Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem FRANKE Antea AZG 611-62 114.0676.255 Onyx 50x62
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 62 |
|---|---|
| Typ: | Wbudowywany |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kolor: | Onyx |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na zarysowania, Odporność na uderzenia, Odporny na promieniowanie UV... |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Sugerowana cena producenta:
1 189 zł
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Kuchnia z wyobraźnią!
*zdjęcie poglądowe
Poznajmy się
Poznaj funkcjonalny i praktyczny zlewozmywak FRANKE Antea AZG 611-62 114.0676.255, który wyróżnia się nie tylko niezwykłą odpornością, ale również eleganckim wyglądem, który zawsze będzie modny. Zlewozmywak Franke to ponadczasowe piękno i niezawodna trwałość, która przetrwa wiele lat.
Wyjątkowo wytrzymały Fragranite
Aby zlewozmywak mógł służyć jak najdłużej, powinien być wykonany z wyjątkowo trwałego kompozytu. Taki jest materiał Fragranite stworzony z 80% kwarcu i 20% spoiwa akrylowego! Niezawodny i solidny Fragranite wyróżnia się wysoką odpornością na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV czy nagłe zmiany temperatur. Kwarc, który jest głównym składnikiem kompozytu Fragranite to jeden z najbardziej wytrzymałych surowców na świecie.
Antybakteryjna technologia Sanitized®
Pożegnaj bakterie dzięki technologii Sanitized! Materiał, z którego wykonany jest zlewozmywak - został zabezpieczony fosforanowym szkłem z dodatkiem srebra, które ogranicza rozwój bakterii i zarazków w 99%.
Trwały kolor przez wiele lat
Jaki kolor zlewozmywaka wybrać, aby zachował trwałość? Zlewozmywaki Franke są odporne na blaknięcie. Twój zlewozmywak zachowa trwały kolor na wiele lat — bez względu na jaki się zdecydujesz!
Wysokie temperatury mu niestraszne
Jeśli nie masz czego podłożyć pod gorące naczynie, możesz odstawić garnek na chwilę do zlewozmywaka. Wykonany głównie z kwarcu materiał zlewozmywaka Franke jest odporny na działanie wysokich temperatur przez 15 sekund.
Komora na naczynia
Zwykle mycie szerokiej blachy do pieczenia lub dużego garnka bywa problemem. Na szczęście zlewozmywak FRANKE Antea AZG 611-62 114.0676.255 wyposażony jest w dużą komorę z myślą o myciu naczyń o niestandardowych wymiarach!
Postaw na komfort w kuchni
Zlewozmywak oferuje Ci możliwość montażu młynka (1). Dodatkowo - zlewozmywak wyposażony jest w głęboką komorę (2), która pozwoli Ci myć naczynia o niestandardowych wymiarach. Warto zwrócić także uwagę na to, że zlewozmywak wyposażony jest praktyczny ociekacz (3) - na którym możesz suszyć naczynia, owoce i warzywa.
Inne akcesoria, które warto mieć
Zyskaj więcej czasu i miejsca podczas pracy w kuchni! Dobierz dodatkowe elementy do swojego zlewozmywaka Franke, które sprawią, że codzienne gotowanie stanie się prostsze. Wybierz akcesoria dopasowane do Twoich potrzeb. Do wyboru masz aż 3 zestawy: All-In, All-In Plus lub All-In Premium. Zestawy do kupienia osobno.
Jak czyścić zlew kuchenny Franke?
W kilka chwil zadbaj o swój zlewozmywak FRANKE Antea AZG 611-62 114.0676.255! Pomogą Ci w tym produkty Franke: spray do czyszczenia Colored Sink Cleaner i miękka ściereczka, wykonana z mikrofibry. Ten duet błyskawicznie usunie zabrudzenia oraz pozostawi na powierzchni ochronną warstwę hydrofobową, po której krople wody delikatnie spływają i nie osadzają się na zlewozmywaku.
Z myślą o Twoim komforcie
Postaw na wygodę i zamień standardowy korek zatyczkowy w zlewozmywaku Franke na automatyczny. Otwórz i zamknij odpływ jedynym ruchem. Przekonaj się, jakie to szybkie i proste, a zarazem higieniczne!
Z łatwością dopasuj baterię kuchenną
Dopasowanie baterii kuchennej do Twojego zlewozmywaka FRANKE Antea AZG 611-62 114.0676.255 jeszcze nigdy nie było tak proste! Wybierz idealny rozmiar baterii - z funkcją prysznica lub bez. Dobierz baterię pod kolor zlewozmywaka lub postaw na oryginalność!
Zawartość zestawu
Kupując FRANKE Antea AZG 611-62 114.0676.255, otrzymasz: zlewozmywak w kolorze: onyx, o wymiarach komory: 352 x 442 x 210 mm, syfon oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji. Uwaga: w opisie mogą znajdować się zdjęcia poglądowe.
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 62 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Onyx |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na zarysowania, Odporność na uderzenia, Odporny na promieniowanie UV, Odporny na krótkotrwałe (do 15 sek.) działanie wysokiej temperatury do 280°C, Odporność na powstawanie plam |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 62 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 352 x 442 x 210 mm |
| Głębokość komory 1: | 210 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 13.60 |
| Długi bok [cm]: | 62 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na powstawanie plam, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporny na krótkotrwałe (do 15 sek.) działanie wysokiej temperatury do 280°C, Odporny na promieniowanie UV |
| Kolor: | Onyx |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wbudowywany |
| Seria: | Antea |
| Wycięcie: | 600 x 480 mm |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 15 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Sugerowana cena producenta:
1 189 zł
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat