Telewizor SAMSUNG QE55Q60B 55" QLED 4K Tizen TV

(1)
Kod: 498668
Porównaj
Ekran: 55" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-S, DVB-T2
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x3, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED
Kolor obudowy: Czarny
Graj bez użycia konsoli z XBOX GAME PASS
Pilot SolarCell zasilany energią świetlną
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Seria telewizora: Q60B
Telewizor SAMSUNG QE55Q60B 55" QLED 4K Tizen TV
Telewizor SAMSUNG QE55Q60B 55" QLED 4K Tizen TV
3 199 99
Odbierz

Opis produktu

Perfekcyjne kolory, które nigdy nie bledną dzięki Technologii Quantum Dot

Q60B wyświetla szczegółową, rozblendowaną grafikę, która prezentuje trwałość kolorów w technologii Quantum Dot. Q60BAUXXH

Najważniejsze cechy

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot). Q60BAUXXH

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)  

Quantum HDR. Q60BAUXXH

Quantum HDR  

Smukły Design. Q60BAUXXH

Smukły Design   

Dual LED. Q60BAUXXH

Dual LED   

Miliard perfekcyjnych kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)  


Daj się oczarować miliardowi intensywnych kolorów, które wyświetla model Q60B. Dzięki technologii Quantum Dot są one doskonałe nawet przy bardzo wysokiej jasności obrazu. 

* 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.  

Telewizor QLED wyświetla stado flamingów w wodzie, by zademonstrować perfekcyjne cieniowanie kolorów w technologii Quantum Dot. Q60BAUXXH

Kinowa jakość głębi kontrastu

Quantum HDR  


Daj się oczarować magnetyzującej głębi kolorów i kontrastom dodającym wyrazistości każdej scenie. Ciesz się intensywnymi doznaniami, jakie zapewnia Quantum HDR. 

* Zakres funkcji luminancji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. 

Słońce zachodzące nad prerią pokazujące pogłębiony kontrast dzięki technologii Quantum HDR. Na wyświetlaczu jest logo HDR10+. Q60BAUXXH

Smukły i elegancki design

Smukły Design 


Funkcjonalność telewizora nie powinna wykluczać jego wysokiej estetyki. Dopracowany w najmniejszych szczegółach design urządzenia sprawia, że prezentuje się ono elegancko w każdym wnętrzu. 

* Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów.  

Zdjęcie profilowe telewizora AirSlim pokazujące jego ultrasmukły design. Q60BAUXXH

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub 


Przekonaj się, że Nowy Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny i przyjazny. Teraz system dzieli treści na kategorie i optymalizuje je pod kątem wcześniejszych zainteresowań domowników. Dzięki temu szybciej mogą oni zasiąść do oglądania mając w zasięgu ręki to, co najbardziej ich interesuje. 

* Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji. 

Nowy Smart Hub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści. Q60BAUXXH
Chip procesora telewizora QLED. Na jego wierzchu widać logo Samsung oraz logo procesora Quantum Lite 4K. Q60BAUXXH

Udoskonalony Procesor 4K

Procesor AI Quantum 4K Lite  


Doświadczaj pełni możliwości nowego procesora Quantum 4K Lite! Procesor zadba o to, abyś delektował się dźwiękiem dopasowanym do warunków oglądania oraz obrazem o rozdzielczości zbliżonej do 4K.*     

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie obrazu do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.  

Głębia kolorów obrazu

Dual LED 


Innowacyjna technologia podświetlenia Dual LED lepiej zarządza głębią kolorów, podświetlając oglądane treści cieplejszymi lub chłodniejszymi barwami. Rozsiądź się wygodnie na kanapie i zobacz bardziej soczyste kolory i jeszcze wyraźniejszy kontrast. 

QLED wyświetla zachód słońca i wodospad, używając technologii DUAL LED. Q60BAUXXH
Ścigający się motocyklista wygląda o wiele wyraźniej na ekranie dzięki Upłynniaczowi Ruchu. Q60BAUXXH

Większa dynamika ruchu

Upłynniacz Ruchu 


Zapomnij o opóźnieniach i rozmyciach obrazu podczas oglądania relacji sportowych. Ciesz się udoskonaloną dynamiką i płynnym ruchem, dzięki którym odkryjesz sportowe emocje na nowo! 

Lepsza widoczność w grach

Ultra Szeroki Widok w Grach  


Twój telewizor może jeszcze więcej dzięki Ultra Szerokiemu Widokowi w Grach. Ta funkcja gwarantuje niezapomniane wrażenia z rozgrywek w proporcjach 21:9 bądź 32:9. Dostrzeżesz każdy szczegół i zwiększysz perspektywę – tak jak na ultraszerokim monitorze do gier. 

Osoba grająca na telewizorze QLED. Na ekranie ma otwarty pasek gry, umożliwiający zmianę proporcji obrazu pomiędzy 32:9 i 16:9. Q60BAUXXH
Symulacja graficzna fal dźwiękowych demonstrująca technologię Dźwięku Podążającego za Obiektem, na przykładzie surfera poruszającego się na ekranie. Q60BAUXXH

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite  


Dźwięk Podążający za Obiektem Lite podkreśli charakter każdej sceny, dodając jej więcej wyrazu. Wirtualne górne głośniki wraz z dźwiękiem przestrzennym dostarczą niesamowitych wrażeń słuchowych i jeszcze więcej realizmu podczas oglądania filmów. 

Harmonijne brzmienie

Q-Symphony 


Jeśli korzystasz z soundbara, z pewnością pokochasz funkcję Q-Symphony. Dopilnuje ona, by głośniki obu urządzeń odtwarzały dźwięki w harmonii. Doświadczysz wzmocnionego, wciągającego brzmienia.

* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. 

Symulacja rozchodzenia się fal dźwiękowych z telewizora i soundbara grających równomiernie dzięki technologii Q Symphony. Q60BAUXXH
Symulacja graficzna fal dźwiękowych ukazująca działanie Funkcji Adaptacji Dźwięku. Q60BAUXXH

Dźwięk dopasowany do treści

Funkcja Adaptacji Dźwięku  


Przeżywaj jeszcze więcej emocji podczas domowych seansów filmowych. Sprawdź, jak działa Adaptacja Dźwięku, dopasowująca brzmienie do scen, które akurat oglądasz. Funkcja w czasie rzeczywistym analizuje dźwięk w treściach, które znajdują się na ekranie i optymalizuje jego parametry tak, by wrażenia audio wbijały Cię w fotel.  

Zasilany energią świetlną

Pilot SolarCell 


Pilot bez baterii, ładowany ekologiczną energią? To możliwe z technologią SolarCell – panelem słonecznym będącym częścią obudowy pilota. Urządzenie ładuje się energią pochodzącą ze światła dziennego, oświetlenia sztucznego lub falami radiowymi! 

* Aby ładować pilota, należy ustawić go panelem słonecznym skierowanym ku górze. Pilot może zostać umieszczony w pomieszczeniu, podczas gdy sztuczne źródło światła jest włączone lub w pobliżu okna, by zaczerpnąć naturalnego światła słonecznego. 

Pilot SolarCell. Q60BAUXXH
Telewizor umieszczony na Regulowanej Podstawie. Q60BAUXXH

Regulacja wysokości telewizora

Regulowana Podstawa  


Swobodnie aranżuj przestrzeń dzięki Regulowanej Podstawie. Dostosuj odległość pomiędzy ramą a podstawą telewizora tak, aby zmieściły się tam niezbędne urządzenia. Płynna regulacja umożliwi Ci ustawienie pod TV soundbara lub dekodera, abyś wszystko miał w jednym miejscu. 

Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThings 


Poznaj funkcję SmartThings, która automatycznie wykryje i połączy się z innymi sprzętami w Twoim domu: inteligentnymi, internetowymi, mobilnymi, smart, a nawet tymi starszej generacji. Rozsiądź się wygodnie na kanapie i obsługuj je pilotem od telewizora lub za pomocą głosu!      

* Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.

** Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle. 

Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza. Q60BAUXXH
Mężczyzna prowadzi wideorozmowę z dwojgiem innych osób przez Google Duo. Q60BAUXXH

Rozmowy na dużym ekranie

Wideorozmowy


Wideorozmowy mogą sprawiać Ci jeszcze więcej radości. Połącz bezprzewodowo model Q60B ze swoim smartfonem, ustaw jego kamerę tak, by rozmówca mógł Cię zobaczyć i włącz aplikację Google Duo. To wszystko! Zamiast kamery smartfona możesz użyć kamery Logitech lub Samsung SlimFit. 

* Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno. 

Wszystko na jednym ekranie

Multi View 


Poznaj funkcję Multi View, dzięki której odtworzysz kilka treści na ekranie swojego telewizora. Oglądając wiadomości, chcesz jednocześnie rzucać okiem na notowania giełdowe? A może lubisz podczas meczu sprawdzać punktację całego turnieju? Połącz swój telefon bezprzewodowo z telewizorem i doświadczaj wygody, jaką da Ci Q60B. 

* Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2. 

Mężczyzna korzysta z funkcji QLED Multi View, by oglądać mecz piłki nożnej i czytać wiadomości na tym samym ekranie, w tym samym czasie. Q60BAUXXH
Home office w salonie. Na ekranie telewizora wyświetlana jest zawartość ekranu komputera. Q60BAUXXH

Wykorzystanie TV jako monitora komputera

PC na Ekranie TV 


Praca zdalna sprawia, że brakuje Ci wygód biura? Wykorzystaj swój telewizor jako dodatkowy ekran. Połącz z nim komputer, laptop, tablet lub telefon i analizuj dane na dużym ekranie. Rozwiązanie to sprawdzi się również doskonale w przypadku nauki z domu. Funkcja współpracuje z Office 365 i trybem Samsung DEX. 

* Kompatybilny z wybranymi komputerami i urządzeniami mobilnymi. Aplikacja Easy Connection jest dostępna na komputerach z systemem operacyjnym Windows 10. Samsung DeX jest obsługiwany na wybranych urządzeniach Galaxy, Note i Tab. Większość funkcji jest dostępna po podłączeniu klawiatury oraz myszy do telewizora. 


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.

Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Usługa TV komfort wniesienie podłączenie zabranie starego sprzętu konfiguracja

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 55" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: Analogowy, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x3, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED
Kolor obudowy: Czarny

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Ogólna
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
5/5
Patryk 28 lipca 2023
jest ok
Działa i jest git
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Telewizor SAMSUNG QE55Q60B 55" QLED 4K Tizen TV
Telewizor SAMSUNG QE55Q60B 55" QLED 4K Tizen TV
Telewizor SAMSUNG QE55Q60B 55" QLED 4K Tizen TV
3 199 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3199,99 zł
3 199 99