Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Bliss BSG 611-78 114.0367.745 Cappuccino
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak BLANCO Subline 500-U 527353 Wulkaniczny szary
Sugerowana cena producenta:
1 490 zł
Zlewozmywak jednokomorowy FRANKE Maris MRG 610-52 114.0661.762 Onyx 51x56
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Subline 500-U 523439 Tartufo 46x53
Sugerowana cena producenta:
1 490 zł
Zlewozmywak BLANCO Subline 500-U 523433 Szarość skały
Sugerowana cena producenta:
1 490 zł
Zlewozmywak BLANCO ZIA 45 S 514724 Antracyt
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Bliss BSG 611-78 114.0367.745 Cappuccino
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWarto go mieć pod ręką
Kuchnia bez zlewozmywaka - to jak impreza bez muzyki - nie istnieje. Zlewozmywak jest jednym z najważniejszych sprzętów kuchennego AGD. Poznaj praktyczny zlewozmywak kuchenny FRANKE Bliss BSG 611-78 114.0367.745, który jest idealny do małej kuchni. O jego funkcjonalność i Twoją wygodę dba komora o głębokości 43,5 cm oraz ociekacz na naczynia i żywność. Materiał wykonania to wysokiej jakości Fragranit +. Zlewozmywak jest typem zlewozmywaka wpuszczanego. Jest odporny na gwałtowne zmiany temperatur, uderzenia, promieniowanie UV oraz zarysowania. Jego nowoczesny wygląd wpasuje się do każdej aranżacji. Wymiary komory to: 390 mm x 355 mm x 200 mm. Zlewozmywak kuchenny? Postaw na FRANKE!
Zawartość zestawu
W zestawie FRANKE Bliss BSG 611-78 114.0367.745 otrzymasz: zlewozmywak w kolorze cappuccino oraz instrukcję obsługi w języku polskim wraz z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 43.5 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 50 cm |
| Kolor: | Cappuccino |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na powstawanie plam, Odporność na zarysowania, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na uderzenia, Higieniczna powierzchnia, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Odporność na przebarwienia |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 43.5 |
| Komora 1: | 390 x 355 x 200 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 14.90 |
| Długi bok [cm]: | 78 |
| Krótki bok [cm]: | 43.5 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 50 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
| Kolor: | Cappuccino |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Bliss |
| Wycięcie: | 760 x 415 mm |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 15 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.