Produkt archiwalny
Telewizor SAMSUNG UE24H4003 24" LED
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor SAMSUNG QE98QN90FAT 98" QD-Mini LED 4K 165Hz VRR Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
43 999 zł
Produkt archiwalny
Telewizor SAMSUNG UE24H4003 24" LED
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTelewizor SAMSUNG LED UE24H4003
24-calowy telewizor z podświetlaniem LED wyposażony w tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/C MPEG-4 o rozdzielczości HD Ready 1366x768 pixeli. Technologia Wide Color Enhancer Plus zapewnia w pełni naturalne kolory. Posiada 2 złącza HDMI oraz 1 USB dzięki któremu możemy otworzyć pliki video, audio oraz zdjęcia.
Dane techniczne
| Ekran: | 24" LED, HD Ready, 1366 x 768px |
|---|---|
| Smart TV: | Nie |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Nie |
| Złącza: | HDMI x2, USB x1 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 60 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | HD Ready |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Nie |
| Technologia odświeżania: | Clear Motion Rate 100 Hz |
| Procesor: | Jednordzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | HD Ready |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku: | Stereo |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Automatyczna regulacja głośności |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Automatyczne ustawianie poziomu głośności |
| Korektor dźwięku: | Nie |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Nie |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | Antenowe |
| Dla graczy: | Nie |
| Smart TV: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 2 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Tak |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 56.2 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 38.42 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 16.3 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 56.2 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 34.9 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 4.7 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 4.1 / 3.9 |
| Standard VESA: | 75 x 75 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 5.30 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 20 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.3 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 29 kWh = 15.95 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 29 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Baterie, Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
Komunikacja | |
| Eurozłącze (Scart): | Tak |
| Wejście PC VGA: | Nie |
| Liczba złączy EURO: | 1 |
Parametry | |
| Rodzaj matrycy: | |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Postępu 14 |
| Kod pocztowy: | 02-676 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | www.samsung.com/pl/ |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.