Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

Robot DJI Robomaster S1

Kod: 559476
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj

  Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

  Typ: Edukacyjna
  Efekt dźwiękowy: Tak
  Efekt świetlny: Tak
  Liczba kanałów sterowania: 1
  Akumulator / Bateria w zestawie: Tak
  Zobacz cały opis
  Robot DJI Robomaster S1
  Robot DJI Robomaster S1
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Przewidywana dostępność: 06.07.2022
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Opis i dane

  Naucz się wygrywać

  RoboMaster S1 to przełomowy robot edukacyjny, który został stworzony by uwolnić potencjał i kreatywność każdego użytkownika - dzieci, młodzieży i dorosłych. RoboMaster S1, dzięki ciekawym trybom i inteligentnym funkcjom pozwala, przyswoić wiedzę z takich dziedzin nauki jak matematyka, fizyka, programowanie, oraz innych powiązanych zagadnień.

  Posiada aż 46 programowalnych komponentów DIY, programowalne moduły AI oraz wiele ekscytujących trybów walki. RoboMaster doskonale sprawdzi się w innowacyjnym nauczaniu dziedzin ścisłych. Dodatkowo rozwija wyobraźnię, a wspólne składanie robota uczy współdziałania w grupie.

  Robot DJI Robomaster S1 opis

  Niezwykłe podzespoły

  Inteligentny kontroler S1 może jednocześnie obsługiwać transmisję obrazu o bardzo wysokiej rozdzielczości oraz niskim opóźnieniu, obliczenia AI i programowanie. Blaster robota wykorzystuje światło LED w celu wyznaczenia trajektorii lotu kulek żelowych i promieni podczerwieni, jest przy tym bezpieczny dzięki zastosowanym rozwiązaniom. Efekty dźwiękowe i wizualne potęgują wrażenia z turnieju z przeciwnikami. Koła Mecanum składające się z 12 rolek pozwalają na wielokierunkowy ruch i precyzyjną kontrolę.

  Robot DJI Robomaster S1 podzespoły

  Jeszcze więcej zabawy

  Robot posiada modułową konstrukcję, dzięki czemu możesz złożyć go samodzielnie. To jeszcze bardziej zwiększy radość z zabawy i dostarczy niezwykłych wrażeń, ucząc przy tym podstawowych zasad mechaniki. Zabawa robotem rozwija wszechstronne umiejętności, pozwala realizować się naukowo i kreatywnie.

  Robot DJI Robomaster S1 konstrukcja

  Najwyższa jakość

  Robomaster S1 został wyposażony w silnik M35O8I ze zintegrowanym FOC ESC o wyjściowym momencie obrotowym do 250Nm.

  Zaawansowane algorytmy umożliwiają kontrolę robota w zamkniętej pętli dla dodatkowej precyzji. Na obudowie robota znajdują się inteligentne panele, które tworzą pancerz i chronią robota S1, dzięki wykrywaniu kulek żelowych oraz wiązek podczerwieni. System automatycznie analizuje i przekazuje dane z trafień, wliczając je od razu do gry.

  Robot DJI Robomaster S1 silnik

  Nauka w praktyce

  Robot obsługuje języki programowania Scratch i Python. Dzięki temu możesz rozwijać swoje umiejętności, bez względu na to, czy dopiero uczysz się programowania, czy jesteś już bliski poziomu eksperta.

  Scratch to klasyczny język programowania wizualnego, używany powszechnie w szkołach podstawowych i średnich na całym świecie. Phyton z kolei jest szeroko stosowany w technologiach wykorzystujących sztuczną inteligencję.

  Robot DJI Robomaster S1 programowanie

  Bez granic

  Nieograniczone pole do własnych innowacji daje aż 46 konfigurowalnych komponentów, które pozwolą Ci się rozwinąć i uczyć w ekscytujący sposób. Dzięki sześciu portom PWM, które obsługują niestandardowe akcesoria, możesz odkryć jeszcze więcej możliwości S1.

  Robot DJI Robomaster S1 dodatki

  Sztuczna inteligencja

  Poznaj technologię przyszłości. Dzięki sztucznej inteligencji, RoboMaster potrafi rozpoznawać gesty, dźwięki, a nawet inne roboty S1. Co więcej, możesz zaprogramować RoboMastera tak, by rozpoznawał linie na podłożu lub markery wizyjne, które składają się z 44 znaków (litery, cyfry i znaki specjalne).

  Może również zidentyfikować i śledzić wybraną osobę, która znajduje się w jego polu widzenia oraz reagować samodzielnie na rozpoznane gesty. Wbudowany moduł rozpoznawania klaśnięć można zaprogramować pod kątem indywidualnej komunikacji z robotem.

  Robot DJI Robomaster S1 si

  Pisz własne programy

  Za pomocą znaczników wizyjnych możesz stworzyć własną sygnalizację świetlną oraz inne przeszkody i pisać własne programy, które pozwolą S1 na automatyczną jazdę i wykonywanie złożonych zadań. Baw się i ucz jednocześnie. Poznawaj zasady matematyki, obejmujące robotykę oraz mechanikę ruchu dzięki sześciu programowalnym modułom sztucznej inteligencji.

  Robot DJI Robomaster S1 konfiguracja

  Nauka i zabawa w jednym

  RoboMaster umożliwia niezwykłą zabawę i kreatywną naukę jednocześnie. Pozwala użytkownikom wykorzystać swoją wiedzę do tworzenia kodowania oraz odblokowywania różnego rodzaju funkcji, które zaskoczą widzów i pokonają konkurentów. Ucz się jednocześnie matematyki, fizyki i technologii sztucznej inteligencji w innowacyjny i niezwykły sposób.

  Robot DJI Robomaster S1 nauka

  Aplikacja RoboMaster

  Robot S1 posiada dedykowaną mu aplikację RoboMaster. Obsługuje ona wieloplatformowe interakcje oraz różne metody operacyjne dla S1. Możesz przebierać w bogatych zasobach edukacyjnych i wielu trybach konkurencji.

  Robot DJI Robomaster S1 aplikacja

  Dane techniczne

  Parametry

  Typ Edukacyjna
  Seria Robomaster S1
  Efekt dźwiękowy Tak
  Efekt świetlny Tak
  Liczba kanałów sterowania 1
  Czas pracy [min] 35
  Prędkość maksymalna [km/h] 11
  Zasilanie Akumulatorowe
  Akumulator / Bateria w zestawie Tak
  Rodzaj baterii Litowo-jonowy
  Ładowarka w zestawie Tak
  Wiek 8+
  Płeć Chłopiec
  Materiał Tworzywo sztuczne
  Wymiary [mm] 240 x 270 x 320
  Waga z opakowaniem [g] 3300
  Gwarancja 24 miesiące
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

  Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera DJI
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Robot DJI Robomaster S1
   Robot DJI Robomaster S1
   Robot DJI Robomaster S1
   Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
   Przewidywana dostępność: 06.07.2022
   Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756