Produkt archiwalny
Bateria BLANCO Linus-S 516693 Jaśmin
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Bateria BLANCO Linus-S 527699 Satynowa platyna
Sugerowana cena producenta:
1 850 zł
Bateria BLANCO Linus-S 526958 Wulkaniczny szary
Sugerowana cena producenta:
1 350 zł
Bateria BLANCO Linus-S 526959 Delikatny biały
Sugerowana cena producenta:
1 350 zł
Bateria BLANCO Linus-S 526684 Satynowe złoto
Sugerowana cena producenta:
1 650 zł
Produkt archiwalny
Bateria BLANCO Linus-S 516693 Jaśmin
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTradycja zawsze się obroni
Zlewozmywak jest niezbędny w każdej kuchni. Spełnia nie tylko rolę praktyczną, ale może być także ozdobą pomieszczenia. W dzisiejszych czasach wybór baterii do zlewozmywaków jest przeogromny - od wyboru do koloru. Poznaj baterię BLANCO Linus-S 516693. Jest to bateria kuchenna stojąca wysokociśnieniowa z obrotową wylewką. Jednodźwigniowa wylewka ułatwi Ci codzienne zmywanie lub napełnianie wodą dużych naczyń. Wygląd baterii jest istotny, ale to, co najważniejsze przy baterii kuchennej to jej funkcjonalność. Kąt obrotu wylewki wynosi 140°.
Zawartość zestawu
W zestawie z baterią BLANCO Linus-S 516693 jaśmin otrzymasz: zestaw montażowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Silgranit |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Jaśmin |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Głowica ceramiczna, Obrotowa wylewka, Zawór zwrotny |
Parametry | |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Głowica ceramiczna, Obrotowa wylewka, Zawór zwrotny |
| Kolor: | Jaśmin |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Retro: | Nie |
Techniczne | |
| Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
| Otwór montażowy: | 35 mm |
| Wyciągana wylewka: | Tak |
| Wykonanie korpusu: | Silgranit |
| Wysokość korpusu [mm]: | 287 |
| Wysokość wylewki: | 253 mm |
| Zasięg wylewki: | 220 mm |
| Opcja wody gazowanej: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | "COMITOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | OBYWATELSKA 183 |
| Kod pocztowy: | 94-104 |
| Miasto: | Łódź |
| Adres elektroniczny: | office@comitor.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.