Opis produktu

Wysoka jakość wykonania

Twoi przyjaciele będą zachwyceni!

Dzieci mogą wyruszyć na pełne akcji podwodne przygody z ogromnym rekinem Imaginext, W każdym zestawie jest figurka nurka oraz rekin i świetne akcesoria pobudzające wyobraźnię, dzięki którym zabawa jest jeszcze bardziej ekscytująca.

zabawki wyglad ogolny

Zabawa z wyobraźnią!

Czy nurek zdecyduje się zejść pod wodę, by poszukać skarbu ukrytego w morskich głębinach? Zadanie to z pewnością nie należy do najłatwiejszych szczególnie, że podobno nieopodal krąży ogromny rekin z ostrymi jak brzytwa zębiskami i jest gotów zaatakować każdego, kto tylko zdecyduje zbliżyć się do skarbu! Może nurek przemknie niezauważony… Co jednak, gdy stanie oko w oko z groźnym potworem?

zabawki wyglad ogolny

Ostrzeżenie

Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Istnieje ryzyko zadławienia.

LEGO Minifigures Marvel Studios 71031 ostrzezenie produkt nieodpowiedni dla dzieci ponizej 3 roku zycia

Zawartość zestawu

Zakupując Zabawka MATTEL Imaginext + Rekin obrońca skarbu, otrzymujesz rekina, figurkę nurka, akcesoria, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Parametry

Rodzaj: Zabawka
Płeć: Chłopiec
Wiek: 3+
Materiał: Tworzywo sztuczne
Gwarancja: 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera: MATTEL
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Zabawka IMAGINEXT Rekin obrońca skarbu GKG79

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756