Produkt archiwalny
Lodówka WHIRLPOOL ART 6510 SF1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Lodówka LIEBHERR IRBci 5180
Lodówka LIEBHERR IRBbsci 5170
Lodówka LIEBHERR IRBci 5170
Produkt archiwalny
Lodówka WHIRLPOOL ART 6510 SF1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZachowaj świeżość swoich produktów na dłużej
Stop Frost
Rozmrazaj w minutę i tylko raz w miesiącu.
Technologia Stop Frost ułatwia otwieranie, zamykanie i wyjmowanie żywności z szuflad. Aby rozmrozić, wystarczy wyjąć pojemnik na lód z górnej części zamrażarki i płukać go pod bieżącą wodą przez 1 minutę, raz w miesiącu.
Maxi Crisper
Znajdź idealne miejsce dla owoców i warzyw!
Przechowuj swoje produkty w temperaturze około 5°C w lodówce WHIRLPOOL ART 6510 SF1.
Stojak na butelki
Przechowuj butelki w wygodny sposób.
Butelki lub inne produkty, sam zdecyduj na co teraz potrzebne jest Ci miejsce w lodówce.
XlentFit
Przede wszystkim dopasowanie.
Lodówkę możesz postawić przy ścianie, bez zachowania jakiegokolwiek odstępu, a i tak otworzysz ją bez żadnego problemu.
Co zawiera zestaw?
Kupując lodówkę WHIRLPOOL ART 6510 SF1 w zestawie otrzymujesz: urządzenie, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
W razie potrzeby demontujemy elementy zabudowy meblowej - front, blat, cokół; i ponownie je montujemy. Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i unieruchomiona wewnątrz zabudowy. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.
Dane techniczne
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 177 x 54 x 54.5 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 194 chłodziarka + 79 zamrażarka |
| Roczne zużycie prądu: | 283 kWh = 325.45 zł |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Położenie zamrażarki: | Na dole |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi: | Tak |
| Bezszronowa (No Frost): | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie LED, Regulowana temperatura, Wentylator w chłodziarce |
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.