Telewizor SAMSUNG UE85CU8002K 85" LED 4K Tizen TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor SONY K85XR55BP 85" MINILED 4K 120Hz VRR Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 65G54LW 65" OLED 4K 165 HZ VRR WebOS Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor LG 77C5ELB 77" OLED 4K 144Hz VRR WebOS Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Dynamiczny Kolor Krystaliczny
Zaawansowana technologia fosforu szczegółowo odwzorowuje kolory
Smukły Design
Urządzenie ma wyjątkowo elegancki i smukły design
Smart Hub
Pilot SolarCell
Energia świetlna do zasilania pilota czerpana jest ze sztucznego oświetlenia i słońca
Zachwycająca jakość obrazu
Dynamiczny Kolor Krystaliczny
Bogactwo kolorów
Wzmacniacz Kontrastu
Dynamiczne wzmocnienie kontrastu
HDR
Moc kontrastu
Procesor Crystal 4K
Skalowanie do rozdzielczości 4K z realistycznym odwzorowaniem barw
Wyjątkowy Design
Smukły Design
Wyjątkowo smukły i niezwykle elegancki
Pilot SolarCell
Zasilany energią świetlną
Porywający dźwięk
Dźwięk Podążający za Obiektem Lite
Kinowa jakość brzmienia, niepowtarzalne wrażenia
Funkcja Adaptacji Dźwięku
Dźwięk dopasowany do treści
Q-Symphony
Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora
* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.
Wciągająca gra
Upłynniacz Ruchu
Udoskonalona dynamika ruchu w relacjach sportowych
Smart TV
Smart Hub
Inteligentne centrum zarządzania rozrywką
SmartThings
Wygodne zarządzanie urządzeniami
Tryb AI Energy
Oszczędzanie energii z trybem AI Energy i aplikacją SmartThings
Samsung Knox
Twoja prywatność – zabezpieczona w telewizorach Samsung
Porównaj modele
| CU8002 | Q67C | CU7192 | |
| Przekątna ekranu | 43", 50", 55", 65", 75", 85" | 43", 50", 55", 65", 75", 85"* | 43", 50", 55", 65", 75", 85" |
| Rozdzielczość | 4K (3,840 x 2,160) | 4K (3,840 x 2,160) | 4K (3,840 x 2,160) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz (Model 85" posiada 120Hz) | 60Hz | 60Hz |
| Procesor | Procesor Crystal 4K | Procesor AI Quantum 4K Lite | Procesor Crystal 4K |
| HDR | HDR | Quantum HDR | HDR |
| Rodzaj podświetlenia | LED | Dual LED | LED |
| Design | Smukły Design | Smukły Design | Trójstronnie Bezramkowy Design |
| Smart TV | Tak | Tak | Tak |
*Model 85" dostępny jest w ramach serii Q60C.
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 85" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x3, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 189 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Refresh Rate 120 Hz |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | , Filmmaker Mode, HDR10+, , Upłynniacz Ruchu |
| Kontrast (dynamiczny): | Mega |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Edge LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Tak |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.3 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, HBO Go, Netflix, Spotify, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Popularne aplikacje: | |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF |
| Złącze 12V: | Nie |