Uchwyt MELICONI do TV 32-80 cali Curved 400

Kod: 360184
MELICONI
Typ uchwytu
Ścienny
Rozmiar ekranu [cal]
32 - 80
Maksymalne obciążenie [kg]
50
Opis i dane

Opis i dane

SLIMSTYLE CURVED 400S

SLIMSTYLE CURVED 400S

Uchwyt do TV model SLIMSTYLE CURVED 400S

Uchwyt CURVED 400S przeznaczony jest dla telewizorów ze standardami VESA 200 - 300 - 400 o wielkości 32-80 cali lub większych.

Możliwość zawieszenia telewizora na konkretnym uchwycie, zależne jest od standardu VESA telewizora czyli od rozstawu otworów montażowych w TV.

Uwaga: wielu producentów podaje duże zakresy cali TV w opisach uchwytów, nie informując, że dane parametry uchwytu np. rotacja 180 będą możliwe tylko dla mniejszych TV.

SLIMSTYLE CURVED 400S

Wymiary:

pilot

SLIMSTYLE CURVED 400S

W pudełku znajdziesz:

  • Uchwyt CURVED 400S
  • Poziomicę ułatwiającą montaż
  • Śruby i kołki montażowe do ściany
  • Śruby montażowe do TV
  • Tuleje dystansowe
  • Instrukcję montażu


Dostosuj TV do swoich potrzeb!

Rotacja pozioma o zakresie 30° pozwoli na uchylenie TV w stronę podłogi o 15° i tyle samo w stronę sufitu. Dzięki temu dopasujesz położenia swojego TV idealnie do miejsca gdzie siedzisz zamiast przesuwać sofę lub fotel.

SLIMSTYLE CURVED 400S
SLIMSTYLE CURVED 400S

SLIMSTYLE CURVED 400S

Bezpieczny i solidny!

Nawet do 50 kg udźwigu gwarantuje, że uchwyt ten wytrzyma obciążenie kilkukrotnie większe niż waga przeciętnego telewizora. Solidna, stabilna, przemyślana konstrukcja gwarantuje produkt na lata, który nawet po długotrwałym użytku nie “wyrobi się”. Nasz uchwyt pomyślnie przeszedł testy na obciążeniu nawet do 150 KG!

SLIMSTYLE CURVED 400S

Posiadamy certyfikat TUV SUD

Uchwyty z tym certyfikatem testowane są na trzykrotnie większym obciążeniu, niż deklarowany przez producenta - oznacza to, że nasz produkt może pochwalić się wybitną wytrzymałością w porównaniu do innych uchwytów.

SLIMSTYLE CURVED 400S

Superpłaski obraz na ścianie

Dzięki swojej unikalnej budowie, uchwyty z serii SLIMSTYLE pozwalają na zawieszenie telewizora tak blisko ściany, jak to tylko możliwe - nawet 1,5 cm! Pozwala to na zachowanie nowoczesnej estetyki pomieszczenia i sprawia niesamowite wrażenie ruchomego obrazu zawieszonego na ścianie.

SLIMSTYLE CURVED 400S

Bezpieczeństwo

Telewizor stojący na podstawie jest podatny na rozmaite wypadki np. przypadkowe szturchnięcie lub strącenie przez dziecko które rzuci piłką. W przypadku telewizora zamocowanego na uchwycie masz pewność, że unikniesz tego typu wypadków.

SLIMSTYLE CURVED 400S

Wygoda

Telewizor powieszony na uchwycie posiada bardzo duże pole do modyfikacji; możesz regulować telewizor w poziome i pionie. Masz możliwość przybliżania i oddalania TV od ściany. Dzięki uchwytom korzystanie z TV jest o wiele wygodniejsze niż stawianie go na półce lub podstawie - zawsze będziesz mógł dostosować kąt telewizora do swoich potrzeb bez przestawiania mebli.

SLIMSTYLE CURVED 400S

pilot

Meliconi

Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie nowoczesne, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości. Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku prezentuje nowe, przemyślane propozycje, które ułatwiają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych produktów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV oraz akcesoria czyszczące i piloty.

Na polskim rynku znana głównie dzięki ekologicznym rozwiązaniom firma Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali klienci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach.

Specyfikacja

Głębokość [mm] 45
Sposób montażu Ściana
Szerokość [mm] 474
Wysokość [mm] 400
Kolor Czarny
Typ uchwytu Ścienny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługii w języku polskim, Karta gwarancyjna
Załączone wyposażenie Poziomica, Śruby i kołki montażowe, Tuleje dystansowe
Gwarancja 10 lat
Maksymalne obciążenie [kg] 50
Regulacja w poziomie Nie
Standard VESA 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Inne Certyfikat TUV SUD
Przeznaczenie Telewizor
Regulacja w pionie Nie
Rozmiar ekranu [cal] 32 - 80
Nazwa producenta/importera MELICONI
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną