu

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+ 


Wejdź na nowy poziom grania ze 120 Hz w 4K. Delektuj się dynamiką ruchu, która pomoże Ci w drodze na podium. Rozmycia, opóźnienia i rwanie się obrazu nie będą Cię irytować. Udoskonalona płynność ruchu uprzyjemni Ci grę i zapewni doskonałe wrażenia podczas oglądania meczu.

Ścigający się samochód wygląda o wiele wyraźniej na ekranie QLED niż na zwykłym ekranie dzięki Zaawansowanemu Upłynniaczowi Ruchu+ do 120 Hz w 4K. Q70BATXXH

Płynność i pełna kontrola

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+ 


Funkcja FreeSync Premium Pro redukuje techniczne przeszkody, takie jak szarpanie obrazu i ścinanie klatek. Zapewnia też płynność ruchu, dzięki czemu łatwiej Ci będzie stanąć na podium. Automatyczny Tryb Gry umożliwi Ci błyskawiczną odpowiedź na każdy ruch przeciwnika, a nowy Panel Gracza ułatwi ustawienie parametrów gry. Zyskaj przewagę dzięki nowym technologiom! 

* Wrażenia z oglądania mogą się różnić w zależności od rodzaju treści i procesora graficznego.  

Samochód porusza się płynnie podczas wyścigu dzięki FreeSync Premium Pro . Q70BATXXH

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub 


Nowy Smart Hub jeszcze lepiej dopasowuje się do Twoich zainteresowań. System zoptymalizuje prezentowane treści zgodnie z Twoimi wcześniejszymi wyszukiwaniami. Dzięki temu szybko i wygodnie sięgniesz po to, na co akurat masz ochotę.

* Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji. 

Nowy SmartHub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści. Q70BATXXH
Słońce zachodzące nad prerią pokazujące pogłębiony kontrast technologii Quantum HDR. Na wyświetlaczu jest logo HDR10+. Q70BATXXH

Głębia kontrastu

Quantum HDR 


Daj się wciągnąć idealnej głębi obrazu i zobacz przed sobą prawdziwie kinowy ekran. Quantum HDR to nowy wymiar barw i kontrastu, który przeniesie Cię na wyższy poziom oglądania.

* Zakres funkcji luminancji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. 

Głębia kolorów obrazu

Dual LED 


Pionierska technologia podświetlenia Dual LED lepiej zarządza głębią kolorów, podświetlając oglądane treści cieplejszymi lub chłodniejszymi barwami. Rozsiądź się wygodnie na kanapie i zobacz bardziej soczyste kolory i jeszcze wyraźniejszy kontrast.

QLED wyświetla zachód słońca i ocean, używając technologii DUAL LED. Q70BATXXH
Mężczyzna przed telewizorem QLED w nocy. Ekran wyświetla obraz zoptymalizowany w Trybie Komfortu dla Oczu. Q70BATXXH

Optymalizacja jasności

Tryb Komfort dla Oczu 


Daj odpocząć swojemu wzrokowi z Trybem Komfort dla Oczu. Najnowsza technologia zadba o dopasowanie jasności obrazu i temperatury kolorów tak, by współgrały z porą dnia i natężeniem naturalnego światła.

* Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca. 

Miliard perfekcyjnych kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot) 


Pozwól zaskoczyć się palecie barw, jaką zapewnia technologia Quantum Dot. Miliardy kolorów wyraźnie wypełnią ekran Twojego telewizora, bez względu na jasność panującą w salonie.

* 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE. 

Telewizor QLED wyświetla stado flamingów w wodzie, by zademonstrować perfekcyjne cieniowanie kolorów w technologii Quantum Dot. Q70BATXXH
Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu. Q70BATXXH

Trójwymiarowa głębia obrazu

Wzmocnienie Głębi Obrazu 


Poznaj technologię Wzmocnienia Głębi Obrazu, która odzwierciedla postrzeganie głębi przez ludzkie oko. Dzięki niej telewizor wyostrza pierwszy plan, nie zmieniając tła w scenach. Oglądane treści wydają się przez to jeszcze bardziej realistyczne.

Harmonijne brzmienie

Q-Symphony 


Daj się zaskoczyć funkcji Q-Symphony, która odpowiada za harmonijne współbrzmienie głośników soundbara i telewizora. Rozkoszuj się kinową jakością dźwięku we własnym domu!

* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. 

Symulacja rozchodzenia się fal dźwiękowych z telewizora i soundbara grających równomiernie dzięki technologii Q Symphony. Q70BATXXH
Telewizor QLED analizuje przestrzeń w pokoju, by zapewnić optymalne wrażenia dźwiękowe. Q70BATXXH

Optymalizacja dźwięku

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni 


Rozkoszuj się brzmieniem perfekcyjnie dopasowanym do Twojej przestrzeni. Telewizor, po przeanalizowaniu otoczenia, zoptymalizuje dźwięk tak, by osiągał jak najwyższą jakość w każdym miejscu pomieszczenia. Doświadczaj najlepszych wrażeń audio, jakie możesz mieć we własnym salonie!

Smukły i elegancki design

Smukły Design 


Minimalistyczna, smukła sylwetka telewizora harmonijnie wkomponuje się w każdą aranżację. Został on zaprojektowany tak, by ponadczasowo kojarzył się z elegancją, ale i prostotą.

* Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia galerii produktów. 

Zdjęcie profilowe telewizora AirSlim pokazujące jego ultrasmukły design. Q70BATXXH
Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza. Q70BATXXH

Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThings 


Zarządzaj domowymi urządzeniami mobilnymi, internetowymi, inteligentnymi, a nawet tymi starszej generacji za pomocą pilota od telewizora. To możliwe dzięki funkcji SmartThings! Łącz się z kompatybilnymi sprzętami, nie martwiąc się o dodatkowe akcesoria.

* Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.

** Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle. 

Rozmowy na dużym ekranie

Wideorozmowy 


Ciesz się regularnym kontaktem ze znajomymi dzięki wideorozmowom na dużym ekranie. Wykorzystaj do tego aplikację Google Duo i kamerę swojego urządzenia mobilnego. Możesz skorzystać też z kamery Samsung SlimFit lub Logitech. Spędzaj więcej czasu z tymi, którzy są daleko od Ciebie!

* Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno. 

Mężczyzna prowadzi wideorozmowę z dwojgiem innych osób przez Google Duo. Q70BATXXH
Mężczyzna korzysta z funkcji QLED Multi View, by oglądać mecz piłki nożnej i czytać wiadomości na tym samym ekranie, w tym samym czasie. Q70BATXXH

Wszystko na jednym ekranie

Multi View 


Przekonaj się, jak wygodnie ogląda się mecz i jednocześnie sprawdza statystki sportowe na jednym ekranie. Zapomnij o nerwowym przeskakiwaniu wzrokiem pomiędzy ekranami telewizora i smartfona. Poznaj funkcję Multi View, dzięki której odtworzysz kilka interesujących Cię treści na swoim telewizorze!

* Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2. 

Wykorzystanie TV jako monitora komputera

PC na Ekranie TV 


Zamień standardowy monitor komputera na znacznie wygodniejszy duży ekran swojego telewizora. Podłącz bezprzewodowo laptopa lub telefon i zyskaj jeszcze więcej możliwości dzięki Office 365 oraz Samsung DEX. Za sprawą przesyłania obrazu z komputera na telewizor, nauczanie lub praca zdalna staną się przyjemniejsze.

* Kompatybilny z wybranymi komputerami i urządzeniami mobilnymi. Aplikacja Easy Connection jest dostępna na komputerach z systemem operacyjnym Windows 10. Samsung DeX jest obsługiwany na wybranych urządzeniach Galaxy, Note i Tab. Większość funkcji jest dostępna po podłączeniu klawiatury oraz myszy do telewizora. 

Home office w salonie. Na ekranie telewizora wyświetlana jest zawartość ekranu komputera. Q70BATXXHZadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran 85" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV Tak
Android TV Nie
Dla graczy Tak
Tuner Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range) HLG
Złącza HDMI x4, USB x2
Funkcje Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED
Kolor obudowy Czarny
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

5/5
5 opinii
5 użytkowników poleca ten produkt
Jakość obrazu
5 /5
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Jakość użytkowania
4.4 /5
Ilość złączy
5 /5
Różnorodność funkcji
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (4)
5/5
Rafał 20 listopada 2022
Dobry budżetowy telewizor.
Jak ktoś stawia na wielkość za rozsądne pieniądze to będzie zadowolony. Maruderzy narzekający na nowoczesne minimalistyczne piloty pozbawione niepotrzebnych osobnych przycisków żyją dalej w średniowieczu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Michał 18 listopada 2022
Tv 85”
Telewizor bardzo dobry, szybki transport oraz sprawdzenie w sklepie czy nic się nie stało w czasie transportu bardzo polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Sylwia 26 października 2022
Polecam!
Tv działa bez zarzutów, ładne kolory. Jedyny minus nowych telewizorów to tw piloty z trzema przyciskami na krzyż.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
honzik 4 grudnia 2022
Dobry sprzęt za dobre pieniądze
Wybrałem QE85Q70BAT i nie żałuję. Bardzo ładny obraz, więc po co przepłacać.
Czy ta opinia była pomocna?
4.5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Mateusz 9 września 2022
TELEWIZOR
Telewizor idealnie się komponuje na ścianie, gorąco polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
Dodaj ubezpieczenie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Pęknięta matryca w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Wymienimy ekran.
Otrzymasz nowy sprzęt jeśli padłeś ofiarą kradzieży z włamaniem.
Raty i Leasing

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

Pakiet STANDARD (Telewizor)


 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów

Więcej

Pakiet SMART (Telewizor)

 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Sortowanie dostępnych kanałów telewizji naziemnej w kolejności wskazanej przez Klienta ( do 15 kanałów)
 • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)
 • Sparowanie i konfiguracja z  zakupionym soundbarem
 • Podłączenie do Internetu i aktualizacja oprogramowania TV
 • Parowanie i konfiguracja SMART TV z klawiaturą, słuchawkami, padem
 • Parowanie i konfiguracja SMART TV ze smartfonem klienta- funkcja pilota
 • Aktywacja funkcji udostępniania plików (DLNA) i udostępniania/współdzielenia obrazu (screen mirroring)
 • Założenie konta (na życzenie), aktywacja i prezentacja usługi VOD ( np. NETFLIX)
 • Instruktaż z zakresu łączenia się z sieciami bezprzewodowymi (Wi-Fi, bluetooth, NFC)
 • Instruktaż z zakresu wykorzystania HDD/Flash do nagrywania materiału

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów, podłączenie do Internetu, konfiguracja SMART TV .

Więcej

Profesjonalna optymalizacja obrazu


 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Konfiguracja parametrów wyświetlanego obrazu z wykorzystaniem dedykowanej karty optymalizacji

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


Zobacz więcej >>


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Więcej

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Montaż podstawy
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
 • Konfiguracja ustawień podstawowych
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Zabranie opakowania (na życzenie)

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Profesjonalna optymalizacja obrazu


 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Konfiguracja parametrów wyświetlanego obrazu z wykorzystaniem dedykowanej karty optymalizacji

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu zamówienia, przed dostawą do domu.


Zobacz więcej >>


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Montaż telewizora na ścianie


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Doradztwo w zakresie wyboru miejsca montażu
 • Wywiercenie otworów i osadzenie kołków rozporowych, we wskazanym miejscu
 • Przymocowanie uchwytu ściennego
 • Osadzenie TV/soundbara i kontrola stabilności
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
 • Konfiguracja ustawień podstawowych
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Demontaż używanego TV i uchwytu ściennego


 • Odłączenie używanego TV od instalacji elektrycznej i antenowej
 • Bezpieczne zdjęcie używanego TV z uchwytu
 • Demontaż – odkręcenie uchwytu ściennego
 • Ustawienie zdemontowanego TV i uchwytu we wskazanym miejscu
 • Spakowanie używanego TV w oryginalne opakowanie (jeżeli dostępne)
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Telewizor SAMSUNG QE85Q70B 85" QLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
Telewizor SAMSUNG QE85Q70B 85" QLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
Telewizor SAMSUNG QE85Q70B 85" QLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
Taniej o 800
8 799 , 00
7 999 00
399,95 zł x 20 rat 0%
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 7999,00 zł
7 999 00
8 799 , 00
Taniej o 800