- Strona główna ›
- AGD do zabudowy ›
- Zlewozmywaki ›
- Zlewozmywaki ›
- Zlewozmywak FRANKE Antea AZG 611-62 114.0499.048 Grafitowy
Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Antea AZG 611-62 114.0499.048 Grafitowy
Porównaj
Polecane produkty podobne
Dane techniczne
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 62 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Grafitowy |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Możliwość montażu młynka do odpadów, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na zarysowania, Odporność na zarysowania, Higieniczna powierzchnia, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
4/5
Wygląd
4 /5
Jakość wykonania
4 /5
Pojemność
4 /5
Łatwość czyszczenia
4 /5
Odporność na zarysowania
4 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup
(1)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Piotr 22 września 2021
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ekstra zlew
Opinia dotyczy wariantu Szerokość [cm] 97Kolor Grafitowy
Bardzo fajny zlew, ergonomiczny, ociekacze + dodatkowa komora jest ekstra. Na minus jedynie, że dołączony syfon zajmuje strasznie dużo miejsca i trzeba kupić syfon slim jeżeli chce się mieć trochę miejsca pod zlewem.
Czy ta opinia była pomocna?