Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha

Kod: 310067
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj: Zabawka
  Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
  Wiek: 18 msc
  Zobacz cały opis
  Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha
  Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Opis i dane

  Zabawa, która rozwija

  Rośnie razem z maluchem!

  Spełnij marzenie Twojego dziecka i daj mu zasmakować sławy, dzięki temu Mikrofonowi Malucha – Śpiewaj i nagrywaj z serii „Ucz się i śmiej” od FISHER PRICE! Nieważne, czy maluch nagrywa swój własny głos, czy śpiewa razem ze Szczeniaczkiem radosne edukacyjne piosenki. Z tym mikrofonem w ręce bez wątpienia poczuje się jak prawdziwa gwiazda! To szalone karaoke połączone z radosną nauką! Gdy dziecko oddaje się muzycznej improwizacji ze Szczeniaczkiem, jednocześnie uczy się alfabetu, liczenia od 1 do 20, a także bardziej złożonych kolorów i przeciwieństw! „Głowa, ramiona, kolana i palce...” Ponadto „tańczące” kolorowe światełka przenoszą zabawę na jeszcze wyższy poziom.

  zabawki wyglad ogolny

  Cechy

  Liczenie i kolory: Maluchy mogą śpiewać i liczyć do 20 razem ze Szczeniaczkiem! Dzieci poznają też bardziej złożone kolory, słuchając wesołych piosenek, bo mikrofon podświetla się w kolorze, o którym opowiada dany utwór! Alfabet i przeciwieństwa: Maluchy będą z radością wyśpiewywać alfabet razem ze Szczeniaczkiem. Ponadto znana melodia prowadzi dzieci przez piosenkę, która uczy je o przeciwieństwach!

  zabawki wyglad ogolny

  Dla najmniejszych

  Jeśli młoda gwiazda piosenki zechce nagrać swój własny występ, wystarczy, że naciśnie przycisk ze Szczeniaczkiem i zacznie śpiewać! Do wokalu można dodać wesołe efekty dźwiękowe i rytmiczne podkłady perkusyjne! Nie zapomnij też o tańcu! Przygotuj kubełek popcornu, bo już za chwilę rozpocznie się występ młodej gwiazdy. Zabawa, która przeradza się we wczesną naukę.

  zabawki wyglad ogolny

  Zawartość zestawu

  Zakupując Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha, otrzymujesz produkt podstawowy, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


  Dane techniczne

  Parametry

  Rodzaj Zabawka
  Płeć Chłopiec, Dziewczynka
  Wiek 18 msc
  Materiał Tworzywo sztuczne
  Gwarancja 24 miesiące

  Producent

 • Nazwa producenta/importera FISHER PRICE
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha
  Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756