Opis produktu

Przygotowywanie różnorodnych potraw

Nowoczesność, efektywność i styl w kuchni

Jednym z głównych atutów piekarnika SMEG SOP6401TX jest jego pojemność 68 l i elastyczność. Duża przestrzeń wewnętrzna umożliwia jednoczesne przygotowywanie większych potraw, a także kilku dań na różnych poziomach. To sprawia, że jest doskonały zarówno do codziennych posiłków, jak i specjalnych okazji. Efektywność energetyczna to kolejna cecha wyróżniająca ten piekarnik. Zyskał on ocenę A+ w kategorii efektywności energetycznej, co oznacza, że zużywa mniej energii i jest bardziej przyjazny dla środowiska. Dzięki temu można cieszyć się smacznymi potrawami, jednocześnie dbając o oszczędność energii.

Zaawansowane funkcje, takie jak termoobieg, umożliwiają równomierne i dokładne rozprowadzanie ciepła, co pozwala uzyskać idealne rezultaty pieczenia i gotowania. Różnorodne programy i ustawienia pozwalają na dostosowanie procesu do rodzaju potrawy, gwarantując najlepsze efekty.

Piekarnik SMEG SOP6401TX  funkcje pojemnosc 68 l klasa energetyczna A+ rezultaty

Zawartość zestawu

Piekarnik SMEG SOP6401TX, 1 głęboka blacha (50 mm), 1 ruszt, dokumentacja.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści po sprawdzeniu szczelności istniejącej instalacji gazowej ustawią piekarnik we wskazanym miejscu, wypoziomują go i bezpiecznie podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji. Po raz pierwszy uruchomimy piekarnik i potwierdzimy instalację wpisem do gwarancji. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

piekarnik SMEG SOP6401TX  zestaw instrukcja gwarancja

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj piekarnika: Elektryczny
Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.7 x 59.2 x 54.8
Pojemność [l]: 68
Wykonanie wnętrza piekarnika: Emalia Ever Clean
Typ prowadnic w piekarniku: Drabinkowe
Sterowanie: Mechaniczne
Czyszczenie piekarnika: Pyroliza
Kolor frontu: Stal nierdzewna
Funkcje: Termoobieg

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Piekarnik SMEG SOP6401TX Elektryczny Stal nierdzewna A+
Produkt archiwalny

Piekarnik SMEG SOP6401TX Elektryczny Stal nierdzewna A+

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756