LEGO 10938 DUPLO Jurassic World Dinozaurowa szkółka

Kod: 452933
Porównaj
Seria: Lego Duplo
Kod producenta: 10938
Wiek: 2 lata
Motyw: Dinozaurowa szkółka
Liczba elementów [szt]: 27
Zobacz opis produktu
LEGO 10938 DUPLO Jurassic World Dinozaurowa szkółka
LEGO 10938 DUPLO Jurassic World Dinozaurowa szkółka
60 98
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Zestawy Jurassic World dla przedszkolaków

Małe dinozaury z Jurassic World

Zestaw LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 to okazja do kreatywnej zabawy w opiekę nad zwierzętami dla zainteresowanych dinozaurami przedszkolaków. Młodzi wielbiciele zwierząt mogą pomóc Claire Dearing z Jurassic World zaopiekować się trzema młodymi dinozaurami. Jest tu triceratops mieszkający w jaskini, pteranodon w gnieździe oraz brachiozaur z długą szyją skubiący liście z drzewa. Zabawa uroczymi dinozaurami w ich naturalnym środowisku pomoże maluchom rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową oraz inteligencję emocjonalną. Zestaw składa się z 27 elementów i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 2 roku życia.

LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 Zestawy Jurassic World dla przedszkolaków Małe dinozaury z Jurassic World

Małe dinozaury

Zestaw LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 inspiruje do długich godzin zabawy w opiekę nad trzema młodymi dinozaurami mieszkającymi w lesie. W komplecie jest fragment lasu do zbudowania, figurki triceratopsa, pteranodona oraz brachiozaura, a także założycielka Grupy Ochrony Dinozaurów — Claire Dearing.

LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 Małe dinozaury

Swobodna zabawa

Triceratops ma ok. 5 cm wysokości, a zestaw można przebudować na różne sposoby, co inspiruje do niezliczonych, kreatywnych zabaw.

LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 Swobodna zabawa

Pomoc w rozwoju życiowych umiejętności

Ten zestaw to nie tylko świetna zabawa, ale także dobry sposób na trenowanie ważnych obszarów rozwoju dziecka. Proces tworzenia konstrukcji sprzyja koncentracji, a także skupieniu uwagi na realizacji istotnego zadania. Co więcej, zabawa wspiera kreatywne myślenie, koordynację wzrokowo-ruchową, a także pomaga rozwijać zdolności manualne. Wymyślanie historii dla bohaterów podkręca wyobraźnię dziecka na znacznie wyższe obroty i uczy cennej zdolności wcielania się w role.

LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 Pomoc w rozwoju życiowych umiejętności

Nie martw się o usterki

Twój maluch nie zniszczy tej zabawki. Wszystkie klocki są poddawane testom, aby spełniały wymagane normy jakości oraz bezpieczeństwa. Każdy z elementów jest zatem odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zestaw wytrzyma nawet najbardziej intensywną zabawę.

LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 Nie martw się o usterki

Zabawa napędzana wyobraźnią

Zestaw LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 nie zawiera żadnych elementów elektronicznych, więc nie działa na baterie. Zabawa toczy się zatem pod dyktando dziecięcej wyobraźni i może trwać i trwać. Dziecko nie tylko ma frajdę, ale też podczas zabawy uczy się zażegnywać problemy, zręcznie poruszać się figurkami i budować obiekty.

LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 Zabawa napędzana wyobraźnią

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie klocki LEGO wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Elementy LEGO są poddawane specjalistycznym testom wytrzymałościowym, podczas których są upuszczane, zgniatane, zginane, podgrzewane i rysowane. Zostały solidnie przebadane i doskonale znoszą wszelkie tego typu okoliczności, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 


Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Od lat dla Was

Klocki LEGO są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Dzieje się tak, ponieważ spełniają wszystkie stawiane im wymagania branżowe. Bez problemu można je rozłączyć i połączyć, a fakt ten jest znany od roku 1958.

LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 
Od lat dla Was

Wygodne opakowanie

Zestaw został zapakowany w wygodne kartonowe opakowanie, dzięki któremu żaden z elementów się nie zgubi podczas transportu.

LEGO Duplo Jurassic World Dinozaurowa szkółka 10938 Wygodne opakowanie

Dołączona dokumentacja

Do zestawu lego została dołączona: Instrukcja obsługi w języku polskim.


Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Przedział wiekowy: 2+
Seria: Lego Duplo
Kod producenta: 10938
Motyw: Dinozaurowa szkółka
Kolekcjonerskie: Nie
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja: 24 miesiące
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Liczba elementów [szt]: 27
Liczba figurek [szt]: 4
Wiek: 2 lata
Bateria w zestawie: Nie

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi: Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera: LEGO
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi LEGO 10938 DUPLO Jurassic World Dinozaurowa szkółka
  LEGO 10938 DUPLO Jurassic World Dinozaurowa szkółka
  LEGO 10938 DUPLO Jurassic World Dinozaurowa szkółka
  60 98
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 60,98 zł
  60 98