Produkt archiwalny
Zlewozmywak ALVEUS Pure 20 1103608 Satyna
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Zlewozmywak BLANCO Etagon 500-U 525150 Magnolia
2 399 17 zł
Sugerowana cena producenta:
2 950 zł
Porównaj
Zlewozmywak BLANCO Etagon 500-U 525149 Biały połysk
2 399 17 zł
Sugerowana cena producenta:
2 950 zł
Porównaj
Zlewozmywak BLANCO Etagon 500-U 525154 Bazaltowy
2 399 17 zł
Sugerowana cena producenta:
2 950 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Zlewozmywak ALVEUS Pure 20 1103608 Satyna
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dostosowanie do przestrzeni
Jednokomorowy
Zlewozmywaki z serii Pure stanowią, doskonałą centralną część Twojej kuchni. Ich elegancki design, gładkie linie i trwały blask będą zachwycać przez wiele lat. Duża komora (400 x 400 x 195 mm) sprawia, że zmywanie staje się przyjemnością.
Dostępne opcje montażu pozwalają idealnie dopasować komorę do powierzchni blatu. Minimalna podbudowa 450 mm sprawia, że zlewozmywak jest łatwy do zamontowania i użytkowania. Syfon typu Push Pop Up w zestawie gwarantuje wygodne i estetyczne rozwiązanie dla odprowadzania wody. Wymiary: 465 x 525 mm.
Zawartość zestawu
Zlewozmywak ALVEUS Pure 20 1103608, syfon, dokumentacja.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 52.5 |
| Szerokość [cm]: | 46.5 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Satynowy |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Automatyczny korek, Odporność na wysokie temperatury |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 46.5 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 52.5 |
| Komora 1: | 400 x 400 x 195 mm |
| Głębokość komory 1: | 195 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 6.95 |
| Długi bok [cm]: | 52.5 |
| Krótki bok [cm]: | 46.5 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na wysokie temperatury |
| Kolor: | Satynowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Pure |
| Wycięcie: | 449 x 504 mm |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 30 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ALVEUS SP Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | SŁONECZNA 155 A |
| Kod pocztowy: | 05-506 |
| Miasto: | LESZNOWOLA |
| Adres elektroniczny: | alveus@alveus.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.