Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 620 114.0298.967 Onyx
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak półtorakomorowy DEANTE Magnetic ZRM A503 Alabaster 50x69
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
Zlewozmywak półtorakomorowy DEANTE Magnetic ZRM S503 Szary metalik 50x69
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem DEANTE Andante ZQN N213 Nero 50x116
Sugerowana cena producenta:
1 529 zł
Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem DEANTE Andante ZQN A213 Alabaster 50x80
Sugerowana cena producenta:
1 529 zł
Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem DEANTE Andante ZQN 7213 Piaskowy 50x116
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 620 114.0298.967 Onyx
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWarto go mieć pod ręką
Kuchnia bez zlewozmywaka - to jak impreza bez muzyki - nie istnieje. Zlewozmywak jest jednym z najważniejszych sprzętów kuchennego AGD. Poznaj praktyczny zlewozmywak kuchenny FRANKE Basis BFG 620 114.0298.967, który jest idealny do Twojej kuchni. O jego funkcjonalność i Twoją wygodę dbają dwie komory o głębokości 50 cm. Materiał wykonania to wysokiej jakości Granital +. Zlewozmywak jest typem zlewozmywaka wbudowywanego. Jest odporny na powstawanie plam, zarysowania, promieniowanie UV, uderzenia, a także przebarwienia. Zlewozmywak posiada możliwość montażu młynka do odpadów. Jego nowoczesny wygląd wpasuje się do każdej aranżacji. Wymiary komór są identyczne: 337 mm x 420 mm x 200 mm.
Zawartość zestawu
W zestawie FRANKE Basis BFG 620 114.0298.967 otrzymasz: zlewozmywak w kolorze onyx, zestaw odpływowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim wraz z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granital + |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 86 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 80 cm |
| Kolor: | Onyx |
| Funkcje: | Automatyczny korek, Odporność na powstawanie plam, Odporność na przebarwienia, Odporność na zarysowania, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na uderzenia, Higieniczna powierzchnia |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 86 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 337 x 420 x 200 mm |
| Komora 2: | 337 x 420 x 200 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Głębokość komory 2: | 200 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 19.79 |
| Długi bok [cm]: | 86 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 80 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Onyx |
| Liczba komór: | 2 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 80 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wbudowywany |
| Seria: | Basis |
| Wycięcie: | 840 x 480 mm |
| Wykonanie: | Granital + |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw odpływowy |
| Gwarancja: | 15 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.