Telewizor SAMSUNG UE50BU8002K 50" LED 4K Tizen TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor DREAME 55S100 55" MINILED 4K 144Hz VRR Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor PANASONIC TV-65W85BEZ 65" QLED 4K 120Hz VRR Fire TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor HISENSE 55U78Q 55" MINILED 4K 144Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor PHILIPS 55MLED920 55" QD-Mini LED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Doskonałe odwzorowanie kolorów dzięki zaawansowanej technologii fosforu
Dynamiczny Kolor Krystaliczny
Smukły i elegancki design
Smukły Design
Skalowanie do rozdzielczości 4K
Procesor Crystal 4K
Intuicyjne centrum zarządzania
Nowy Smart Hub
Natychmiastowa reakcja na każdy ruch
Automatyczny Tryb Gry
Kinowa jakość brzmienia
Dźwięk Podążający za Obiektem Lite
Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora
Q-Symphony
* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.
Dźwięk dopasowany do treści
Funkcja Adaptacji Dźwięku
Zasilany energią świetlną
Pilot SolarCell
Regulacja wysokości telewizora
Regulowana Podstawa
Wygodne zarządzanie urządzeniami
SmartThings
Wykorzystanie TV jako monitora komputera
PC na Ekranie TV
Porównaj modele
BU80 | Q67B | AU71 | |
Przekątna ekranu | 75", 65", 55", 50", 43" | 75", 65", 55", 50", 43" | 85", 75", 65", 55", 50", 43" |
Rozdzielczość | 4K (3,840 x 2,160) | 4K (3,840 x 2,160) | 4K (3,840 x 2,160) |
Częstotliwość odświeżania | 50Hz | 50Hz | 50Hz |
Procesor | Procesor Crystal 4K | Procesor AI Quantum 4K Lite | Procesor Crystal 4K |
HDR | HDR | Quantum HDR | HDR |
Głośniki | 20W 2CH | 20W 2CH | 20W 2CH |
Rodzaj podświetlenia | LED | Dual LED | LED |
Design | Smukły Design | Smukły Design | Trójstronnie Bezramkowy Design |
Smart TV | Tak | Tak | Tak |
1 DVB-T2C/HEVC dla serii AU7102 oraz AU7122.
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 50" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 125 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | |
| Procesor: | Crystal 4K |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kontrast (dynamiczny): | Mega |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Dźwięk Podążający za Obiektem, Q-Symphony, Sound Mirroring |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.3 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | , |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, HBO Go, Netflix, Spotify, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Popularne aplikacje: | , , , , , , , |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF |
| Złącze 12V: | Nie |