Produkt archiwalny
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 513469 Jaśmin
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 518876 Szarość skały
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 517353 Tartufo
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 515044 Kawowy
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 513473 Antracytowy
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 513468 Biały
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 513469 Jaśmin
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneDane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Jaśminowy |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 345 x 430 x 190 mm |
| Komora 2: | 170 x 285 x 130 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 17.00 |
| Długi bok [cm]: | 78 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Jaśminowy |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Syfon w zestawie: | Nie |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Metra |
| Wycięcie: | 760 x 480 mm |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | "COMITOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | OBYWATELSKA 183 |
| Kod pocztowy: | 94-104 |
| Miasto: | Łódź |
| Adres elektroniczny: | office@comitor.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.