Opis produktu

Piekarnik Miele

Piekarnik MIELE H 7140 BM o szerokości 59.5 cm. Urządzenie posiada funkcję Quick&Gentle oraz programy automatyczne. Pojemność piekarnika wynosi 43 l.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - Wygląd Ogólny

Quick&Gentle

Dzięki funkcji Quick&Gentle w piekarniku MIELE H 7140 BM przygotowanie potraw jest krótsze i zgodne z Twoim życzeniem. Jest to możliwe, dzięki technologii inwerterowej.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - Quick&Gentle

3 w 1

Za pomocą piekarnika MIELE H 7140 BM można wygodnie przyrządzać potrawy zarówno w trybie „Mikrofale“, jak i piekarnika. Szczególnie w trybie Kombi możesz czerpać korzyści z optymalnych rezultatów uzyskiwanych w krótszym czasie. Liczne tryby pracy umożliwiają indywidualne przyrządzanie w każdej sytuacji – bez względu na to, czy chcesz podgrzewać, gotować czy rozmrażać.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - 3 w 1

Programy automatyczne

Programy automatyczne w piekarniku MIELE H 7140 BM pozwalają przygotować różne rodzaje potraw, niezależnie od tego czy pieczesz ciasto, czy drób nie musisz wybierać trybu pracy, temperatury ani czasu trwania. Stopień przyrządzenia, np. mięsa, można ustawić indywidualnie.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - Programy automatyczne

Quick Mikrofale

Funkcja Quick Mikrofale w piekarniku MIELE H 7140 BM umożliwia natychmiastowe uruchomienie najwyższej mocy mikrofali za naciśnięciem jednego przycisku. Umożliwia to szybkie podgrzewanie napojów i potraw bez konieczności wybierania temperatury. Dla swojej własnej wygody, np. w celu podgrzania filiżanki herbaty wieczorem lub jedzenia dla niemowląt, wystarczy przeprogramować zdefiniowane wartości czasowe – w prosty sposób zgodnie z własnymi preferencjami.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - Quick Mikrofale

Funkcja Popcorn

Czym byłby dobry film bez popcornu? Dzięki programowi automatycznemu do przygotowania popcornu w piekarniku MIELE H 7140 BM możesz przyrządzić pyszny popcorn w domu za naciśnięciem jednego przycisku. Czas i moc optymalnie dostosowano do powszechnie stosowanych rozmiarów worków 100 g. A może wolisz, żeby był bardzie chrupiący? Wtedy możesz indywidualnie ustawić czas w zależności od żądanego smaku.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - Funkcja Popcorn

SoftOpen/SoftClose

Za każdym razem przyciąga wzrok: przemyślany pod każdym względem mechanizm tłumiący zamyka i otwiera drzwiczki piekarnika MIELE H 7140 BM z imponującym wdziękiem. I to nawet do 90° – dzięki czemu dostęp do potraw w komorze gotowania jest niezwykle wygodny i łatwy.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - SoftOpen/SoftClose

DirectSensor S

Za pomocą przycisków dotykowych w piekarniku MIELE H 7140 BM można m.in. wybrać bezpośrednio tryb pracy. Jednowierszowy wyświetlacz tekstowy umożliwia wybór dodatkowych ustawień.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - DirectSensor S

Wnętrze ze stali szlachetnej z PerfectClean

Komora piekarnika MIELE H 7140 BM wykonana jest ze stali szlachetnej o specjalnej strukturze Inu. Dodatkowo jest uszlachetniona powłoką Perfect, która sprawia, że wnętrze piekarnika jest łatwe w czyszczeniu.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - Wnętrze ze stali szlachetnej z PerfectClean

Oświetlenie LED

Idealne oświetlenie komory gotowania piekarnika MIELE H 7140 BM zapewniają punkty LED. I to przez cały czas, ponieważ nie wymaga konserwacji. A do tego wyróżnia się niezwykłą wydajnością energetyczną.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - Oświetlenie LED

Pojemność

Pojemność komory gotowania piekarnika MIELE H 7140 BM jest niezmiernie funkcjonalna, dzięki czemu można w niej umieścić kilka produktów w tym samym czasie. Odległości między trzema poziomami zaprojektowano w taki sposób, aby blachy, ruszty lub formy do zapiekanek można było wygodnie umieszczać zawsze w odpowiedni sposób.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - Pojemność

Chłodny front

Piekarnik MIELE H 7140 BM z funkcją „Mikrofale” jest chłodzony z każdej strony. Dzięki temu elementy obsługi i uchwyty, jak również powierzchnie sąsiadujących mebli, pozostają stosunkowo chłodne. Szyba wielowarstwowa efektywnie izoluje drzwiczki piekarnika i zapewnia niską temperaturę po ich zewnętrznej stronie, a tym samym bezpieczeństwo i ochronę przed poparzeniami.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - Chłodny front

Miele@home

Dzięki połączeniu w sieć urządzeń gospodarstwa domowego zyskujesz przestrzeń, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę każdego dnia: podgrzewaj piekarnik MIELE H 7140 BM, będąc w drodze, lub wybieraj przepis w aplikacji mobilnej Miele@mobile, a następnie prześlij optymalne ustawienia do swojego piekarnika jednym dotknięciem palca. Oferujemy specjalnie opracowane funkcje i mobilne sterowanie – z Miele zawsze jesteś na czasie w kwestii cyfrowego komfortu.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - Miele@home

Programy bezpieczeństwa

Zadbaj aktywnie o dodatkowe bezpieczeństwo – za jednym naciśnięciem przycisku można zablokować piekarnik MIELE H 7140 BM, który jest wtedy chroniony przez przypadkowym włączeniem, np. przez dzieci. A w razie awarii czerp korzyści z wyłącznika bezpieczeństwa: piekarnik Miele wyłączy się automatycznie po przekroczeniu maksymalnego czasu pracy. Oznacza to pewność i bezpieczeństwo, nawet jeżeli zdarzy Ci się zapomnieć wyłączyć piekarnik.

Piekarnik MIELE H 7140 BM - Programy bezpieczeństwa

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści po sprawdzeniu szczelności istniejącej instalacji gazowej ustawią piekarnik we wskazanym miejscu, wypoziomują go i bezpiecznie podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji. Po raz pierwszy uruchomimy piekarnik i potwierdzimy instalację wpisem do gwarancji. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Piekarnik zabudowa usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj piekarnika: Elektryczny z mikrofalą
Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.5 x 45.6 x 56.3
Pojemność [l]: 43
Wykonanie wnętrza piekarnika: Stal nierdzewna
Typ prowadnic w piekarniku: Drabinkowe
Sterowanie: Sensorowe
Czyszczenie piekarnika: Emalia łatwoczyszcząca
Kolor frontu: Stalowo-czarny
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Opuszczana grzałka grilla (opiekacza), Grill (opiekacz), Termoobieg

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Piekarnik MIELE H 7140 BM Elektryczny z mikrofalą Stalowo-czarny
Produkt archiwalny

Piekarnik MIELE H 7140 BM Elektryczny z mikrofalą Stalowo-czarny

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756