Ten pełen akcji i szybki do zbudowania zestaw LEGO Jurassic World Pościg za pteranodonem 76943 to ekscytujące wprowadzenie do serii LEGO Jurassic World. Został dopracowany tak, aby odpowiadał umiejętnościom i zdolności skupienia uwagi nowicjuszy w świecie LEGO. Aby zbudować ten zestaw, małym dzieciom wystarczy niewielka pomoc rodzica lub starszego rodzeństwa. Zestaw składa się z 94 elementów i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 4 roku życia.
LEGO Jurassic World Pościg za pteranodonem 76943 pozwala dzieciom przenieść się do rozległego świata pełnego filmowych ulubieńców, postaci znanych z telewizji oraz bohaterów życia codziennego. Zestawy zawierają specjalnie zaprojektowane klocki startowe, dzięki którym nawet nowicjusze mogą budować pojazdy, budowle i inne modele, korzystając z odrobiny pomocy rodzeństwa lub osoby dorosłej.
Zestaw z dinozaurem zawiera minifigurki Maisie i Owena Grady’ego z akcesoriami takimi jak wędka i lasso do schwytania figurki pteranodona.
Razem z zestawem dziecko otrzyma dostęp do bezpłatnej aplikacji LEGO Instructions PLUS. Zawiera ona wiele cennych wskazówek, dzięki którym pociecha poczuje się, jak prawdziwy mistrz konstrukcji. Co więcej, pozwoli ona też powiększać, obracać i wizualizować powstający model. Dzięki temu daje jeszcze większą szansę na ciekawą i kreatywną zabawę.
Zabawkowy łazik ma podwozie startowe, które ułatwia budowanie, oraz miejsce dla Owena Grady’ego. W doku jest stragan z rybami i krabem. Dok ma ok. 9 cm wysokości, 12 cm szerokości i 13 cm głębokości. Zestaw zmieści się w plecaku, więc dzieci mogą go zabrać do znajomych, aby wspólnie się bawić.
Ten zestaw to nie tylko świetna zabawa, ale także dobry sposób na trenowanie ważnych obszarów rozwoju dziecka. Proces tworzenia konstrukcji sprzyja koncentracji, a także skupieniu uwagi na realizacji istotnego zadania. Co więcej, zabawa wspiera kreatywne myślenie, koordynację wzrokowo-ruchową, a także pomaga rozwijać zdolności manualne. Wymyślanie historii dla bohaterów podkręca wyobraźnię dziecka na znacznie wyższe obroty i uczy cennej zdolności wcielania się w role.
Wszystkie klocki LEGO wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Elementy LEGO są poddawane specjalistycznym testom wytrzymałościowym, podczas których są upuszczane, zgniatane, zginane, podgrzewane i rysowane. Zostały solidnie przebadane i doskonale znoszą wszelkie tego typu okoliczności, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.
Klocki LEGO są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Dzieje się tak, ponieważ spełniają wszystkie stawiane im wymagania branżowe. Bez problemu można je rozłączyć i połączyć, a fakt ten jest znany od roku 1958.
Zestaw został zapakowany w wygodne kartonowe opakowanie, dzięki któremu żaden z elementów się nie zgubi podczas transportu.
Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Istnieje ryzyko zadławienia.
Do zestawu LEGO została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim.
Seria: | Lego Jurassic World |
---|---|
Kod producenta: | 76943 |
Motyw: | Pościg za pteranodonem |
Kolekcjonerskie: | Nie |
Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
Liczba elementów [szt]: | 94 |
Liczba figurek [szt]: | 2 |
Wiek: | 4 lata |
Bateria w zestawie: | Nie |
Nazwa: | "LEGO POLSKA " SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
Ulica i numer budynku: | ul. Wołoska 22A |
Kod pocztowy: | 02-675 |
Miasto: | WARSZAWA |
Adres elektroniczny: | info@lego.com |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.