Produkt archiwalny
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DEANTE Andante ZQN 7113 Piaskowy 49x78
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DEANTE Andante ZQN 5113 Beżowy 49x78
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DEANTE Andante ZQN 2113 Grafitowy 49x78
Sugerowana cena producenta:
899 zł
Zlewozmywak jednokomorowy DEANTE Momi ZKM T103 Antracytowy metalik 50x44
Sugerowana cena producenta:
1 259 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DEANTE Andante ZQN 7113 Piaskowy 49x78
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneStylowa i praktyczna kuchnia
Poznajmy się!
W kuchni warto postawić na zlewozmywak, który jest funkcjonalny, wykonany w przyjaźni z ekologią i przede wszystkim spełni Twoje oczekiwania. Poznaj 1-komorowy zlewozmywak DEANTE Andante ZQN 7113 z ociekaczem. Idealnie komponuje się z kamiennymi i drewnianymi blatami, nie tracąc połysku i zachowując swoją elegancką powierzchnię. Ociekacz idealnie sprawdzi się do osuszania naczyń, owoców lub warzyw z nadmiaru wody.
Syfon oszczędzający miejsce
W zlewozmywaku DEANTE Andante ZQN 7113 wykorzystano syfon „Space Saver". Dzięki specjalnej konstrukcji i teleskopowej budowie możesz dopasować ustawienia syfonu do własnych potrzeb.
Właściwości granitu
Warto zwrócić uwagę na budowę zlewozmywaka, który wykonany jest z naturalnego kompozytu granitowego, który jest połączeniem piasku kwarcowego oraz żywic. Dzięki temu Twój zlewozmywak jest odporny na wysoką temperaturę (250°C), przebarwienia, uderzenia oraz szok termiczny.
EKO opakowanie
Marka DEANTE wdrożyła proekologiczny standard opakowań. Takie rozwiązanie stawia na korzystanie z przyjaznych dla środowiska materiałów - ograniczono obecność tworzyw sztucznych w elementach paczek. Pudełka produktowe tworzone są z bezbarwnego, niepowlekanego folią kartonu, z jednokolorowym nadrukiem. Ekologiczne nastawienie do materiałów idzie w parze z naturą!
Zawartość zestawu
Kupując DEANTE Andante ZQN 7113, otrzymasz: zlewozmywak w kolorze piaskowym, o wymiarach komory: 384 x 420 x 180 mm oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granit |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 49 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 50 cm |
| Kolor: | Piaskowy |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporność na szok termiczny, Przelew w komorze, Podłączenie do zmywarki, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na przebarwienia |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 49 |
| Komora 1: | 384 x 420 x 180 mm |
| Głębokość komory 1: | 180 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 18.00 |
| Długi bok [cm]: | 78 |
| Krótki bok [cm]: | 49 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 50 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na przebarwienia, Odporność na szok termiczny, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Podłączenie do zmywarki, Przelew w komorze |
| Kolor: | Piaskowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Nie |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Andante |
| Wycięcie: | 760 x 470 mm |
| Wykonanie: | Granit |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 18 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DEANTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Twarda 11/13 |
| Kod pocztowy: | 95-100 |
| Miasto: | Zgierz |
| Adres elektroniczny: | deante@deante.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.