Telewizor SAMSUNG UE50BU8002K 50" LED 4K Tizen TV

Kod: 465934
Ekran: 50" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Nie
Tuner: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x3, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth
Kolor obudowy: Czarny
Graj bez użycia konsoli z XBOX GAME PASS
Pilot SolarCell zasilany energią świetlną
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 50
43
50
55
65
75
85
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG UE50BU8002K 50" LED 4K Tizen TV
Telewizor SAMSUNG UE50BU8002K 50" LED 4K Tizen TV
2 899 99
144,99 zł x 20 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Opis produktu

Żywe, krystalicznie czyste kolory i wyjątkowo smukły design

BU8000 prezentuje żywe kolory i swój smukły profil. BU8002KXXH

Najważniejsze cechy

Dynamiczny Kolor Krystaliczny. BU8002KXXH

Dynamiczny Kolor Krystaliczny  

Smukły Design. BU8002KXXH

Smukły Design 

Nowy Smart Hub. BU8002KXXH

Nowy Smart Hub 

 

Pilot SolarCell. BU8002KXXH

Pilot SolarCell 

Doskonałe odwzorowanie kolorów dzięki zaawansowanej technologii fosforu

Dynamiczny Kolor Krystaliczny  


Poznaj nowy poziom UHD z technologią fosforu. Dynamiczny Kolor Krystaliczny zaskoczy Cię pełną paletą odcieni i miliardem kolorów. Żywe barwy sprawią, że nawet ulubione, stare filmy odkryjesz na nowo. Ciesz się najmniejszymi szczegółami obrazu tak, jak nigdy wcześniej. 

Dynamiczny Kolor Krystaliczny pokazany na przykładzie lasu w nocy. BU8002KXXH

Smukły i elegancki design

Smukły Design  


Funkcjonalność telewizora nie powinna wykluczać jego wysokiej estetyki. Dopracowany w najmniejszych szczegółach design urządzenia sprawia, że prezentuje się ono elegancko w każdym wnętrzu. 

* Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów.  

Zdjęcie profilowe telewizora AirSlim pokazujące jego ultrasmukły design. BU8002KXXH

Skalowanie do rozdzielczości 4K

Procesor Crystal 4K 


Daj się pochłonąć obrazowi o rozdzielczości 4K. Zapewni Ci go procesor Crystal 4K, który dba o niezwykły realizm barw, korzystając z technologii mapowania kolorów. 

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie obrazu do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.   

Procesor Crystal 4K na środku kolorowych kryształowych kulek, znajdujących się w tle. BU8002KXXH

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub 


Udoskonalony Smart Hub zapewni Ci jeszcze wygodniejszy dostęp do Twoich ulubionych treści. Układ analizuje Twoje poprzednie wyszukiwania i prezentuje wyniki zoptymalizowane pod ich kątem. Dzięki temu możesz korzystać z niego zupełnie intuicyjnie! 

* Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji. 

Nowy Smart Hub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści. BU8002KXXH
Centralna część kanału wydaje się bardziej naturalna i szczegółowa w porównaniu do obrazu przy krawędziach, dzięki Dynamicznemu Wzmocnieniu Kontrastu. BU8002KXXH

Dynamiczne wzmocnienie kontrastu

Wzmacniacz Kontrastu  


Wzmacniacz Kontrastu to funkcja, która analizuje fragmenty wyświetlanych scen, a następnie dynamicznie wzmacnia ich kontrast. Dzięki niej możesz doświadczać pełni kolorów i realistycznego obrazu. 

Pełna moc kontrastu w jasnych i ciemnych scenach

HDR 


Poznaj pełne możliwości technologii HDR regulującej poziom jasności ekranu. Dzięki niej zachwycisz się wyrazistością i detalami każdej sceny, bez względu na to, czy będzie ona jasna, czy ciemna.

Zachodzące w tle słońce jasno oświetla krajobraz. Technologia HDR odzwierciedla żywe kolory i najmniejsze detale. BU8002KXXH
Ścigający się motocyklista wygląda o wiele wyraźniej na ekranie dzięki Upłynniaczowi Ruchu. BU8002KXXH

Większa dynamika ruchu

Upłynniacz Ruchu  


Zachwyć się udoskonaloną dynamiką obrazu i idealnie płynnym ruchem podczas oglądania transmisji wydarzeń sportowych! Zapomnij o opóźnieniach i rozmyciach, które psują wrażenia w trakcie ważnych rozgrywek. 

Natychmiastowa reakcja na każdy ruch

Automatyczny Tryb Gry  


Zobacz, na ile Cię stać w rozgrywkach dzięki Automatycznemu Trybowi Gry (ALLM). Zapomnij o rozmyciach ruchu i opóźnieniach. Automatyczny Tryb Gry optymalizuje ustawienia ekranu, abyś mógł precyzyjnie kontrolować każdy ruch. Krocz po zwycięstwo bez irytujących opóźnień! 

* Niskie opóźnienie wejściowe jest mierzone na podstawie wewnętrznych warunków testowych i może ulec zmianie w zależności od ustawień gry lub określonych warunków. 

Gra po lewej stronie, z napisem „włączony” jest upłynniona dzięki Automatycznemu Trybowi Gry, w porównaniu do tej po prawej stronie, z napisem „wyłączony”. BU8002KXXH
Symulacja graficzna fal dźwiękowych demonstrująca technologię Dźwięku Podążającego za Obiektem, na przykładzie surfera poruszającego się na ekranie. BU8002KXXH

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite  


Dźwięk Podążający za Obiektem Lite podkreśli charakter każdej sceny, dodając jej więcej wyrazu. Wirtualne górne głośniki wraz z dźwiękiem przestrzennym dostarczą niesamowitych wrażeń słuchowych i jeszcze więcej realizmu podczas oglądania filmów. 

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora

Q-Symphony 


Masz soundbar i martwisz się, że nie zsynchronizuje się on z nowym telewizorem? Daj się zaskoczyć technologii Q-Symphony, która odpowiada za perfekcyjne, harmonijne współbrzmienie głośników obu urządzeń. Rozkoszuj się kinową jakością dźwięku we własnym domu! 

* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. 

Symulacja rozchodzenia się fal dźwiękowych z telewizora i soundbara grających równomiernie dzięki technologii Q Symphony. U8002KXXH
Symulacja graficzna fal dźwiękowych ukazująca działanie Funkcji Adaptacji Dźwięku. BU8002KXXH

Dźwięk dopasowany do treści

Funkcja Adaptacji Dźwięku  


Przeżywaj jeszcze więcej emocji podczas domowych seansów filmowych. Sprawdź, jak działa Funkcja Adaptacji Dźwięku, dopasowująca brzmienie do scen, które akurat oglądasz. Technologia w czasie rzeczywistym analizuje dźwięk w treściach, które znajdują się na ekranie i optymalizuje jego parametry tak, by wrażenia audio wbijały Cię w fotel. 

Zasilany energią świetlną

Pilot SolarCell  


Pilot bez jednorazowych baterii, ładowany ekologiczną energią? To możliwe z technologią SolarCell – panelem słonecznym będącym częścią obudowy pilota. Urządzenie ładuje się energią pochodzącą ze światła dziennego, oświetlenia sztucznego lub falami radiowymi! 

* Aby ładować pilota, należy ustawić go panelem słonecznym skierowanym ku górze. Pilot może zostać umieszczony w pomieszczeniu, podczas gdy sztuczne źródło światła jest włączone lub w pobliżu okna, by zaczerpnąć naturalnego światła słonecznego. 

Pilot SolarCell. BU8002KXXH
Telewizor umieszczony na Regulowanej Podstawie. BU8002KXXH

Regulacja wysokości telewizora

Regulowana Podstawa  


Ustaw ekran telewizora na takiej wysokości, jak lubisz, samodzielnie regulując jego odległość od podstawy. Spraw, by oglądanie było jak najbardziej komfortowe w zaaranżowanym przez Ciebie wnętrzu. Podniesienie ramy telewizora umożliwia też wsunięcie pod niego idealnie harmonizującego się soundbara. 

Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThings


Chciałbyś, by zarządzanie innymi sprzętami w Twoim domu było równie wygodne, jak obsługa telewizora? Poznaj funkcję SmartThings, która automatycznie wykryje inne sprzęty w Twoim domu: inteligentne, internetowe, mobilne, smart, a nawet te starszej generacji. Rozsiądź się wygodnie na kanapie i obsługuj je pilotem od telewizora! 

* Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.

** Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle. 

Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza. BU8002KXXH
Home office w salonie. Na ekranie telewizora wyświetlana jest zawartość ekranu komputera. BU8002KXXH

Wykorzystanie TV jako monitora komputera

PC na Ekranie TV  


Praca zdalna sprawia, że czasami brakuje Ci wygód biura? Wykorzystaj swój telewizor jako dodatkowy ekran. Połącz z telewizorem komputer, laptop, tablet lub telefon i analizuj dane na dużym ekranie. Rozwiązanie to sprawdzi się również doskonale w przypadku nauki z domu. Funkcja współpracuje z Office 365 i trybem Samsung DEX.

* Kompatybilny z wybranymi komputerami i urządzeniami mobilnymi. Aplikacja Easy Connection jest dostępna na komputerach z systemem operacyjnym Windows 10. Samsung DeX jest obsługiwany na wybranych urządzeniach Galaxy, Note i Tab. Większość funkcji jest dostępna po podłączeniu klawiatury oraz myszy do telewizora.  

Nieskończona rozrywka

Aplikacje Streamingowe  


Oglądaj swoje ulubione filmy i seriale w aplikacjach streamingowych od Netflix, HBO Max i Apple TV+. Poznaj nowe darmowe aplikacje edukacyjne, sportowe, gamingowe i lifestylowe. 

* Może wymagać subskrypcji. Aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju. 

Lista dostępnych aplikacji. Na dole wyróżnione: Netfilx, Amazon Prime Video, Apple TV i Disney Plus. BU8002KXXH

Porównaj modele

 bu80
q67b
au71

BU80

Q67B

AU71

Przekątna ekranu

75", 65", 55", 50", 43"

75", 65", 55", 50", 43"

85", 75", 65", 55", 50", 43"

Rozdzielczość

4K (3,840 x 2,160)

4K (3,840 x 2,160) 

4K (3,840 x 2,160)

Częstotliwość odświeżania

50Hz

50Hz

50Hz

Tuner

DVB-T2C/HEVC 

DVB-T2CS2/HEVC 

DVB-T2CS2/HEVC1

Procesor

Procesor Crystal 4K

Procesor AI Quantum 4K Lite 

Procesor Crystal 4K  

Kolor

Dynamiczny Kolor Krystaliczny

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot) 

Precyzyjne i Żywe kolory  

HDR

HDR

Quantum HDR

HDR

Głośniki

20W 2CH 

20W 2CH 

20W 2CH 

Rodzaj podświetlenia

LED 

Dual LED

LED

Design

Smukły Design 

Smukły Design 

Trójstronnie Bezramkowy Design 

Smart TV

Tak

Tak

Tak

1 DVB-T2C/HEVC dla serii AU7102 oraz AU7122.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 50" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Nie
Tuner: Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x3, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth
Kolor obudowy: Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Pęknięta matryca w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Wymienimy ekran.
Otrzymasz nowy sprzęt jeśli padłeś ofiarą kradzieży z włamaniem.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

Pakiet STANDARD (Telewizor)


 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów

Dowiedz się więcej
64 99
32,49

Pakiet SMART (Telewizor)

 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Sortowanie dostępnych kanałów telewizji naziemnej w kolejności wskazanej przez Klienta ( do 15 kanałów)
 • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)
 • Sparowanie i konfiguracja z  zakupionym soundbarem
 • Podłączenie do Internetu i aktualizacja oprogramowania TV
 • Parowanie i konfiguracja SMART TV z klawiaturą, słuchawkami, padem
 • Parowanie i konfiguracja SMART TV ze smartfonem klienta- funkcja pilota
 • Aktywacja funkcji udostępniania plików (DLNA) i udostępniania/współdzielenia obrazu (screen mirroring)
 • Założenie konta (na życzenie), aktywacja i prezentacja usługi VOD ( np. NETFLIX)
 • Instruktaż z zakresu łączenia się z sieciami bezprzewodowymi (Wi-Fi, bluetooth, NFC)
 • Instruktaż z zakresu wykorzystania HDD/Flash do nagrywania materiału

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów, podłączenie do Internetu, konfiguracja SMART TV .

Dowiedz się więcej
99 99
49,99

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Montaż podstawy
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
 • Konfiguracja ustawień podstawowych
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Zabranie opakowania (na życzenie)

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Rozpakowanie, montaż podstawy, podłączenie do instalacji elektrycznej i antenowej, konfiguracja ustawień, zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej

Dowiedz się więcej
109 99
54,99

Montaż telewizora na ścianie


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Doradztwo w zakresie wyboru miejsca montażu
 • Wywiercenie otworów i osadzenie kołków rozporowych, we wskazanym miejscu
 • Przymocowanie uchwytu ściennego
 • Osadzenie TV/soundbara i kontrola stabilności
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
 • Konfiguracja ustawień podstawowych
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Rozpakowanie, wywiercenie otworów i montaż kołków, osadzenie TV i kontrola stabilności, podłączenie do instalacji elektrycznej i antenowej, konfiguracja ustawień, zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej

Dowiedz się więcej
269 99
134,99

Wniesienie


Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy na adres wskazany w formularzu zamówienia.

W przypadku niektórych Towarów, Klient ma możliwość zakupu dodatkowej usługi tj. wniesienia zamówionego Towaru przed próg drzwi pierwszego pomieszczenia znajdującego się w lokalu Klienta, pod adresem wskazanym w formularzu zamówienia, o czym każdorazowo informowany jest w trakcie składania zamówienia za pośrednictwem komunikatów zamieszczonych na stronie internetowej Sklepu.
Dowiedz się więcej
49 99

Demontaż używanego TV i uchwytu ściennego


 • Odłączenie używanego TV od instalacji elektrycznej i antenowej
 • Bezpieczne zdjęcie używanego TV z uchwytu
 • Demontaż – odkręcenie uchwytu ściennego
 • Ustawienie zdemontowanego TV i uchwytu we wskazanym miejscu
 • Spakowanie używanego TV w oryginalne opakowanie (jeżeli dostępne)
Dowiedz się więcej
29 99

Instrukcje

Instrukcja obsługi Telewizor SAMSUNG UE50BU8002K 50" LED 4K Tizen TV

Inne produkty w kategorii:

Telewizor SAMSUNG UE50BU8002K 50" LED 4K Tizen TV
Telewizor SAMSUNG UE50BU8002K 50" LED 4K Tizen TV
2 899 99
144,99 zł x 20 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2899,99 zł
2 899 99