Produkt archiwalny
Zlewozmywak ALVEUS Rock 30 kol. 01 4213001 Pearl
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem ALVEUS Rock 130 1203081 Beton 48x78
Zlewozmywak ALVEUS Rock 30 kol. 22 1213022 Piasek
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem ALVEUS Rock 130 1203011 Biały 48x78
Zlewozmywak półtorakomorowy ALVEUS Rock 80 4218005 Twilight 47.5x59.5
Produkt archiwalny
Zlewozmywak ALVEUS Rock 30 kol. 01 4213001 Pearl
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZlewozmywak ALVEUS Rock 30 kol. 01 4213001 Pearl
Granital Plus to materiał nowej generacji, stosowany wyłącznie w produktach marki Alveus. Metaliczne kolory wprowadzają atrakcyjną paletę, dającą satysfakcję najbardziej wymagającym użytkownikom kuchni – to 4 kolory metaliczne i 1 perłowy. Interesujący wybór modeli zlewozmywaków odpowiada zróżnicowanym oczekiwaniom, zapewniając najwyższą jakość i nowoczesną stylistykę. Granital Plus posiada twardą strukturę – Extra Hard Surface – dzięki specjalnie sylanizowanym cząsteczkom najwyższej jakości kwarcu, dodaniu metalizowanych drobin oraz specjalnych utwardzaczy. To powoduje, że zlewozmywak jest odporny na uderzenia, zarysowania i szoki termiczne. Jednocześnie technologia ta gwarantuje, że jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Granital Plus jest miły w dotyku. Zlewozmywak ma delikatną fakturę naturalnego kamienia, a przy tym jest odporny na powstawanie plam, łatwy w czyszczeniu i nieustannie piękny po wielu latach użytkowania. Magiczny błysk tej materii oczaruje Panią Domu. Parapetówka zapowiada się obiecująco. Wypełniona lodem komora Rocka pomieściła kilka butelek szampana. POP-UP pilnuje automatycznego korka. Pełny relaks. Decyzja, żeby kupić ten zlew, to był strzał w jedenastkę.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granital + |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 47.5 |
| Szerokość [cm]: | 59.5 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Perłowy |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 59.5 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 47.5 |
| Komora 1: | 320 x 400 x 160 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 11.65 |
| Długi bok [cm]: | 59.5 |
| Krótki bok [cm]: | 47.5 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Perłowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Rock |
| Wycięcie: | 569 x 449 mm |
| Wykonanie: | Granital + |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 30 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ALVEUS SP Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | SŁONECZNA 155 A |
| Kod pocztowy: | 05-506 |
| Miasto: | LESZNOWOLA |
| Adres elektroniczny: | alveus@alveus.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.